Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų lyga
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai
Divizionai:BendrasNuostatai

Telia teniso klubų lygos 2017 m. sezonas / Bendras divizionas

Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tatjana ŠtukovaMindaugas Simanaitis 6:2, 6:3 Alena KondrynaEdvardas Okinčicas Tennis Temptation Advanced (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Jaunius SkierusDainius Diržauskas 6:1, 6:3 Nerijus JuškaitisMiroslav Janč Tennis Temptation Advanced (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tomas ButvilasErika Buntienė 6:4, 3:6, 10:6 Eglė JurkevičienėAndrius Morkūnas Tennis Temptation Advanced (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Miroslav JančEdvardas Okinčicas 3:6, 6:0, 11:9 Dainius ValantinavičiusAiridas Uosis Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tomas ButvilasDainius Diržauskas 6:1, 6:1 Andrius MorkūnasTomas Mokrikas Tennis Temptation Advanced (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Alena KondrynaEglė Jurkevičienė 6:2, 6:1 Erika BuntienėTatjana Štukova Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Pasaga (Utena) Aurimas ŠiukščiusNerijus Šakalys 6:0, 6:2 Robertas BitinasGintaras Bitinas Druskininkų TK (Druskininkai) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Druskininkų TK (Druskininkai) Gediminas ValiukėnasDalia Sadeckienė 4:6, 6:1, 11:9 Dalius DrungaVilma Drungienė Pasaga (Utena) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Druskininkų TK (Druskininkai) Gediminas ValiukėnasRobertas Bitinas 6:2, 6:4 Irenijus KeragalvisNerijus Šakalys Pasaga (Utena) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Druskininkų TK (Druskininkai) Ričardas KlincarasAušra Kavaliauskienė 6:2, 6:1 Alius PūkasRima Taraškevičienė Pasaga (Utena) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Pasaga (Utena) Irenijus KeragalvisAurimas Šiukščius 6:4, 6:1 Virgilijus DirmaRičardas Klincaras Druskininkų TK (Druskininkai) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Pasaga (Utena) Rima TaraškevičienėVilma Drungienė 6:4, 3:6, 10:6 Dalia SadeckienėAušra Kavaliauskienė Druskininkų TK (Druskininkai) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis United A (Vilnius) Martynas JocysAndrius Apulskis 7:5, 6:2 Jonas ButenisSaulius Vilimas Kogas (Klaipėda) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Kogas (Klaipėda) Arūnas ViskintasKristina Matvijenko 6:3, 7:5 Germanas SudrabasMiglė Vaškienė Tennis United A (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Tennis United A (Vilnius) Vytis GrabauskasMonika Sabaliauskaitė 6:2, 3:6, 10:5 Nerijus BendinskasŽivilė Antropikienė Kogas (Klaipėda) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Kogas (Klaipėda) Jonas ButenisSkirmantas Jutkonis 6:2, 6:2 Andrius ApulskisGermanas Sudrabas Tennis United A (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Tennis United A (Vilnius) Martynas JocysVytis Grabauskas 6:3, 6:3 Skirmantas JutkonisArūnas Viskintas Kogas (Klaipėda) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Tennis United A (Vilnius) Miglė VaškienėMonika Sabaliauskaitė 7:6, 3:6, 10:8 Kristina MatvijenkoAudra Latuškevičiūtė Kogas (Klaipėda) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Druskininkų TK (Druskininkai) Dalia SadeckienėAušra Kavaliauskienė 6:0, 6:2 Aleksandra MillerDaiva Naujikienė Verkiai (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Druskininkų TK (Druskininkai) Aušra KavaliauskienėRičardas Klincaras 6:2, 6:4 Paulius BortkevičiusAleksandra Miller Verkiai (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Druskininkų TK (Druskininkai) Gediminas ValiukėnasRobertas Bitinas 6:3, 2:6, 10:2 Mindaugas ŽemčiūgasAlgirdas Čepliejus Verkiai (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Druskininkų TK (Druskininkai) Dalia SadeckienėGediminas Valiukėnas 6:1, 6:1 Darius BagdonasValentina Finkelšteinienė Verkiai (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Verkiai (Vilnius) Paulius BortkevičiusAlgirdas Čepliejus 3:6, 6:1, 10:5 Ričardas KlincarasVirgilijus Dirma Druskininkų TK (Druskininkai) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Druskininkų TK (Druskininkai) Robertas BitinasGintaras Bitinas 6:1, 6:3 Mindaugas ŽemčiūgasDarius Bagdonas Verkiai (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Andrius MorkūnasEglė Jurkevičienė 6:1, 6:1 Živilė AntropikienėNerijus Bendinskas Kogas (Klaipėda) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Kogas (Klaipėda) Kristina MatvijenkoArūnas Viskintas 6:4, 6:4 Edvardas OkinčicasAlena Kondryna Tennis Temptation Advanced (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Kogas (Klaipėda) Skirmantas JutkonisJonas Butenis 7:6 (9), 6:3 Miroslav JančTomas Mokrikas Tennis Temptation Advanced (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Alena KondrynaEglė Jurkevičienė 6:2, 6:1 Živilė AntropikienėAudra Latuškevičiūtė Kogas (Klaipėda) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Andrius MorkūnasVytautas Pranulis 6:3, 6:2 Arūnas ViskintasSkirmantas Jutkonis Kogas (Klaipėda) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Miroslav JančEdvardas Okinčicas 6:2, 6:3 Jonas ButenisSaulius Vilimas Kogas (Klaipėda) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Mindaugas SimanaitisTatjana Štukova 7:6, 6:3 Germanas SudrabasMiglė Vaškienė Tennis United A (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Tennis United A (Vilnius) Martynas JocysAndrius Apulskis 6:2, 6:3 Dainius ValantinavičiusAiridas Uosis Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tomas ButvilasErika Buntienė 6:2, 6:1 Monika SabaliauskaitėVytis Grabauskas Tennis United A (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Jaunius SkierusDainius Diržauskas 6:2, 6:2 Andrius ApulskisGermanas Sudrabas Tennis United A (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Dainius DiržauskasTomas Butvilas 6:2, 6:1 Martynas JocysVytis Grabauskas Tennis United A (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Tennis United A (Vilnius) Miglė VaškienėMonika Sabaliauskaitė 1:6, 7:5, 10:6 Erika BuntienėTatjana Štukova Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Temptation TOP (Vilnius) Aleksej NikiforovTomas Šeikis 6:2, 6:2 Nerijus ŠakalysIrenijus Keragalvis Pasaga (Utena) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Pasaga (Utena) Aurimas ŠiukščiusIrenijus Keragalvis 3:6, 7:5, 10:4 Martynas EimontasJevgenij Tekutjev Tennis Temptation TOP (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Pasaga (Utena) Aurimas ŠiukščiusNerijus Šakalys 6:2, 6:1 Tomas ŠeikisPaulius Kveselaitis Tennis Temptation TOP (Vilnius) 2017-09-23 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Verkiai (Vilnius) Paulius BortkevičiusArūnas Šveistys 6:2, 6:1 Sigitas LiaučiusNerijus Žilius Tennis United B (Vilnius) 2017-09-22
Verkiai (Vilnius) Saulius ŠuliauskasMindaugas Žemčiūgas 6:1, 6:0 Karolis PikūnasRobertas Bulovas Tennis United B (Vilnius) 2017-09-22
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Temptation TOP (Vilnius) Martynas EimontasViktorija Narkauskienė 6:4, 6:1 Vytautas BartulisDaina Virkšaitė Atskalūnai (Vilnius) 2017-09-15 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation TOP (Vilnius) Martynas NarkauskasTomas Šeikis 6:4, 6:3 Laurynas DrakšasKarolis Čekauskas Atskalūnai (Vilnius) 2017-08-18
Tennis Temptation TOP (Vilnius) Jurgita KveselaitėViktorija Narkauskienė 6:1, 6:0 Vera DjakovaDaina Virkšaitė Atskalūnai (Vilnius) 2017-07-27 SEB Arena (Uždari)
Tennis Temptation TOP (Vilnius) Martynas EimontasJevgenij Tekutjev 6:4, 4:6, 10:7 Vytautas BartulisAndrius Nikelis Atskalūnai (Vilnius) 2017-07-16 Teniso aikštynas TENISO ERDVĖ
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Telia (Vilnius) Tomas GanusauskasVytis Žalimas 6:4, 6:4 Ričardas KlincarasVirgilijus Dirma Druskininkų TK (Druskininkai) 2017-09-15
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Andrius MorkūnasVytautas Pranulis 7:6 (5), 6:3 Vytautas BartulisAndrius Nikelis Atskalūnai (Vilnius) 2017-09-14 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (Vilnius) Paulius LatakasDarius Banys 6:4, 6:0 Vytautas PranulisMiroslav Janč Tennis Temptation Advanced (Vilnius) 2017-09-12
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Sandra KrasniakovienėEglė Jurkevičienė 6:1, 6:2 Daina VirkšaitėVera Djakova Atskalūnai (Vilnius) 2017-09-12
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Andrius MorkūnasEglė Jurkevičienė 6:2, 6:3 Vera DjakovaAndrius Nikelis Atskalūnai (Vilnius) 2017-09-12
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Edvardas OkinčicasMiroslav Janč 4:6, 6:3, 10:7 Laurynas DrakšasPaulius Ramantauskas Atskalūnai (Vilnius) 2017-09-12
Atskalūnai (Vilnius) Vytautas BartulisDaina Virkšaitė 7:6 (6), 6:4 Edvardas OkinčicasSandra Krasniakovienė Tennis Temptation Advanced (Vilnius) 2017-09-05
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Briedžiai (Vilnius) Vaidas BielinisSimonas Kakanauskas 6:4, 7:6 Germanas SudrabasValentinas Janulis Tennis United A (Vilnius) 2017-09-14
Tennis United A (Vilnius) Audra StankevičienėGermanas Sudrabas 6:4, 6:4 Viktoras GasiūnasKristina Gegeckaitė Briedžiai (Vilnius) 2017-09-14
Tennis United A (Vilnius) Eglė MarkelytėVytis Grabauskas 6:2, 6:4 Tadas SkairysSolana Izdūnytė Briedžiai (Vilnius) 2017-09-14
Briedžiai (Vilnius) Simonas KakanauskasOleg Risnovskij 6:4, 6:3 Andrius ApulskisMartynas Jocys Tennis United A (Vilnius) 2017-09-14
Tennis United A (Vilnius) Eglė MarkelytėMiglė Vaškienė 6:1, 6:1 Kristina GegeckaitėLaima Jakovleva Briedžiai (Vilnius) 2017-09-14
Briedžiai (Vilnius) Vaidas BielinisTadas Skairys 6:3, 6:2 Vytis GrabauskasMartynas Jocys Tennis United A (Vilnius) 2017-09-14
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Pasaga (Utena) Rolandas GlasinskasIrenijus Keragalvis 6:2, 6:2 Laimonas RadėnasTomas Povilianskis Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-09-12
Pasaga (Utena) Nerijus ŠakalysAurimas Šiukščius 6:2, 6:4 Henrikas EiningisDarius Balinskas Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-09-12
Radviliškio TK (Radviliškis) Jurgita BeinorienėRaimonda Genienė 7:6 (5), 6:2 Tamara VinklerienėSvetlana Priščepa Pasaga (Utena) 2017-09-12
Pasaga (Utena) Jolanta RemeikienėAlius Pūkas 2:6, 6:4, 6:4 Jurgita BeinorienėSaulius Andriušaitis Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-09-12
Pasaga (Utena) Svetlana PriščepaAlius Pūkas 6:2, 6:3 Ilona RadėnienėDarius Mikalauskas Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-09-12
Pasaga (Utena) Gediminas AmbraškaAurimas Šiukščius 6:4, 6:2 Igoris KirilenkoLaimonas Radėnas Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-09-12
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kogas (Klaipėda) Gediminas NarinkevičiusArūnas Viskintas 6:1, 6:1 Arūnas PušnysTomas Petrošaitis ATK Patirtis (Panevėžys) 2017-09-03
ATK Patirtis (Panevėžys) Erlandas SudeikisMartynas Jasinskas 6:4, 4:6, 10:8 Jonas ButenisSaulius Vilimas Kogas (Klaipėda) 2017-09-03
Kogas (Klaipėda) Jonas ButenisElijus Paulauskas 6:1, 6:4 Vladislovas MatelisTomas Petrošaitis ATK Patirtis (Panevėžys) 2017-09-03
Kogas (Klaipėda) Živilė AntropikienėGediminas Narinkevičius 6:0, 6:1 Arūnas PušnysIna Pušnienė ATK Patirtis (Panevėžys) 2017-09-03
Kogas (Klaipėda) Arūnas ViskintasKristina Matvijenko 4:6, 6:0, 6:0 Vladislovas MatelisLoreta Sipavičienė ATK Patirtis (Panevėžys) 2017-09-03
Kogas (Klaipėda) Živilė AntropikienėKristina Matvijenko 6:0, 6:0 Loreta SipavičienėSigita Jašinskienė ATK Patirtis (Panevėžys) 2017-09-03
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Rytis RimkevičiusAlfonsas Genys 6:3, 7:6 (4) Airidas UosisRomas Mikalauskas Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-08-27 CARSLBERG teniso arena
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Erika BuntienėGitana Mėgelaitienė 6:2, 6:0 Milda KuprytėRūta Jarmolavičienė ATK Pirma komanda (Panevėžys) 2017-08-27 CARSLBERG teniso arena
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tomas ButvilasErika Buntienė 6:1, 6:0 Rytis RimkevičiusRasa Kuprienė ATK Pirma komanda (Panevėžys) 2017-08-27 CARSLBERG teniso arena
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Mindaugas SimanaitisTatjana Štukova 6:2, 6:0 Mindaugas VolungevičiusRūta Jarmolavičienė ATK Pirma komanda (Panevėžys) 2017-08-27 CARSLBERG teniso arena
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Robertas BlagušauskasMindaugas Volungevičius 6:2, 6:2 Dainius DiržauskasDainius Valantinavičius Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-08-27 CARSLBERG teniso arena
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Robertas BlagušauskasAlfonsas Genys 3:6, 7:6 (5), 10:5 Dainius DiržauskasTomas Butvilas Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-08-27 CARSLBERG teniso arena
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Dainius DiržauskasJaunius Skierus 6:1, 4:6, 10:7 Andrius LabunskasMiroslav Janč Tennis Temptation Advanced (Vilnius) 2017-08-20
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Miroslav JančEdvardas Okinčicas 6:3, 6:4 Romas MikalauskasAiridas Uosis Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-08-20
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Alena KondrynaEglė Jurkevičienė 6:0, 6:3 Tatjana ŠtukovaRūta Kaikarienė Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-08-20
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Andrius MorkūnasEglė Jurkevičienė 6:1, 1:0 Tomas ButvilasGitana Mėgelaitienė Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-08-20
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Alena KondrynaEdvardas Okinčicas 1:6, 7:6 (6), 10:3 Mindaugas SimanaitisRūta Kaikarienė Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-08-20
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Dainius DiržauskasTomas Butvilas 6:3, 6:3 Andrius MorkūnasAndrius Labunskas Tennis Temptation Advanced (Vilnius) 2017-08-20
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Briedžiai (Vilnius) Mingaudas KalvaitisTadas Skairys 6:0, 6:0 Nerijus ŽiliusSigitas Liaučius Tennis United B (Vilnius) 2017-08-20
Briedžiai (Vilnius) Vitalijus PodlužnasSimonas Kakanauskas 6:0, 6:1 Karolis PikūnasRobertas Bulovas Tennis United B (Vilnius) 2017-08-20
Briedžiai (Vilnius) Vitalijus PodlužnasOleg Risnovskij 6:0, 6:1 Ieva BernotienėMarius Padvilikis Tennis United B (Vilnius) 2017-08-20
Briedžiai (Vilnius) Tadas SkairysSolana Izdūnytė 6:0, 6:0 Linas VaškysMonika Sabaliauskaitė Tennis United B (Vilnius) 2017-08-20
Briedžiai (Vilnius) Oleg RisnovskijKristina Gegeckaitė 6:1, 6:0 Marius PeledaIeva Bernotienė Tennis United B (Vilnius) 2017-08-20
Tennis United B (Vilnius) Monika SabaliauskaitėDana Martinkutė 6:2, 6:0 Kristina GegeckaitėLaima Jakovleva Briedžiai (Vilnius) 2017-08-20
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Robertas BlagušauskasMindaugas Volungevičius 7:6 (6), 7:5 Darius BanysPaulius Latakas Atskalūnai (Vilnius) 2017-08-17 NOTO teniso aikštynas Aleksote (atviras)
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Robertas BlagušauskasAlfonsas Genys 6:2, 6:1 Vytautas BartulisAndrius Nikelis Atskalūnai (Vilnius) 2017-08-17 NOTO teniso aikštynas Aleksote (atviras)
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Rytis RimkevičiusSaulius Stakė 6:1, 6:1 Titas AbramavičiusLaurynas Drakšas Atskalūnai (Vilnius) 2017-06-29
Atskalūnai (Vilnius) Vytautas BartulisDaina Virkšaitė 6:4, 6:4 Mindaugas VolungevičiusLina Bagdonaitė ATK Pirma komanda (Panevėžys) 2017-06-29
Atskalūnai (Vilnius) Andrius NikelisVera Djakova 6:3, 4:6, 7:5 Alfonsas GenysRasa Kuprienė ATK Pirma komanda (Panevėžys) 2017-06-25
Atskalūnai (Vilnius) Vera DjakovaDaina Virkšaitė 6:2, 6:3 Lina BagdonaitėRasa Kuprienė ATK Pirma komanda (Panevėžys) 2017-06-25
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis United A (Vilnius) Vytis GrabauskasMartynas Jocys 7:5, 6:2 Paulius BortkevičiusAugustinas Bortkevičius Verkiai (Vilnius) 2017-08-08 Verkių teniso aikštynas
Verkiai (Vilnius) Juzef KatkovskiJaroslav Lučinskij 1:6, 6:4, 10:5 Germanas SudrabasValentinas Janulis Tennis United A (Vilnius) 2017-08-08 Verkių teniso aikštynas
Tennis United A (Vilnius) Martynas JocysAndrius Apulskis 6:2, 6:2 Mindaugas ŽemčiūgasAlgirdas Čepliejus Verkiai (Vilnius) 2017-08-08 Verkių teniso aikštynas
Tennis United A (Vilnius) Vytis GrabauskasEglė Markelytė 5:7, 6:4, 11:9 Augustinas BortkevičiusDaiva Naujikienė Verkiai (Vilnius) 2017-08-08 Verkių teniso aikštynas
Tennis United A (Vilnius) Germanas SudrabasAudra Stankevičienė 1:0 Jaroslav LučinskijEvelina Lučinskaja Verkiai (Vilnius) 2017-08-08 Verkių teniso aikštynas
Tennis United A (Vilnius) Eglė MarkelytėMiglė Vaškienė 6:2, 6:4 Evelina LučinskajaVida Daubarienė Verkiai (Vilnius) 2017-08-08 Verkių teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Atskalūnai (Vilnius) Laurynas DrakšasPaulius Ramantauskas 6:0, 6:0 Gediminas BlažysVytis Varanavičius Telia (Vilnius) 2017-08-02 SEB Arena (Atviri)
Atskalūnai (Vilnius) Vytautas BartulisDaina Virkšaitė 1:0 Kazimieras GlaveckasDovilė Varnienė Telia (Vilnius) 2017-07-20 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (Vilnius) Darius BanysPaulius Latakas 6:1, 6:1 Kazimieras GlaveckasDarius Meškys Telia (Vilnius) 2017-07-13 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (Vilnius) Andrius NikelisVytautas Bartulis 1:0 Nerijus IndriūnasTomas Murauskas Telia (Vilnius) 2017-07-13 SEB Arena (Uždari)
Atskalūnai (Vilnius) Laura PavliukDaina Virkšaitė 6:2, 6:2 Jurgita KaralienėDovilė Varnienė Telia (Vilnius) 2017-07-13 SEB Arena (Uždari)
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Druskininkų TK (Druskininkai) Gediminas ValiukėnasDalia Sadeckienė 6:2, 6:4 Edvardas OkinčicasDaiva Labunskienė Tennis Temptation Advanced (Vilnius) 2017-07-29
Druskininkų TK (Druskininkai) Ričardas KlincarasAušra Kavaliauskienė 6:3, 6:2 Andrius MorkūnasLaura Krasauskienė Tennis Temptation Advanced (Vilnius) 2017-07-29
Druskininkų TK (Druskininkai) Aušra KavaliauskienėNatalija Jancevičienė 7:5, 6:2 Laura KrasauskienėDaiva Labunskienė Tennis Temptation Advanced (Vilnius) 2017-07-29
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Miroslav JančEdvardas Okinčicas 6:1, 6:3 Gintaras BitinasEdmundas Taruška Druskininkų TK (Druskininkai) 2017-07-29
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Miroslav JančAndrius Labunskas 6:3, 7:6 (8) Gintaras BitinasGediminas Valiukėnas Druskininkų TK (Druskininkai) 2017-07-29
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Andrius LabunskasAndrius Morkūnas 6:1, 6:1 Virgilijus DirmaRičardas Klincaras Druskininkų TK (Druskininkai) 2017-07-29
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Pasaga (Utena) Svetlana PriščepaAlius Pūkas 6:4, 4:6, 10:4 Marina KrinickienėViktoras Gasiūnas Briedžiai (Vilnius) 2017-07-23 Utenos teniso aikštynas
Briedžiai (Vilnius) Tadas SkairysSolana Izdūnytė 6:7 (4), 6:1, 10:3 Alius PūkasJolanta Remeikienė Pasaga (Utena) 2017-07-23 Utenos teniso aikštynas
Pasaga (Utena) Jolanta RemeikienėTamara Vinklerienė 6:4, 6:4 Marina KrinickienėKristina Gegeckaitė Briedžiai (Vilnius) 2017-07-23 Utenos teniso aikštynas
Pasaga (Utena) Rolandas GlasinskasIrenijus Keragalvis 2:6, 7:6 (8), 10:8 Simonas KakanauskasVaidas Bielinis Briedžiai (Vilnius) 2017-07-23 Utenos teniso aikštynas
Briedžiai (Vilnius) Mingaudas KalvaitisTadas Skairys 6:1, 6:1 Aurimas ŠiukščiusIrenijus Keragalvis Pasaga (Utena) 2017-07-23 Utenos teniso aikštynas
Briedžiai (Vilnius) Simonas KakanauskasVaidotas Šapalas 6:4, 6:3 Aurimas ŠiukščiusNerijus Šakalys Pasaga (Utena) 2017-07-23 Utenos teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Robertas BlagušauskasMindaugas Volungevičius 6:1, 6:4 Tomas ŠeikisRytis Koviera Tennis Temptation TOP (Vilnius) 2017-07-22
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Robertas BlagušauskasMantas Namavičius 6:1, 6:2 Jevgenij TekutjevMartynas Eimontas Tennis Temptation TOP (Vilnius) 2017-07-22
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Rytis RimkevičiusAlfonsas Genys 6:1, 6:2 Tomas ŠeikisRytis Koviera Tennis Temptation TOP (Vilnius) 2017-07-22
Tennis Temptation TOP (Vilnius) Jevgenij TekutjevJurgita Kveselaitė 6:0, 6:0 Mantas NamavičiusMilda Kuprytė ATK Pirma komanda (Panevėžys) 2017-07-22
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Milda KuprytėLina Bagdonaitė 6:3, 7:5 Jurgita KveselaitėGiedrė Kovierė Tennis Temptation TOP (Vilnius) 2017-07-22
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Mindaugas VolungevičiusLina Bagdonaitė 7:5, 6:0 Martynas EimontasGiedrė Kovierė Tennis Temptation TOP (Vilnius) 2017-07-22
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Pasaga (Utena) Aurimas ŠiukščiusIrenijus Keragalvis 6:1, 6:3 Kęstutis CimbalasArūnas Pušnys ATK Patirtis (Panevėžys) 2017-07-22 Utenos teniso aikštynas
Pasaga (Utena) Rolandas GlasinskasNerijus Šakalys 3:6, 6:4, 6:2 Erlandas SudeikisMartynas Jasinskas ATK Patirtis (Panevėžys) 2017-07-22 Utenos teniso aikštynas
Pasaga (Utena) Aurimas ŠiukščiusNerijus Šakalys 4:6, 6:0, 10:4 Romas KadysVladislovas Matelis ATK Patirtis (Panevėžys) 2017-07-22 Utenos teniso aikštynas
Pasaga (Utena) Jolanta RemeikienėTamara Vinklerienė 7:6 (5), 6:2 Loreta SipavičienėIna Pušnienė ATK Patirtis (Panevėžys) 2017-07-22 Utenos teniso aikštynas
Pasaga (Utena) Jolanta RemeikienėAlius Pūkas 6:2, 7:6 (1) Ina PušnienėArūnas Pušnys ATK Patirtis (Panevėžys) 2017-07-22 Utenos teniso aikštynas
ATK Patirtis (Panevėžys) Loreta SipavičienėVladislovas Matelis 6:1, 4:6, 6:1 Svetlana PriščepaAlius Pūkas Pasaga (Utena) 2017-07-22 Utenos teniso aikštynas
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
ATK Patirtis (Panevėžys) Vladislovas MatelisSigita Jašinskienė 6:2, 6:3 Sigitas LiaučiusIeva Bernotienė Tennis United B (Vilnius) 2017-07-22
ATK Patirtis (Panevėžys) Loreta SipavičienėJūratė Sudeikienė 6:1, 6:1 Ieva BernotienėMonika Sabaliauskaitė Tennis United B (Vilnius) 2017-07-22
ATK Patirtis (Panevėžys) Erlandas SudeikisJūratė Sudeikienė 6:4, 6:4 Nerijus ŽiliusMonika Sabaliauskaitė Tennis United B (Vilnius) 2017-07-22
ATK Patirtis (Panevėžys) Vladislovas MatelisRomas Kadys 1:0 Marius PeledaRobertas Bulovas Tennis United B (Vilnius) 2017-07-22
ATK Patirtis (Panevėžys) Martynas JasinskasErlandas Sudeikis 1:0 Karolis PikūnasMarius Peleda Tennis United B (Vilnius) 2017-07-22
ATK Patirtis (Panevėžys) Arūnas PušnysTomas Petrošaitis 7:6, 6:1 Nerijus ŽiliusSigitas Liaučius Tennis United B (Vilnius) 2017-07-22
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Mindaugas SimanaitisRūta Kaikarienė 6:3, 6:0 Gediminas ValiukėnasDalia Sadeckienė Druskininkų TK (Druskininkai) 2017-07-16 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Rūta KaikarienėGitana Mėgelaitienė 6:2, 6:1 Aušra KavaliauskienėNatalija Jancevičienė Druskininkų TK (Druskininkai) 2017-07-16 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Druskininkų TK (Druskininkai) Gintaras BitinasRobertas Bitinas 6:7 (5), 7:6 (4), 11:9 Airidas UosisDeividas Gaidukevičius Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-07-16 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Druskininkų TK (Druskininkai) Gediminas ValiukėnasRobertas Bitinas 1:0 Dainius ValantinavičiusDainius Valantinavičius Baltic Tennis Club (Klaipėda) 2017-07-16 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tomas ButvilasMindaugas Simanaitis 6:2, 6:3 Ričardas KlincarasEgidijus Vosylius Druskininkų TK (Druskininkai) 2017-07-16 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tomas ButvilasGitana Mėgelaitienė 6:2, 6:3 Ričardas KlincarasAušra Kavaliauskienė Druskininkų TK (Druskininkai) 2017-07-16 Druskininkų teniso klubo (centriniai) kortai
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Verkiai (Vilnius) Augustinas BortkevičiusPaulius Bortkevičius 6:4, 6:2 Vadimas ZoltnerisDarius Mikalauskas Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-07-01
Verkiai (Vilnius) Juozas VereckisJaroslav Lučinskij 6:1, 6:1 Aurelijus StaugaTomas Povilianskis Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-07-01
Radviliškio TK (Radviliškis) Ilona RadėnienėLaimonas Radėnas 1:0 Vida DaubarienėJuozas Vereckis Verkiai (Vilnius) 2017-07-01
Verkiai (Vilnius) Mindaugas ŽemčiūgasSaulius Šuliauskas 6:0, 6:0 Henrikas EiningisSigitas Krivickas Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-07-01
Radviliškio TK (Radviliškis) Raimonda GenienėJurgita Beinorienė 6:2, 6:2 Vida DaubarienėDaiva Naujikienė Verkiai (Vilnius) 2017-07-01
Verkiai (Vilnius) Daiva NaujikienėPaulius Bortkevičius 6:1, 6:3 Jurgita BeinorienėDainius Beinoris Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-07-01
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kogas (Klaipėda) Živilė AntropikienėNerijus Bendinskas 6:3, 6:1 Daiva NaujikienėPaulius Bortkevičius Verkiai (Vilnius) 2017-07-01
Kogas (Klaipėda) Elijus PaulauskasGiedrius Kirklys 6:4, 6:2 Mindaugas ŽemčiūgasSaulius Šuliauskas Verkiai (Vilnius) 2017-07-01
Kogas (Klaipėda) Jonas ButenisSaulius Vilimas 6:2, 7:5 Juozas VereckisJaroslav Lučinskij Verkiai (Vilnius) 2017-07-01
Kogas (Klaipėda) Giedrius ValainisGediminas Narinkevičius 2:6, 6:1, 10:6 Paulius BortkevičiusAugustinas Bortkevičius Verkiai (Vilnius) 2017-07-01
Kogas (Klaipėda) Audra LatuškevičiūtėEdgaras Mockus 6:1, 6:0 Vida DaubarienėDaiva Naujikienė Verkiai (Vilnius) 2017-07-01
Kogas (Klaipėda) Kristina MatvijenkoArūnas Viskintas 1:0 Vida DaubarienėJaroslav Lučinskij Verkiai (Vilnius) 2017-07-01
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Briedžiai (Vilnius) Tadas SkairysViktoras Gasiūnas 6:0, 6:4 Arūnas PušnysTomas Petrošaitis ATK Patirtis (Panevėžys) 2017-06-27
Briedžiai (Vilnius) Vaidotas ŠapalasSimonas Kakanauskas 6:0, 6:1 Erlandas SudeikisRedas Valaitis ATK Patirtis (Panevėžys) 2017-06-27
ATK Patirtis (Panevėžys) Vladislovas MatelisTomas Petrošaitis 1:0 Vaidotas ŠapalasSimonas Kakanauskas Briedžiai (Vilnius) 2017-06-27
Briedžiai (Vilnius) Mingaudas KalvaitisSolana Izdūnytė 6:2, 6:3 Erlandas SudeikisJūratė Sudeikienė ATK Patirtis (Panevėžys) 2017-06-27
ATK Patirtis (Panevėžys) Loreta SipavičienėJūratė Sudeikienė 6:2, 6:3 Laima JakovlevaKristina Gegeckaitė Briedžiai (Vilnius) 2017-06-27
Briedžiai (Vilnius) Viktoras GasiūnasKristina Gegeckaitė 7:5, 6:2 Vladislovas MatelisLoreta Sipavičienė ATK Patirtis (Panevėžys) 2017-06-27
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Airidas UosisDeividas Gaidukevičius 6:2, 6:1 Mindaugas ŠakysVytautas Augustaitis Tennis&more (Vilnius) 2017-06-23
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Rūta KaikarienėTatjana Štukova 6:2, 6:2 Sigita LigeikienėLaura Kovaitė-Sim. Tennis&more (Vilnius) 2017-06-23
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Dainius ValantinavičiusŽilvaras Židžiūnas 6:3, 7:5 Mindaugas ŠakysVytautas Augustaitis Tennis&more (Vilnius) 2017-06-23
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Deividas GaidukevičiusRūta Kaikarienė 6:2, 6:2 Sigita LigeikienėVytautas Augustaitis Tennis&more (Vilnius) 2017-06-23
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Tomas ButvilasJaunius Skierus 6:2, 6:0 Paulius MurauskasMindaugas Šilininkas Tennis&more (Vilnius) 2017-06-23
Baltic Tennis Club (Klaipėda) Airidas UosisGitana Mėgelaitienė 6:4, 7:5 Paulius MurauskasLaura Kovaitė-Sim. Tennis&more (Vilnius) 2017-06-23
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis United A (Vilnius) Audra StankevičienėEglė Markelytė 7:6, 6:4 Raimonda GenienėJurgita Beinorienė Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-06-19
Tennis United A (Vilnius) Germanas SudrabasAndrius Apulskis 6:2, 6:1 Aurelijus StaugaTomas Povilianskis Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-06-19
Tennis United A (Vilnius) Vytis GrabauskasGermanas Sudrabas 6:0, 6:3 Vadimas ZoltnerisDarius Mikalauskas Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-06-19
Tennis United A (Vilnius) Martynas JocysAndrius Apulskis 6:0, 6:1 Henrikas EiningisSigitas Krivickas Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-06-19
Tennis United A (Vilnius) Miglė VaškienėVytis Grabauskas 6:1, 6:1 Jurgita BeinorienėDainius Beinoris Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-06-19
Tennis United A (Vilnius) Audra StankevičienėMartynas Jocys 6:2, 6:0 Ilona RadėnienėPaulius Radėnas Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-06-19
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kogas (Klaipėda) Kristina MatvijenkoArūnas Viskintas 6:2, 6:4 Ilona RadėnienėPaulius Radėnas Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-06-19
Kogas (Klaipėda) Aida DziadaravičienėNerijus Bendinskas 6:0, 6:1 Dainius BeinorisJurgita Beinorienė Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-06-19
Kogas (Klaipėda) Giedrius KirklysJonas Butenis 6:1, 6:3 Henrikas EiningisSigitas Krivickas Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-06-19
Kogas (Klaipėda) Saulius VilimasElijus Paulauskas 6:1, 7:6 Aurelijus StaugaTomas Povilianskis Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-06-19
Kogas (Klaipėda) Giedrius ValainisArūnas Viskintas 6:1, 6:0 Vadimas ZoltnerisDarius Mikalauskas Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-06-19
Kogas (Klaipėda) Audra LatuškevičiūtėKristina Matvijenko 6:3, 6:2 Raimonda GenienėJurgita Beinorienė Radviliškio TK (Radviliškis) 2017-06-19
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Kogas (Klaipėda) Kristina MatvijenkoArūnas Viskintas 6:4, 6:4 Martynas JocysAudra Stankevičienė Tennis United A (Vilnius) 2017-06-19
Tennis United A (Vilnius) Eglė MarkelytėVytis Grabauskas 6:3, 6:4 Gediminas NarinkevičiusŽivilė Antropikienė Kogas (Klaipėda) 2017-06-19
Tennis United A (Vilnius) Eglė MarkelytėAudra Stankevičienė 7:5, 6:7, 10:7 Kristina MatvijenkoAudra Latuškevičiūtė Kogas (Klaipėda) 2017-06-19
Kogas (Klaipėda) Jonas ButenisElijus Paulauskas 6:4, 6:4 Martynas JocysAndrius Apulskis Tennis United A (Vilnius) 2017-06-19
Kogas (Klaipėda) Jonas ButenisSaulius Vilimas 3:6, 6:4, 10:2 Germanas SudrabasAndrius Apulskis Tennis United A (Vilnius) 2017-06-19
Kogas (Klaipėda) Gediminas NarinkevičiusArūnas Viskintas 7:6, 6:3 Vytis GrabauskasGermanas Sudrabas Tennis United A (Vilnius) 2017-06-19
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Robertas BlagušauskasMindaugas Volungevičius 6:0, 6:0 Kazimieras GlaveckasNerijus Indriūnas Telia (Vilnius) 2017-06-10
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Rytis RimkevičiusSaulius Stakė 1:0 Kazimieras GlaveckasVytis Varanavičius Telia (Vilnius) 2017-06-10
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Lina BagdonaitėRūta Jarmolavičienė 6:2, 6:0 Rasa BarišauskaitėJurgita Karalienė Telia (Vilnius) 2017-06-10
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Mindaugas VolungevičiusLina Bagdonaitė 1:0 Kazimieras GlaveckasDovilė Varnienė Telia (Vilnius) 2017-06-10
ATK Pirma komanda (Panevėžys) Alfonsas GenysRobertas Blagušauskas 6:1, 6:1 Vytis ŽalimasEgidijus Šydeikis Telia (Vilnius) 2017-06-10
Laimėtojas Rezultatas Pralaimėtojas
Komanda Žaidėjas(-ai) Žaidėjas(-ai) Komanda Data Aikštynas
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Andrius MorkūnasEglė Jurkevičienė 6:2, 6:0 Ramūnas ŽukasLaura Kovaitė-Sim. Tennis&more (Vilnius) 2017-06-10
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Eglė JurkevičienėSandra Krasniakovienė 6:1, 6:1 Laura Kovaitė-Sim.Sigita Ligeikienė Tennis&more (Vilnius) 2017-06-10
Tennis&more (Vilnius) Vytautas AugustaitisVygandas Pigaga 6:1, 6:1 Edvardas OkinčicasNerijus Juškaitis Tennis Temptation Advanced (Vilnius) 2017-06-10
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Andrius LabunskasAugustinas Deksnys 6:1, 6:2 Mindaugas ŠakysVygandas Pigaga Tennis&more (Vilnius) 2017-06-10
Tennis Temptation Advanced (Vilnius) Edvardas OkinčicasSandra Krasniakovienė 6:2, 1:6, 10:6 Mindaugas ŠilininkasSigita Ligeikienė Tennis&more (Vilnius) 2017-06-10