Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3|4|5Nuostatai

Darius Banys – naujasis teniso namų čempionas!

banys
2017 kovo 6 d.

Saulėtą pavasario sekmadienio popietę SEB arenoje dundėjo galingi kamuoliukų smūgiai, treškėjo laužomos raketės ir aidėjo palaikymo komandų plojimai. Vyko TenisoNamai.lt Žiemos 2017 vienetų turnyro uždarymas. Šį sezoną visus užtikrintai nugalėjo ir TOP diviziono čempionu tapo Darius Banys.

 

Trumpi reportažai iš skirtingų divizionų finalų.

 

TOP divizionas

 

Čia finale susitiko Darius Banys ir Martynas Eimontas. Norime priminti, kad TenisoNamai.lt prognozė nedidelę persvarą rodė Dariui (Darius Banys vs Martynas Eimontas (H2H 56% vs 44%)).

 

Pirmo seto pradžioje žaidėjai tyrinėjo vienas kito žaidimą, nerodė didelės iniciatyvos ir skaičiai abiejų žaidėjų lentelėse kilo vienodai. Esant rezultatui 2:2 Martynas staiga „persijungė“ ir iš jo korto pusės buvo galima išvysti smūgius, kurie prilygsta tiems, kuriuos matome paprastai per „Prezidento taurės“ turnyrą. Deja ilgai tokį žaidimą Martynas išlaikyti nesugebėjo ir vietoje winner’ių pasipylė neišprovokuotos klaidos. O Darius, atvirkščiai, išlaikė žaidimo stabilumą ir protingai rinko tašką po taško. Pirmas setas pasibaigė rezultatu 7:5.

 

Antrame sete viskas vyko pagal pagal Dariaus scenarijų ir Martynas nieko negalėjo pakeisti. Galutinis mačo rezultatas 6:3 7:5.

 

Didelis AČIŪ TenisoNamai.lt draugui Aleksejui Nikiforovui, kuris surinko šio mačo statistiką:

 

 

2 divizionas

 

Antro diviziono finalas šį kartą buvo rekordinis pagal savo trukmę. Povilas Mikelionis ir Donatas Girdvainis santykius korte aiškinosi tris pilnus setus, kurie išsitęsė į beveik tris valandas.

 

Prieš mačą žaidėjų palyginimas nerodė pranašumo nei vieno žaidėjo pusėje (Povilas Mikelionis vs Donatas Girdvainis (H2H 50% vs 50%)). Galime pasakyti, kad prognozė pasitvirtino su kaupu.

 

Visą mačą iš abiejų žaidėjų pusės buvo galima stebėti stabilų žaidimą su daug gražių techniškų smūgių. Na o dabar apie mačo eigą: pirmą setą sėkmė lydėjo Donatą, kuris į šį mačą atvyko su nugaros trauma. Antrasis setas vyko visiškai priešinga linkme ir čia taiklesnis, greitesnis ir gudresnis buvo Povilas. Čempiono vietos likimas sprendėsi trečiame sete. Po antro seto Povilas vis dar buvo ant bangos ir nesunkiai pasiekė rezultatą 5:2 40:15 savo naudai, bet nesugebėjo išnaudoti turimų dviejų match-point’ų. Buvo galima pamatyti, kad ši situacija suteikė Donatui antrąjį kvėpavimą ir jis vėl pradėjo demonstruoti nepriekaištingą žaidimą, kas ir nukėlė mačo baigtį į lemiamą trečiojo seto tie-break’ą. Bet tai viskas, ką galėjo padaryti Donatas šį vakarą, nes tie-break’ą, o su juo ir mačą bei čempiono titulą, laimėjo Povilas Mikelionis rezultatu 3:6 6:2 7:6 (2).

 

3 divizionas

 

Mūsų vidurinio diviziono finalinėje akistatoje susitiko Deividas Snapkauskas ir Andrej Mardusevič. Norime atkreipti dėmesį, kad šiam mačui vieno iš žaidėjų iniciatyva buvo pasamdytas filmavimo specialistas, kuris įamžino viso mačo eigą.

 

Prieš mačą persvara buvo prognozuota Deividui (Deividas Snapkauskas vs Andrej Mardusevič (H2H 56% vs 44%)), bet deja, šį kartą prognozė nebuvo visiškai tiksli. Abiejų žaidėjų teniso stilius buvo panašus ir visą mačą žaidimas vyko taškas į tašką, iki mačo pabaigos nebuvo aišku, kas gi nešis namo trečio diviziono čempiono taurę. Bet vis dėl to, norime pažymėti, kad Andrej buvo šiek tiek aktyvesnis prie tinklo. Būtent tai jam leido laimėti kelis lemiamus taškus, kurie ir nulėmė viso mačo rezultatą. Mačas baigėsi Andrej triumfu rezultatu 6:4 7:5.

 

4 divizionas

 

Eduardas Boiko ir Laimonas Misiūnas pateko į ketvirto diviziono finalą, kur turėjo išsiaiškinti, kuris iš jų grįš namo su pirmos vietos taure rankose. Galime pasakyti, kad šio diviziono finalą lydėjo gražūs smūgiai, bet intrigos nebuvo matyt. Šio diviziono finalinio mačo prognozė kaip niekad tiksli (Eduardas Boiko vs Laimonas Misiūnas (H2H 65% vs 35%)). Visą mačą jautėsi Eduardo spaudimas ir pranašumas. Tai buvo greičiausiai pasibaigęs finalas iš visų penkių mačų. E. Boiko šventė pergalę rezultatu 6:2 6:2.

 

5 divizionas

 

Mūsų pradedančiųjų žaidėjų diviziono finale galėjome matyti praeitų metų vasaros turnyro vicečempioną Mindaugą Levickį ir naują turnyro veidą Marių Trinkūną. Prieš finalą mačo persvara buvo pranašaujama Mariui (Mindaugas Levickis vs Marius Trinkūnas (H2H 42% vs 58%)), bet šį kartą ji vėl buvo netiksli. Mindaugas karaliavo aikštelėje viso finalinio mačo metu. Jo varžovas stengėsi iš paskutiniųjų, bet niekas negalėjo išmušti iš vėžių atkaklaus Mindaugo su stabiliu žaidimu. M. Trinkūnas buvo priverstas pripažinti varžovo persvarą rezultatu 6:2 6:3.

 

Kitame vienetų sezone tikimės abu žaidėjus pamatyti mūsų aukštesniuose divizionuose.

 

Nuotraukas iš 2017 metų žiemos dvejetų finalų netrukus galėsite peržiūrėti mūsų FB paskyroje. Sekite mus!

 

 

Visi prizininkai buvo dosniai apdovanoti TenisoNamai.lt taurėmis ir rėmėjų prizais:

  • SEB arenos piniginiai dovanų kuponai kortų nuomai
  • Salming ir Mantis teniso inventorius ir sportinė apranga
  • GRIP.LT įsteigti bilietai į ATP serijos turnyrą Barselonoje.
  • Probiosan produkcija su probiotikais.
  • Funkcinės Terapijos Centro kuponai sportinio kineziterapeuto konsultacijoms.
Oficialus turnyro vanduo - Vytautas.

 

Dėkojame visiems už dalyvavimą. Jungiamės į pavasarinius dvejetus.

 

Atgal

 
 

Komentarai