Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų lyga
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai

Grupių etapas baigtas, iki finalų – vienintelis žingsnis

telia-etapo-grupiu-pabaiga
2017 rugpjūčio 25 d.

Komandos sėkmingai įveikė pirmąjį 2017 metų sezono barjerą – grupių etapą. Grupių nugalėtojomis tapo Vilniaus „Briedžiai“ (A grupė), Klaipėdos „Kogas“ (B grupė), Tennis temptation advanced (C grupė) ir panevėžiečiai iš Aukštaitijos teniso klubo pirmosios komandos (D grupė). 

 

Iki kelionės į „Telia teniso klubų lygos“ sezono finalo turnyrą visoms lygos komandoms beliko vienas žingsnis – atkrintamosios varžybos

 

Primename, kad atkrintamąsias varžybas klubai turi sužaisti iki rugsėjo 15 dienos. Šiame etape galioja tos pačios susitikimų ir dvejetų formavimo taisyklės, kurios buvo taikomos grupių etape ir yra apibrėžtos lygos nuostatuose.

 

Telia teniso klubų lygos finaliniame turnyre ir paguodos finale žais VISI atkrintamosiose varžybose pergales iškovoję klubai: bus išaiškintos I-III vietos bei paguodos prizo nugalėtojas.

 

Telia teniso klubų lygos finalinis turnyras vyks rugsėjo 23 dieną, šeštadienį, Vilniuje esančioje SEB arenoje. Į finalus, o taip pat po jų vyksiančią apdovanojimų šventę bus kviečiami ne tik finalų dalyviai, tačiau ir visi „Telia teniso klubų lygos“ žaidėjai!

 

Atgal

 
 

Komentarai