Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Tenisonamai.lt MIX dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai

2 diviziono nežinomieji: kurios dvikovos taps lemtingomis?

44
2020 spalio 14 d.

Tiksint paskutinėms TenisoNamai.lt Rudens dvejetų pirmo etapo dienoms, nežinomųjų vis dar daug. Kurie mačai 2 divizione bus „kertiniai“, lemsiantys kelialapių į atkrintamąsias varžybas savininkus?

 

2 divizionas

 

M.Matekonis/M.Matekonis – D.Oželis/J.Lapė (A grupė)

 

Bent po pergalę A grupėje įsirašė visos šešios poros, tačiau iš jų į kitą etapą keliaus tik keturios. Saugūs yra tik Žygimantas Gurskas ir Gerdas Titovas, tuo tarpu kitų pozicijos turnyrinėje lentelėje dar gali apsiversti aukštyn kojomis. Vienu įdomiausiu maču turėtų tapti Mariaus ir Martyno Matekonių dvikova prieš Dainių Oželį ir Jokūbą Lapę – pralaimėjimo atveju bendrapavardžiai greičiausiai liktų penkti.

 

A.Čerauskas/D.Tadarovskis – K.Subačius/E.Norkus (E grupė)

S.Valalis/V.Domarkas – P.Zdanavičius/E.Losis (E grupė)

 

E grupėje aritmetika paprasta: Vytautas Šneideris ir Šarūnas Oleknavičius į atkrintamąsias varžybas keliaus kaip grupės nugalėtojai, o Saulius Gumbrevičius bei Vilius Lukaševičius pasirodymą Rudens turnyre baigė. Tuo tarpu visos kitos poros savo sąskaitoje turi po dvi pergales, rezerve – po vieną likusią dvikovą, kurias žais prieš tiesioginius oponentus.

 

Moterų 2 divizionas

 

D.Labunskienė/A.Višniauskaitė – N.Rimydienė/R.Mendelienė (C grupė)

 

Vienintelio likusio C grupės kelialapio į atkrintamąsias varžybas savininkės paaiškės tiesioginėje dvikovoje. Daiva Labunskienė ir Aušra Višniauskaitė stos į kovą prieš Neringą Rimydienę bei Ritą Mendelienę. Abi poros turi po vieną pergalę ir gali būti, kad abi surinks po dvi. Tokiu atveju aukščiau bus rikiuojamas tas duetas, kuriam pavyks laimėti tarpusavio mūšį.

 

MIX 2 divizionas

 

K.Jasiūnas/K.Jasiūnė – B.Zykienė/A.Šveistys (H grupė)

 

Beata Zykienė ir Arūnas Šveistys žygiuoja link grupės nugalėtojų titulo, tačiau judviejų mačas prieš Kęstutį ir Kristiną Jasiūnus pastariesiems bus ypatingos svarbos. Kęstučiui ir Kristinai norint tęsti kovą kitame etape reikia laimėti net ne mačą, bet vieną setą.

 

Tokiu atveju vietos turnyrinėje lentelėje tarp trijų po dvi pergales iškovojusių porų būtų išdalintos pagal nuostatų 8.2 punktą – laimėtų setų procentą. Trečią vietą užimtų Paulius Macevičius ir Asta Garbulytė (laimėta 45,5 proc. setų), ketvirtą – K.Jasiūnas ir K.Jasiūnė (būtų 41,7 proc.), o už atkrintamųjų varžybų brūkšnio liktų Nerijus Žilius bei Kotryna Uleckaitė (40 proc.).

 

Tačiau, jei Jasiūnų pora B.Zykienei ir A.Šveisčiui pralaimi 0:2, tada jie lieka penkti, laimėję 36,4 proc. žaistų setų.

 

Atgal

 
 

Komentarai