Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt moterų dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai

3 diviziono intrigos: kurie mačai gali tapti lemiamais?

68
2020 spalio 14 d.

Rudens dvejetų pirmo laikrodis jau beveik ištiksėjo. Sužaisti grupės mačams liko vos trys dienos. Kurie 3 diviziono susitikimai kelia didžiausią intrigą?

 

3 divizionas

 

E.Malevskis/M.Malevskis – M.Umbrasas/E.Brukas (D grupė)

 

Vieną pergalę savo sąskaitoje turintys Artūras Pakalnis ir Tomas Songaila dar žais prieš grupės autsaiderius bei greičiausiai pergalių skaičių padvigubins. Tokiu atveju trys D grupės poros turės po 3 pergales, dvi – po 2.

 

A.Pakalnis ir T.Songaila dėl tarpusavio pergalės prieš M.Umbrasą ir E.Bruką bent laikinai palypėtų į ketvirtą vietą, tad pastariesiems norint keliauti toliau reikia įveikti grupės lyderius Edviną ir Marių Malevskius.

 

A.Dainorovič/T.Braniauskas – R.Nenartavičius/L.Gaveika (J grupė)

 

J grupės žaidėjai savo mačus sužaidė pavyzdingai. Liko vienas – tarp nė vieno pralaimėjimo neturinčių porų Andriaus Dainorovič ir Taro Braniausko bei Rimvydo Nenartavičiaus ir Laimio Gaveikos. Nors abu duetai atkrintamosiose varžybose tikrai žais, pirma vieta grupėje atneštų sąlyginai silpnesnius varžovus pirmuosiuose kito etapo ratuose.

 

Moterų 3 divizionas

 

A.Povilanskaitė/L.Ryliškė – D.Zaleskienė/R.Svaldenienė (A grupė)

 

Dvi pergales turinčios Dovilė Zaleskienė ir Rasa Svaldenienė šiuo metu atsidūrusios už atkrintamųjų varžybų brūkšnio – penktoje grupės vietoje. Vis dėlto palypėti net į trečiąją jos galėtų nugalėdamos su trimis pergalėmis žengiančias Aistę Povilanskaitę bei Liną Ryliškę.

 

Mačas – kritinis. D.Zaleskienės ir R.Svaldenienės pralaimėjimo atveju į kitą etapą keliautų Kristina Šukienė/Vaiva Laneckienė arba Renata Vancevičienė/Alina Bazurina.

 

MIX 3 divizionas

 

Ž.Mačytė-Čiučelienė/G.Čiučelis – I.Žvinytė/D.Žvinys (A grupė)

R.Trečiokas/E.Trečiokienė – I.Žvinytė/D.Žvinys (A grupė)

 

Į kitą etapą keliaus keturios geriausios kiekvienos grupės poros, tačiau A grupėje situacija ypač intriguojanti. Pirmą vietą užsitikrino Eglė Tamošauskienė ir Vaidas Daunoravičius (5 pergalės), o vietą atkrintamosiose varžybose – Giedrė Baltušytė ir Tadas Grybinas (3 pergalės). Tuo tarpu visos likusios keturios poros turi po vieną pergalę ir į kitą etapą iš jų žengs tik dvi.

 

Kertiniais mūšiais turėtų tapti Izabelės Žvinytės ir Danieliaus Žvinio mačai prieš tiesioginius oponentus – Živilę Mačytę/Čiučelienę/Gediminą Čiučelį bei Ramūną Trečioką/Editą Trečiokienę. Dvi pergalės šioje grupėje gali tapti bilietu į kitą etapą.

 

Atgal

 
 

Komentarai