Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Šventės baigėsi – marš į kortus!

Ziema_2018_pirmas_etapas_vidurys
2018 sausio 4 d.

Mišrainės suvalgytos, fejerverkai iššaudyti, naujųjų metų pažadai surašyti – laikas pradėti juos pildyti. Nukabinam sportbačius nuo sienos, griebiam raketę ir eime žaisti TenisoNamai.lt žiemos vienetų pirmojo etapo mačus.

 

Kol kas pažiūrėkime, kas užima lyderių pozicijas praėjus kiek daugiau nei mėnesiui nuo pirmojo etapo pradžios.

 

TOP divizionas

 

Tarp stipriausio diviziono lyderių šį kartą matome nemažai naujų veidų.

 

A grupėje keturi mačus jau sužaidė A. Šukys. Visuose jų jis buvo pranašesnis už savo varžovus. Ir visi mačai pasibaigė be didesnio vargo Andriui, išskyrus vieną, prieš L. Drakšą. Šiame mače žaidėjai aiškintis santykius baigė tik lemiam tie-break’e rezultatu 11:9.

 

C grupėje Vainius Žalimas daužo savo varžovus ir jau turi keturias pergales iš keturių žaistų mačų. Tiesa, du mačai, prieš V. Bartulį ir Ž. Andriukaitį, pasibaigė tik po lemiamų tie-break’ų. Dar norėtume išskirti Ž. Andriukaitį, kuris jau sužaidė visus savo mačus grupėje ir turi tris pergales – tai jam garantuoja vietą antrajame etape.

 

D grupė. V. Pranulis išsiveržė į grupės lyderius su keturiom pergalėm ir nei vienu pralaimėjimu. Tarp jo nugalėtu varžovų yra seniai turnyre matytas, daugkartinis prizininkas R. Bartusevičius.

 

E grupėje šį sezoną netikėtai, bet pelnytai, į lyderių „traukinį“ įsėdo J. Lučinskij. Jis savo grupėje be didesnio vargo nugalėjo jau keturis žaidėjus ir nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Iki absoliutaus lyderio vardo jam tetrūksta vienos pergalės.

 

G grupėje pavyzdingai visus mačus jau sužaidė M. Janč. Iš visų žaistų mačų jis turi keturias pergales ir tik vieną pralaimėjimą prieš D. Akstiną. Jų dvikova užsitęsė iki trijų setų. keturi pelyti taškai Miroslavui užtikrino vietą antrajame etape.

 

2 divizionas

 

Kaip bebūtų keista, šį sezoną TOP divizione aktyvumas yra žymiai aukštesnis nei antrame. Anksčiau dažniausiai būdavo atvirkščiai.
Čia galime išskirti tik vieną grupę, kurioje jau paaiškėjo lyderis.

 

K grupėje visam divizionui pavyzdį rodo G. Plepys. Jis ne tik sužaidė visus savo mačus, bet ir visuose jų jis buvo pranašesnis už savo varžovus. Giedrius jau užsitikrino aukštą vietą antrajame etape. Bet norime atkreipti dėmesį, kad mače prieš A. Valicką G. Plepys gavo techninį laimėjimą, tai yra fiziškai mačas žaistas nebuvo.

 

L ir R grupėse negali likti nepastebėti du žaidėjai, kurie nėra grupės lyderiai, užtat jau yra sužaidę visus savo mačus. Tai M. Zimanas iš L grupės ir A. Paulauskas iš R grupės.

 

3 divizionas

 

Viduriniame divizione situacija geresnė nei antrame divizione.

 

C grupėje A. Sličiui teliko laukti antrojo etapo, nes visus savo mačus jis jau sužaidė. Aurelijus turi keturias pergales ir du pralaimėjimus – toks rezultatas jau užtikrina vietą antrajame etape.

 

G grupėje savo varžovus tiesiog daužo M. Dovydas. Jis savo sąskaitoje jau turi keturias pergales iš keturių žaistų mačų ir per mačą savo varžovams jis leido laimėti daugiausiai po du geimus.

 

H grupėje Š. Račkauskas turi panašią situaciją, kaip Aurelijus iš C grupės. Šarūnas jau spėjo suderinti ir sužaisti visus pirmojo etapo mačus ir jo sąskaitoje puikuojasi keturi taškai iš šešių žaistų mačų.

 

N grupė. Teniso namų senbuvis R. Bujokas su trenksmu grįžo į turnyrą po traumos. Renaldas spėjo sužaisti jau penkis mačus ir visuose jis buvo pranašesnis už savo varžovus. Be abejo, R. Bujokas jau garantavo sau vietą antrajame etape.

 

4 divizionas

 

A grupėje K. Zaboras be gailesčio važiuoja per savo varžovus. Klaidas jau pelnė keturis taškus ir neturi nei vieno pralaimėjimo. Maža to, jo laimėtų/pralaimėtų geimų statistika yra aukštumuose.

 

B grupėje, P. Kašinskas, panašiai kaip Klaidas iš A grupės, triuškina grupės varžovus vieną po kito, nepalikdamas nei vieno šanso užsikabinti. Be abejo, Petrą matysime ir antrajame etape.

 

Divizionų lyderių sąraše taip pat puikuojasi Š. Staranevičius iš E grupės. Jo pasirodymo rezultatai yra įspūdingi – keturios pergalės ir nei vieno pralaimėjimo.

 

F grupėje A. Rubininas praeitame sezone debiutavo penktame divizione, o šią žiemą šturmuoja aukštesnio diviziono olimpą ir tai jam sekasi puikiai. Andrejus kol kas laimėjo visus žaistus mačus ir su keturiais taškais yra savo grupės lyderis.

 

G grupė – ne be vargo R. Bložė išsiveržė į pirmas grupės gretas. Iki šiol Ramūnas nepralaimėjo nei vieno mačo, bet tai jam kainavo daug pastangų, nes viena dvikova užsitęsė iki trečio lemiamo tie break’o, o dviejų mačų setų likimas buvo išaiškintas tik po pratęsimo (tie-break iki 10 taškų).

 

H grupė – pavyzdingai visus mačus sužaidęs M. Žiūkas jau užsitikrino sau vietą antrajame etape su penkiomis pergalėmis ir tik vienu pralaimėjimu.

 

J grupėje negali likti nepastebėta I. Sklėnienė. Iki šiol Ingrida turėjo keturias akistatas teniso kortuose su vyrais. Visuose jų ji šventė pergales. Tiesa, dviems mačams prireikė trečio seto.

 

Diviziono lyderių gretas uždaro A. Montvydas, kuris be didesnio vargo nugalėjo keturis varžovus L grupėje ir iki šio nepatyrė nei vienos nesėkmės.

 

5 divizionas

 

Pradedančiųjų tenisininkų divizione turime savo lyderius beveik kiekvienoje grupėje.

 

  • A grupė – įspūdingas K. Stasionio pasirodymas, šešios pergalės ir nei vieno pralaimėjimo. Norime atkreipti dėmesį, kad viena pergalė prieš E. Malevskį jam atiteko be kovos.
  • B grupė – A. Brokas su keturiais taškais yra savo grupės lyderis. Su tokiais rezultatais mes jį matysime ir antrajame etape.
  • C grupė – A. Strups spėjo sužaisti ir laimėti keturis mačus. Mačas prieš V. Tankeliun buvo ypatingai įtemptas ir pasibaigė tik po lemiamo tie-break’o.
  • D grupėje liko nesužaisti tik du mačai. Čia lyderių pozicijas atidaro E. Komičius. Edvardas turi savo sąskaitoje penkis taškus ir jam liko sužaisti tik vieną mačą prieš T. Milašauską. Norime pažymėti, kad Tomas iki šiol nepralaimėjo nei vieno mačo, tad Edvardo ir Tomo dvikova gali nuspręsti, kas bus lyderis galutinėje rikiuotėje.
  • E grupėje J. Račkaukui liko sužaisti tik vieną mačą. Iki šiol jam sekėsi puikiai ir jis surinko penkis taškus iš penkių žaistų mačų.
  • F grupėje – I. Stanislovaitis vargdamas pasiekė lyderio poziciją. Jis turi keturis taškus po keturių sužaistų mačų, du susitikimai pareikalavo trijų setų mačų ir jų likimas kabėjo ant plauko.

 

O dabar apžvelkime situaciją moterų lygoje.

 

TOP divizionas

 

A grupėje puikiai pasirodė I. Badikonienė. Inga jau sužaidė visus šešis mačus ir nusileido varžovėms tik dviejuose iš jų: trijų setų mače prieš E. Cibulskienę ir susitikime su S. Kundrotaite. I. Badikonienė savo sąskaitoje turi keturis taškus – to jai užteks, kad atsidurtų tarp skirstytų žaidėjų antrojo etapo lentelėje.

 

C grupėje lyderiauja S. Krasniakovienė, keturiuose iš penkių žaistų mačų ji tiesiog sutriuškino savo varžoves ir nusileido tik vienai iš grupės žaidėjų – A. Miller. Praeitą sezoną Sandra liko ketvirta ir šį kartą tikai norės geresnio rezultato, ko jai ir linkime.

 

E grupėje be pralaimėjimų absoliučių lyderių link žygiuoja E. Vindašiūtė-Narbutė. Jos sąskaitoje keturi laimėjimai, nei vieno pralošimo ir tik vienas trijų setų mačas prieš I. Vaitkevičę.

 

2 divizionas

 

V. Tylienė iš B grupės užsidėjo savo grupės lyderio kepurę. Jos sąskaitoje keturi laimėjimai iš penki žaistų mačų. Jai ant kulnų lipa J. Kelminskė, kuri turi jau tris pergales ir nei vieno pralaimėjimo. Būtent prieš Justiną, Vaiva ir patyrė nesėkmę. Kas bus lyderiu etapo pabaigoje sužinosime jau netrukus.

 

F grupėje V. Leonovaitė tapo absoliučia lydere, nes ji jau spėjo užbaigti visus grupės mačus ir šventė pergales visuose jų. Tiesa, mačas prieš A. Barakauskienę gavosi ypač įtemptas ir intriguojantis – dvikovos baigtis paaiškėjo tik po lemiamo trečiojo tie-break’o.

 

Paskutinėje, bet ne mažiau svarbioje nei kitos, G grupėje užtikrintai, be abejonių V. Apulskė pelnė keturis taškus ir kol kas neturi pralaimėjimų savo sąskaitoje. Ar pavyks Vilijai išlaikyti lyderės poziciją, paaiškės tik etapo pabaigoje.

 

Visiems dalyviams primename, kad:

 

  • Pirmasis etapas pasibaigia sausio 19 dieną.  Nespėjus sužaisti, terminas nebus pratęsiamas. Nesant akivaizdžios vienos pusės kaltės – poroms bus rašomas B/Ž ir bus skiriama 0 taškų. Dėl to visų divizionų dalyvius norime paraginti nelaukti paskutinės minutės ir derinti mačus su varžovais iš anksto.
  • Kiekvienas žaidėjas, kad patekti į atkrintamąjį etapą, privalo sužaisti bent 50% grupės mačų. Jeigu sužaistų mačų kiekis mažesnis – žaidėjas nepapuola į atkrintamąjį etapą, į jo vietą užleidžiamas mažiau taškų surinkęs žaidėjas, kuris sužaidė daugiau nei 50% mačų grupėje.
  • Kartu su prizinėmis vietomis (pirma, antra, trečia ir paguodos) bus apdovanojamas klubas, kuris turnyro pabaigoje surinks daugiausiai trofėjų. Dėl to neužmirškite prisiskirti klubą savo paskyroje.
 

Atgal

 
 

Komentarai