Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3|4|5Nuostatai

Andrius Nikelis grįžo į čempiono sostą

nikelis-cempionas
2017 rugsėjo 5 d.

Sekmadienio popietę prakiuręs dangus nesutrukdė didžiausio vasaros turnyro finalų. Į SEB arenos uždarus kortus perkeltos kovos buvo ne mažiau azartiškos, o apdovanojimai – ne mažiau iškilmingi. Po įnirtingos kovos į TOP diviziono čempiono sostą vėl atsisėdo Andrius Nikelis. Anot Delfi.lt portalo, „Nikelio kaina pakilo į aukščiausią lygį nuo 2015 metų…“.

 

Po finalų visi prizininkai buvo apdovanoti dosnių rėmėjų prizais, kurių šį kartą buvo kaip niekad daug:

 

 • SEB arena piniginiai kuponai kortų rezervacijai
 • Mantis krepšiai, kuprinės, koto apvijos ir kamuoliai
 • GRIP.LT įsteigtos knygos apie R. Nadal ir S. Williams kelią į reitingų viršūnę
 • FTC kuponai sportinio kineziterapeuto konsultacijai
 • Probiosan valymo priemonės su probiotikais
 • SportStyler.lt skyrė visoms merginoms piniginius dovanų kuponus už kuriuos galima įsigyti premium klasės stilingus teniso rūbus
 • Vytautas Mineral SPA nuolaidos kuponai apgyvendinimui ir nemokamos valandos teniso kortų nuomai
 • Maistas Sportui žaidėjus aprūpino Vitargo maisto papildais, kurie padeda išlaikyti jėga iki mačo pabaigos
 • Sushi Stop maitino prizininkus ir žiūrovus skaniausiais suši Vilniuje
 • Vytautas neleido žaidėjams kristi iš troškulio finalų metu
 • Finalo kamuoliai - Robin Soderling RS All Court Black Edition

 

O dabar pažiūrėkime kaip gi vyko finalinės kovos atskiruose divizionuose.

 

TOP divizionas

 

Stipriausiam divizione dėl čempiono vardo susitiko D. Banys ir A. Nikelis.

Norime priminti, kad Andrius prieš metus iškovojo pirmą vietą antram divizione, tą kartą į turnyrą jis grįžo po sunkios traumos. Pakeliui į finalą Darius triuškino savo varžovus ir neturėjo didesnio vargo nei vienam mače. Iš kitos pusės Andriui teko ypatingai sunkus pusfinalio slenkstis, kuriame po trijų setų kovos jis nugalėjo D. Mačiulaitį.

Prieš mačą D. Banys buvo akivaizdus lyderis ir niekas net neabejojo, kad jis yra pranašesnis už Andrių. Darius demonstravo puikų žaidimą ir išsiveržė į priekį pirmo seto pradžioje, bet vėliau koja pakišo tai, kad turnyras nuo grunto dangos (ant kurios Darius žaidė visą vasarą) buvo perkeltas ant kietos (hard) dangos dėl prasto oro. Iš Dariaus pusės pasipylė taktinės ir neišprovokuotos klaidos, o Andrius tuo metu karaliavo aikštėje ir vaikė varžovą po korto kampus, darydamas minimalų kiekį klaidų.

Iki mačo pabaigos Darius taip ir nesugebėjo atrasti „priešnuodį“ prieš tikslų ir užtikrintą Andriaus žaidimą. Mačas pasibaigė įspūdingu rezultatu 6:3 6:0 A. Nikelio naudai.

 

2 divizionas

 

Antrame divizione susitiko TenisoNamai.lt senbuvis ir daugkartinis prizininkas S. Pocius ir turnyro debiutantas A. Šveistys.

Simonas pagaliau perėjo „užkerėtą“ jam pusfinalio barjerą ir buvo pasiruošęs atiduoti visas jėgas, kad iškovotų taip trokštamą pergalę.

Visgi pirmo seto eiga klostėsi visai kitaip, nei norėjo Simonas – Arūnas buvo visą laiką vienu žingsniu priekyje ir pirmavo viso seto metu – tai leido jam be didesnių rūpesčių laimėti pirmą setą. Antrajam sete Simonas stengėsi iki paskutiniųjų ir nusitempė varžovą į lemiamą seto tie break’ą. Arūnas turėjo penkias progas laimėti mačą vienu tašku iš eilės ir atrodė, kad pergalė jau jo rankose, liko tik viena smulkmena: laimėti vieną tašką iš penkių. Bet čia S. Pocius parodė tikro kovotojo charakterį ir sugebėjo ne tik išsilaikyti prieš penkis match point’us iš eilės, bet ir pergalingai užbaigti antrą setą.

Mačo lemtis turėjo spręstis trečiame sete. Tolimesnė mačo eiga priminė pirmą setą, kuriame dominavo Arūnas. Lemiame sete išsekę tenisininkai kovojo taškas į tašką iki seto pabaigos, bet tą dieną fortūna buvo Arūno pusėje ir trečiajame sete rezultatu 7:5 jis šventė pergalę.

 

3 diviziono diviziono mačas įvyko ankščiau numatytų finalų dėl vieno iš žaidėjų.

 

4 divizionas

 

Ketvirtame divizione dėl pirmos vietos ant korto žengė M. Dovydas ir E. Petrulis.

Martynas pakeliui į finalą neturėjo nei vieno įtempto mačo – tik užtikrintos pergalės po dviejų setų kovos. Edgaras, atvirkščiai, ketvirtfinalio etape turėjo trijų setų mačą prieš V. Domarką, kuris vos neužkirto jam kelio į finalinę kovą. M. Dovydas lengvai nusigavo iki finalo ir taip pat lengvai perėjo paskutinį laiptelį prieš pirmos vietos pjedestalą.

Visą mačą jis dominavo aikštelėje ir rodė savo pranašumą. Kova pasibaigė be didesnės intrigos Martyno naudai rezultatu 6:3 6:1.

 

5 divizionas

 

Mūsų pradedančiųjų divizione finalinėje kovoje susitiko M. Budreckis ir A. Montvydas.

Abiems žaidėjams kelias iki finalų nebuvo iš lengvųjų: prieš pat paskutinę turnyro kovą, pusfinaliuose, jie turėjo lemtingus mačus, kurie užsitęsė iki trijų setų kovos. Bet jie atsilaikė ir finalų dieną susitiko korte kovoje dėl čempiono vardo.

Pirmame sete buvo jaučiamas spaudimas iš abiejų žaidėjų pusės ir jie rinko geimą po geimo. Bet vis dėl to Marius buvo atkaklesnis ir sugebėjo laimėti pirmą setą rezultatu 6:4. Psichologiškai demotyvavęs Andrių, Marius dar labiau padidino spaudimą ir antrąjį setą, bei visą mačą laimėjo be didesnio vargo. Galutinis rezultatas: 6:4 6:2.

 

Dabar pereikim prie moterų vienetų lygos finalų, kur kovos vyko dviejuose divizionuose.

 

Moterų TOP divizionas

 

Stipriausiam moterų divizione šį sezoną finale debiutavo O. Zimnickienė ir S. Vadopolaitė.

Abi merginos ankščiau yra dalyvavusios mūsų MIX diviziono turnyruose ir šią vasarą nusprendė išbandyti jėgas naujai įsteigtoje moterų vienetų lygoje. Abiems joms sekėsi puikiai – abi sugebėjo nukeliauti iki finalų. Pakeliui į finalą Olesia turėjo tik vieną rimtesnį mačą prieš M. Vaškienę, kuris užsitęsė net iki trijų setų. Kitos varžovės neparodė didesnio pasipriešinimo.

Svajūnės kelias į finalinę kovą buvo labiau banguotas. Jį turėjo net du sunkius ir įtemptus mačus, pakeliui į finąlą: antro rato mačas prieš G. Janulevičienę – abu setai pasibaigė tik po pratęsimo (7:6 7:6) ir ketvirtfinalio mačas prieš R. Zeikutę-Bachanovą, kuriam prireikė net trijų pilnų setų.

O dabar pereikime prie finalinės kovos. Iš abiejų merginų pusės buvo galima matyti daug techniškų ir gražių smūgių, bet iškart buvo galima pastebėti, kad iš Olesios kamuolys lekia kiek greičiau ir tiksliau, nei iš Svajūnės. Tai leido Olesiai pilnai dominuoti korte viso mačo metu be jokių kompromisų. O. Zimnickienė laimėjo pirmą vietą, neatiduodama varžovei nei vieno geimo, mačo rezultatas: 6:0 6:0.

 

Moterų 2 divizionas

 

Antrame pagal lygį dailiosios lyties atstovių divizione korte susitiko A. Buteikienė ir L. Ingileikienė.

Pakeliui į finalą Aurelijai savo mačuose užtekdavo dviejų setų, kad galėtų švęsti pergalę. Tuo tarpu Laima antrame rate, mače prieš E. Mikulytę sunkiai iškrapštė pergalę tik trečiame lemiamame tie break’e. Tai rodytų, kad šioks toks pranašumas buvo Aurelijos pusėje. Bet kaip jau matėme (TOP divizione) kartais duobėtas kelias į finalą priverčia žaidėją labiau stengtis paskutinėje turnyro kovoje, nei „lengvas pasivaikščiojimas“ tarp lentelės etapų.

Visgi šiame mače ši taisyklė nepasitvirtino, Aurelija buvo pranašesnė už Laimą viso pirmo seto metu, kas leido jai laimėti pirmąją mačo dalį rezultatu 6:3. Bet tai nepalaužė Laimos ir antrame sete užvirė tikra kova tarp tenisininkių. Deja, bet L. Ingileikienei nepavyko nusitempti A. Buteikienės į trečiąjį setą ir Aurelija šventė pergalę mače rezultatu 6:3 7:5.

 

Nuotraukas iš 2017 metų pavasaro dvejetų finalų galite peržiūrėti mūsų FB paskyroje.

 

Dėkojame visiems už dalyvavimą. Jungiamės į rudens dvejetus ir MIX’us.
 

Atgal

 
 

Komentarai