Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3|4|5Nuostatai

Pasitikite pretendentus į vienetų čempionus

Ziema-2017-pries-finalus
2017 vasario 24 d.

Žiemos vienetų turnyro intriga kyla su kiekvienu sužaistu maču – pretendentų į čempiono vardą lieka vis mažiau. Praeitų metų žiemos ir vasaros vienetų turnyrų čempionai praleido Žiemos 2017 vienetų turnyrą, o tai reiškia, kad po šio sezono ant aukščiausio pakylos laiptelio matysime naują veidą.

 

Sekdami vienetų rezultatus, neužmirškite, kad šiandien pasibaigia registracija į Pavasario 2017 dvejetų ir MIX turnyrus. Taigi nedelskite ir registruokitės:

 

 

Dabar apžvelkime divizionų situaciją likus truputį daugiau nei savaitei iki finalinių kovų.

 

TOP divizionas

 

Mūsų TOP’ai jau išaiškino stipriausių ketvertuką. Jų laukia pusfinalio kovos.

 

Pirmame stipriausių žaidėjų divizionų pusfinalyje susitinka ilgalaikis Tenisonamai.lt turnyrų dalyvis ir prizininkas P. Ramantauskas ir praeito žiemos sezono vicečempionas D. Banys. Prieš metus finale Dariui pakišo koją P. Grigas, kuris šį sezoną nedalyvauja. Pauliui bus tikrai nelengva, nes Dariaus rezultatai parodo, kad šį sezoną jis puikios formos. TenisoNamai.lt prognozė sako tą patį: D. Banys vs P. Ramantauskas: 62% vs 38%.

 

Apatinėje lentelės dalyje pusfinalyje susitinka vasaros vienetų sezono antros vietos nugalėtojas M. Eimontas ir po traumų atsistatęs A. Nikelis. H2H prognozė rodo, kad abiejų žaidėjų šansai beveik lygūs (A. Nikelis vs M. Eimontas: 48% vs 52%), kas padaro laukiamą kovą dar labiau intriguojančią.

 

2 divizionas

 

Šiame divizione turime tik 2 pusfinalio dalyvius iš keturių.

 

Viršutinėje lentelės dalyje savo varžovo laukia pusfinalyje P. Mikelionis. Ketvirtfinalio kovoje Povilas turėjo daug nemalonumų mače prieš D. Oržekauską. Dovydas laimėjo antrąjį setą ir mačo likimas sprendėsi trečiajame, kur sėkmė lydėjo Povilą. Potencialių Povilo varžovų yra netgi trys. Taip atsitiko dėl pradelsto aštuntfinalio mačo tarp J. Kilsch ir R. Bujoko. Mūsų žaidėjų palyginimas šį kartą tyli – tad nekantriai laukiame jų kovos.

 

Lentelės apačioje savo pusfinalio varžovo laukia K. Jančys. Jo kelias iki pusfinalio tikrai ne buvo rožėmis klotas. Net trims iš keturių mačų prireikė lemiamo trečiojo seto. Kasparą galime pavadinti tikru laimės kūdikiu. Jo potencialūs varžovai yra A. Balsys ir D. Girdvainis. TenisoNamai.lt H2H spėjimo algoritmas sako, kad nedidelė persvara bus Aurelijaus pusėje – A. Balsys vs D. Girdvainis: 59% vs 41%.

 

3 divizionas

 

V. Lataitis ir D. Snapkauskas pusfinalyje susitiks pirmoje lentelės dalyje. Abiejų žaidėjų kelias iki geriausių ketvirtuko nebuvo iš lengvųjų: abu žaidėjai turėjo po tris mačus, kurie užsitęsė iki trijų setų. Ankščiau Vytautas dalyvavo tik mūsų organizuojamuose dvejetų turnyruose, dėl to šiam vienetų pusfinalio mačui prognozių pateikti negalime.

 

Kiti du pusfinalio dalyviai yra J. Gavėnas ir A. Mardusevič. Justinas iki pusfinalio žengė gana užtikrintai, tik vienas iš keturių mačų buvo ilgesnis nei du setai. Andrej kelias buvo labiau vingiuotas – paskutiniam mačui pabaigti prireikė net dviejų susitikimų su varžovu kortuose. Kas iš jų bus finalo dalyvis, prognozuoti sunku, nes žaidėjų palyginimas pateikia beveik vienodus šansus abiems tenisininkams – J. Gavėnas vs A. Mardusevič: 47% vs 53%.

 

4 divizionas

 

Ketvirtasis divizionas džiugina akį labiau nei bet koks kitas, nes čia turime pirmąją moterį pusfinalio dalyvę – R. Mockienę. Du vyrai, L. Kochmanas ir E. Boiko, turi susikauti tarpusavyje teniso korte dėl vietos pusfinalyje šalia Ritos. Deja, bet šių žaidėjų palyginimui mūsų sistemoje neužtenka duomenų, nes Eduardas šį sezoną debiutuoja mūsų vienetų lygoje.

 

D. Tomaševičius ir L. Misiūnas yra antroji žaidėjų pora, kuri susirungs tarpusavyje dėl vietos finale. Laimonui kelias iki pusfinalio buvo ypač lengvas, nes pirmus du ratus jis praėjo be kovos: pirmame rate negavo varžovo (BYE), o antrame jo varžovai pradelsė terminą ir abu gavo rezultatą B/Ž.
TenisoNamai.lt orakulas šių žaidėjų dvikovai persvarą mače žada Laimonui (D. Tomaševičius vs L. Misiūnas: 38% vs 62%), bet tai tik spėjimas, paremtas istorija, tad nekantriai laukiam mačo rezultato.

 

5 divizionas

 

Pradedančiųjų žaidėjų divizione jau aiškus pirmas finalo dalyvis. Tai vasaros vienetų sezono vicečempionas M. Levickis. Pagal mačų rezultatus, matome, kad nuo kito sezono Mindaugui laikas judėti į aukštesnius divizionus. Potencialūs Mindaugo finalo varžovai yra pirmą kartą dalyvaujantys mūsų turnyruose D. Polonskij ir M. Trinkūnas. Abu šie žaidėjai nušlavė nuo kelio savo varžovus pakeliui į lentelės viršūnę. Prognozių pateikti denis ir Mindaugo mačui negalime, tad sekite rezultatus mūsų tinklapyje.

 

Priminimas žaidėjams:

  • Finalų kovos dėl pirmų vietų vyks kovo 5 d. SEB arenos kortuose 15:00. Iškart po to – apdovanojimų vakarėlis su furšetu. Kviečiame sudalyvauti tiek finalistus, tiek jų gerbėjus ar sirgalius!
  • Kovos dėl trečių ir paguodos vietų turi būti sužaistos iki finalų, kadangi apdovanojimai vyks tuo pačiu metu.
 

Atgal

 
 

Komentarai