Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų lyga
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai

Nugalėtojų taurė iškeliavo į Klaipėdą

finalai-btc
2017 rugsėjo 25 d.

Klaipėdos „Baltic Tennis Club“ tapo pirmaisiais „Telia teniso klubų lygos“ čempionais. Klaipėdiečiai savaitgalį triumfavo Lietuvos teniso sąjungos (LTS) ir Teniso Namų rengiamo Lietuvos teniso klubų čempionato finalo ketverto varžybose, vykusiose „SEB arenoje“ Vilniuje.

 

Finaliniame lygos susitikime „Baltic Tennis Club“ 4:2 įveikė Vilniaus „Tennis Temptation Advanced“ komandą. Čempionams atiteko lygos nugalėtojų taurė, 1000 eurų „Joma“ sportinės aprangos čekis, teniso kamuoliukų dėžė ir 20 kvietimų į visus kitą sezoną Lietuvoje vyksiančius Daviso taurės mačus.

 

Susitikime dėl trečiosios vietos Vilniaus „Tennis United“ klubo komanda „A“ 4:2 pranoko Klaipėdos „Kogą“.

 

„Telia teniso klubų lygos“ antrojo diviziono nugalėtojais tapo Druskininkų teniso klubas. Lemiamas dzūkų susitikimas su Utenos „Pasagos“ tenisininkais baigėsi 3:3. Abi komandos tarpusavio mačuose laimėjo ir vienodą setų skaičių. Visgi suskaičiavus geimus antrojo lygos diviziono nugalėtojų taurė atiteko druskininkiečiams. Trečia liko „Tennis Temptation TOP“ komanda, o ketvirti – „Verkių“ klubo tenisininkai.

 

LTS prezidentas Ramūnas Grušas džiaugiasi pirmuoju „Telia teniso klubų lygos“ sezonu ir tikisi, kad kitais metais prie lygos starto linijos išsirikiuos dar daugiau komandų.

 

„Klubinio teniso mėgėjų čempionato Lietuvoje labai trūko. Prieš keletą metų buvo pavienių bandymų tai padaryti, tačiau dėl vienų ar kitų priežasčių tie projektai greitai išsikvėpdavo. Todėl man labai smagu, kad mes ne tik skambiai pradėjome, tačiau ir puikiai pabaigėme pirmą naujojo projekto sezoną. Imame braižyti antrojo sezono kontūrus, tikiuosi, kad įkvėptos sėkmingos pradžios, prie lygos prisijungs ir šiemet sudvejojusios komandos. O baigdamas aš labai noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie šio projekto įgyvendinimo: bendrovei „Telia“, mūsų partneriams „TenisoNamai.lt“, LTS komandai ir, žinoma, varžybų vyriausiajai teisėjai Beatai Zykienei“, – sako R. Grušas.

 

Sezono uždarymo šventėje buvo apdovanoti ir naudingiausi lygos žaidėjai. Jais šiemet tapo „Baltic Tennis Club“ kapitonas Tomas Butvilas ir „Tennis Temptation Advanced“ žaidėja Eglė Jurkevičienė. T. Butvilas sezono metu iškovojo 9 pergales ir patyrė tik 2 pralaimėjimus. E. Jurkevičienė suklupo tik kartą per 10 mačų. Naudingiausiems žaidėjams atiteko specialūs bendrovės „Samsung“ prizai.

 

Specialiai „Telia teniso klubų lygos“ finalui „SEB arenoje“ buvo įrengtas išmanusis kortas. „Samsung“ technologijų ir sprendimų dėka žiūrovai realiuoju laiku galėjo sekti korte esančių žaidėjų smūgių ir kamuoliuko sukimo greičius, mačo metu įveiktą distanciją, kitus panašius parametrus. Įvertinus sukauptą statistiką „Samsung“ prizai atiteko dar trims žaidėjams. Klaipėdietė Erika Buntienė paskelbta įvairiapusiškiausia lygos žaidėja, o vilniečiai Vytis Grabauskas ir Martynas Jocys, atitinkamai, techniškiausiu ir ištvermingiausiu.

 

Bendrovės „Telia“ stambaus ir vidutinio verslo klientų padalinio vadovas Vytis Žalimas sako, jog bendrovės parama prisidėjo ne tik prie naujo formato varžybų, bet ir prie technologijų teniso kortuose atsiradimo.

 

„Lietuvoje pagaliau turime klubų varžybas, kurios trunka ištisus metus. Turnyras turėjo vieningą interneto platformą, kurioje galima buvo sekti varžybų rezultatus, matyti klubų ir atskirų žaidėjų statistiką. Įrengę išmanųjį kortą žengėme dar žingsnį pirmyn – technologijų dėka renkami duomenys buvo labai įdomūs tiek žaidėjams, tiek žiūrovams. Manau, kad į teniso klubų judėjimą su technologijomis pavyko įpūsti dar daugiau gyvenimo“, – teigia V. Žalimas.

 

Dėl 2017 metų „Telia teniso klubų lygos“ nugalėtojų vardo varžėsi 16 komandų ir beveik 250 žaidėjų iš Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Utenos, Druskininkų ir Radviliškio. Komandų tarpusavio mačų baigtį lėmė šešių dvejetų susitikimų rezultatai: buvo žaidžiami trys vyrų, du mišrūs ir vienas moterų dvejetai. Lygos varžybose negalėjo dalyvauti tenisą profesionaliai žaidžiantys ar žaidę sportininkai.

 

Iš viso per sezoną buvo sužaisti 192 dvejetų mačai.

 

Atgal

 
 

Komentarai