Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų lyga
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai

Lygos finalai jau šį šeštadienį

finalai
2017 rugsėjo 18 d.

„Telia teniso klubų lygoje” 2017 metų sezono čempionai ir paguodos turnyro nugalėtojai paaiškės jau šį šeštadienį, rugsėjo 23 dieną, „SEB arenoje“ Vilniuje vyksiančiame finaliniame turnyre.

 

Atkrintamųjų varžybų etapą sėkmingai įveikė po dvi Vilniaus ir Klaipėdos ekipas – „Tennis United A“ (nugalėjo Vilniaus „Briedžius) ir „Tennis Temptation Advanced“ (įveikė „Atskalūnus“) bei „Kogas“ (nugalėjo Aukštaitijos teniso klubo komandą „Patirtis“) ir „Baltic Tennis Club“ (įveikė Aukštaitijos teniso klubo pirmąją komandą).

 

Šeštadienio rytą prasidėsiančiuose lygos pusfinaliuose komandos į poras bus paskirstytos burtų būdu. Pusfinalių nugalėtojai susitiks didžiajame lygos finale, o pralaimėjusios komandos kovos dėl 3 vietos.

 

Paguodos turnyro pusfinaliuose žais Utenos „Pasaga“, Vilniaus „Verkiai“, „Tennis Temptation Top“ ir Druskininkų teniso klubas.

 

Lygos finalinio turnyro tvarkaraštis:

 

9:30 val. – pusfinalių burtų traukimas.

10-20 val. – pusfinalių ir finalų susitikimai.

20:15 val. – Nugalėtojų apdovanojimų ir turnyro dalyvių vakarėlis.

 

Be visa ko, finalo dalyvių laukia siurprizai. „Samsung“ technologijų ir sprendimų pagalba SEB arenoje bus įrengtas išmanusis kortas, kuriame žaidžiantys tenisininkai po mačų galės pasitikrinti savo nubėgtą distanciją, sudegintų kalorijų kiekį, kamuoliuko skriejimo po smūgio ar padavimo greitį ir kitus panašius parametrus.

 

Iki susimatymo Vilniuje!

 

Atgal

 
 

Komentarai