Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2Nuostatai

2012 žiemos sezono prizininkai

DSC03687
2012 balandžio 26 d.

Drįstame teigti sėkmingai praūžė dar vienas TenisoNamai.lt sezoninis turnyras. Šeštadienį (balandžio 21 d.) SEB Arenoje buvo sužaisti didieji ir mažieji finalai. Po varžybų “Break Point” kavinėje prizininkai buvo apdovanoti TenisoNamai.lt taurėmis bei SportClub-tennis.lt įsteigtais suvenyrais. Apžvelkime vykusias kovas.

 

1-asis divizionas, dvikova dėl III vietos: Tautvydas Beleškevičius – Donatas Zaveckas 7:5 2:6 6:1.

 

Tautvydas – labai techniškas žaidėjas. Kadangi iki šio turnyro nežaidė ilgą laiką, dvikovoje labai dažnai klydo. Tuo netruko pasinaudoti Donatas ir savo kokybiškesniu žaidimu neleido Tautvydui atsiplėšti pirmame sete, o antrame net sugebėjo išlyginti rezultatą. Vis tik trečiame sete Tautvydui greičiausiai “grįžo atmintis” ir šis užtikrintai jį laimėjo rezultatu 6:1.

 

1-asis divizionas, finalas: Andrius Apulskis – Valerij Petrov 3:6 6:3 7:6(2)

 

Matant Valerij rezultatus viso turnyro metu galima spręsti, kad jis labai atkaklus žaidėjas. Dauguma jo kovų buvo iš trijų setų ir dažniausiai pasibaigdavo Valerij pergale. Deja šį kartą Valerij kliuvo fiziškai stipresnis žaidėjas Andrius. Jis trečiame sete tiesiog turėjo daugiau jėgų ir vos ne vos išplėšė pergalę po tie-break.

 

TOP divizionas, dvikova dėl III vietos: Vytis Grabauskas – Paulius Ramantauskas 6:2 6:2

 

Paulius Ramantauskas yra žaidėjas, kuris mėgsta pateikti staigmenų. Jeigu kažkas bandytų organizuoti lažybas dėl jo pergalių, dažnai būtų nustebintas – vieną kartą jis nugali praėjusio turnyro čempioną, o kitą – pralaimi TOP diviziono naujokui. Kaip bebūtų Vytis, beje kažkodėl mėgstantis save vadinti „tinginiu“, tą dieną buvo nusiteikęs užtikrintai ir vilčių Pauliui nepaliko.

 

TOP divizionas, finalas: Vytautas Bartulis – Andrius Nikelis 7:6(4) 7:5

 

Drąsiai galime teigti, kad Andrius Nikelis yra šio turnyro atradimas ir jo žaidimo rezultatai kalba patys už save. Finale beveik visą pirmą setą abu žaidėjai jautėsi kaip nesavame kailyje, trūko koncentracijos bei blaškė finalinis jaudulys, daug klydo, taškai buvo trumpi. Išsiaiškinti pirmojo seto nugalėtoją prireikė tie-break‘o. Jame daugiau klydo Andrius Nikelis ir labai nežymiai, tačiau pralaimėjo. Antrame sete varžovai apšilo, atsipalaidavo ir tuomet užvirė tikra kova – buvo daug atakų prie tinklo, abu stengėsi žaisti aktyvų ir agresyvų žaidimą. Deja ir čia Andriui pritrūko fortūnos ir setas baigėsi 7:5 Vytauto naudai. Įdomu tai, kad šie žaidėjai jau žaidė tarpusavyje grupių etape – tuomet labai panašiu rezultatu laimėjo Andrius 7:6 6:4.

 

Kaip ir buvome minėję, geriausi keturi žaidėjai iš I-o diviziono įgyja teisę žaisti TOP divizione ateinančiame vasaros sezono turnyre. Numatoma registracijos pradžia – birželio mėnesį. Taigi, sekite naujienas ir geros jums teniso vasaros sezono pradžios!

 

Daugiau turnyro nuotraukų.

 

Atgal

 
 

Komentarai