Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3|4Nuostatai

Aiškėja pirmieji finalininkai

Ziemos_finalai
2016 vasario 23 d.

Teniso kamuoliukai skrieja vis greičiau, plyšta teniso rakečių stygos nuo įtampos, krenta pakirsti žaidėjai – neišvengiamai artėja TenisoNamai.lt žiemos vienetų turnyro finalai.

 

O dabar plačiau apie situaciją atskiruose divizionuose.

 

TOP divizionas

 

Viršutinėje lentelės pusėje pusfinalio akistatos laukia du teniso žaidėjai, kurie savo sąskaitoje neturi nė vieno pralaimėjimo šiame turnyre. Tai Paulius Ramantauskas ir Darius Banys. Teniso namų H2H (Head to Head) palyginimas prognozuoja, kad nedidelė persvara pusfinalio mače bus Dariaus Banio pusėje (Darius Banys vs. Paulius Ramantauskas – H2H 57% vs. 43%).

 

Apatinėje lentelės pusėje jau aiškus finalo dalyvis – Paulius Grigas. Kažkada pavadintas „šaltakrauju teniso kariu“, jis tik patvirtina šį faktą. Pakeliui į finalą jis sutriuškino visus savo varžovus. Kas bebūtų jo varžovas finale – mūsų laukia kraują stingdantis mačas su įspūdingu kovingumu ir nuožmiais smūgiais.

 

2 divizionas

 

Antro diviziono žaidėjai niekur neskuba. Iš keturių pusfinalio dalyvių yra aiškūs kol kas tik du – tai Aleksej Nikiforov ir Kiprosas Didžiulis. Pakeliui jie nesunkiai susidorojo su visais savo priešininkais ir dabar jau nekantriai laukia savo oponentų – Kiprosas lentelės viršutinėje pusėje, o Aleksej lentelės apačioje.

 

Kiti antro diviziono pretendentai į pusfinalio vietas:

  • Tautvydas Beleškevičius ir Gintaras Svitojus. Šiame susitikime pergalė pranašaujama vienam iš antro diviziono lyderių Gintarui Svitojui (Tautvydas Beleškevičius vs. Gintaras Svitojus – H2H 35% vs. 65%). Bet kaip žinome, teniso kamuoliukas apvalus ir kažkurio žaidėjo pergalės iš anksto negali garantuoti net Šveicarijos bankas.
  • Trečiame ketvirtfinalyje turi susitikti Gerdas Titovas ir Marius Juozaitis. Kadangi Marius pirmą kartą dayvauja TenisoNamai.lt vienetų turnyre – rezultato prognozės algoritmas negali pateikti jokių spėjimų šiam mačui. Telieka suspaudus kumščius kantriai laukti mačo baigties.

 

3 divizionas

 

Trečiame divizione situacija su mačo terminais yra daug geresnė nei antram divizione. Čia jau aiškūs trys iš keturių finalininkų.

 

Vienas jų yra TenisoNamai.lt senbuvis Vladimir Kulešov. Jo kelias atkrintamajame etape nebuvo iš lengviausiųjų – net du iš trijų žaistų mačų pasibaigė tik po lemiamo tie-break’o (vietoje trečio set’o). Antrasis pusfinalio dalyvis – Edvardas Tamkevičius. Jo laukia akistata su aukščiau paminėtu Vladimir. TenisoNamai.lt žaidėjų palyginimas spėja, kad persvara yra Vladimir Kuešov pusėje (Vladimir Kulešov vs. Edvardas Tamkevičius - H2H 57% vs. 43%).

 

Apatinėje atkrintamojo etapo lentelės dalyje vienetų naujokas Mantas Mikalopas permainingoje kovoje nugalėjo kitą TenisoNamai.lt žaidėją Giedrių Martusevičių, kuriam šis vienetų turnyras irgi yra pirmasis.

 

Pačioje lentelės apačioje dėl patekimo į pusfinalį susikaus Aleksandras Vasilevskis ir Dovydas Oržekauskas. Dovydas debiutoja šiame turnyre, dėl to žaidėjų palyginimas šiame mače irgi neduoda rezultatų. Sėkmės abiems tenisininkams ir laukiam rezultato.

 

4 divizionas

 

Galbūt šio diviziono žaidėjams dar yra ko mokytis teniso technikoje, bet ką visi kiti turėtų mokytis iš jų, tai drausmės ir pareigingumo. Nė vieno vėluojančio mačo! Viskas pagal nustatytus terminus!

 

Čia galime pristatyti visus keturis pusfinalio dalyvius. Pirmasis – TenisoNamailt turnyro debiutantas Arsenij Buinickij. Jo pusfinalio varžovas yra Karolis Kazlauskas. Nežiūrint į tai, kad Arsenij dalyvauja tik pirmame mūsų vienetų turnyre – rezultatų spėjimo orakulas H2H jau turi ką mums pasakyti: šiek tiek daugiau fortūnos yra Arsenij pusėje (Karolis Kazlauskas vs. Arsenij Buinickij  - H2H 44% vs. 56%).

 

Kiti du pusfinalio dalyviai yra Deividas Mikaliūnas ir Danielius Žvinys. Jie be didesnio vargo pasiekė pusfinalio etapą. Į finalą galės žengti tik vienas jų ir kol kas pagal TenisoNamai.lt žaidėjų palyginimą Deividas turėtų būti vienu žingsniu arčiau finalo nei Danielius (Deividas Mikaliūnas vs. Danielius Žvinys  - H2H 57% vs. 43%).

 

Kaip bebūtų, TenisoNamai.lt H2H algoritmo teniso prognozės yra paremtos statistika ir yra tik spėjimas, tad kol santykių neišsiaiškinote aikštelėje, prašome per anksti neužriesti nosių ir nenuleisti rakečių.

 

Priminimas žaidėjams:

  • Finalų kovos dėl pirmų vietų vyks kovo 6 SEB arenoje 15:00. Iškart po to – apdovanojimų vakarėlis su furšetu. Kviečiame sudalyvauti tiek finalistus, tiek jų gerbėjus!
  • Registracija į Pavasario Dvejetų turnyrą iki vasario 27 dienos
 

Atgal

 
 

Komentarai