Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt moterų vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2Nuostatai

Antrasis etapas – kiekviena pergalė lemiama

ziema_2018_antras_etapas_start#2
2018 sausio 22 d.

Rodos, dar neseniai minėjom didžiąsias metų šventes, o štai jau ir sausio antra pusė atėjo. Ir turnyro ramųjį grupių etapą keičia azartiškasis antrasis etapas, kuriame kiekviena pergalė yra lemiama. Laukia įtemptos savaitės iki kovo 3 d., kuomet SEB Arenoje susikaus visų divizionų finalistai.

 

Prieš skelbdami antrojo etapo terminus, norėtume Jus supažindinti su kai kuriais pirmojo etapo absoliučiais lyderiais.

 

TOP divizionas

 

Vainius Žalimas iš C grupės nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir sąžiningai sužaidė visus savo mačus. Du Vainiaus mačai, prieš Vytautą Bartulį ir Žydrūną Andriukaitį, buvo ypač įtempti ir pasibaigė tik po lemiamų trečių tie-break’ų.

 

E grupėje šį sezoną neįtikėtinai gerą formą parodė Jaroslavas Lučinskij. Jo sąskaitoje penkios pergalė iš penkių žaistų mačų ir tarp nugalėtų tenisininkų nemažai skambių mėgėjų tenise pavardžių.

 

Dovydas Akstinas šį sezoną be pralaimėjimų baigė pirmąjį etapą G grupėje. Be to, jo įskaitoje pergalė prieš Miroslavą Janč, kuris sutriuškino visus kitus grupės varžovus.

 

J grupėje nieko nenustebino tai, kad Darius Banys be jokio vargo susidorojo su visais varžovais. Tiesa, viena pergalė Dariui atiteko be kovos, nežiūrint į tai, jis vienas iš pretendentų į Žiemos čempionus.

 

L grupė. Čia bekompromisį žaidimą parodė TenisoNamai.lt senbuvis ir daugkartinis prizininkas Martynas Eimontas. Vienintelis Tomas Kirchovas jam sugebėjo pasipriešinti. Ir tai tik pirmame sete.

2 divizionas

 

Šiame divizione turime nemažai tenisininkų, kurie spėjo sužaisti ir sugebėjo laimėti visus mačus.

 

C grupėje puikų pavyzdį vyrams parodė Olesia Zimnickienė. Ji nugalėjo visus savo varžovus ir per setą leido laimėti savo varžovams maksimum po tris geimus.

 

D grupėje panašiu rezultatu, kaip Olesia iš A grupės, pirmąjį etapą baigė Vaidotas Aleksius.

 

Audrius Jasinskis iš E grupės į antrąjį etapą žengs su absoliutaus lyderio vardu savo grupėje. Norime atkreipti dėmesį, kad mačas prieš Justiną Basalyką pasibaigė tik po trečiojo tie-break’o rezultatu 11:9.

 

J grupėje Aleksandras Zubrickis paliko savo varžovus be jokios vilties į pergalę prieš jį. Tiesa, vieno mačo Aleksandras nežaidė ir pergalė jam atiteko be kovos.

 

L grupė. Gediminas Puronas sutriuškino visus vyrus savo grupėje, tačiau išaiškinti nugalėtoją mače su Gabriele Janulevičiene prireikė net trijų setų.

 

P grupėje turime dar vieną moterį, kurį savo grupėje surinko maksimalų taškų skaičių per pirmąjį etapą. Tai Aušra Rudienė, savo varžovams ji nepralaimėjo nei vieno seto.

 

3 divizionas

 

C grupėje Ramūnas Trečiokas be vargo nurungė visus žaidėjus, išskyrus vieną. Mačas prieš Luką Mikelaitį užsitęsė iki trijų setų.

 

G grupėje panašų rezultatą į Ramūno parodė Martynas Dovydas. Visi mačai išskyrus vieną, prieš Rimantą Ivanovą, pasibaigė lengvomis Martyno pergalėmis.

 

N grupė šį sezoną surinko net aštuonis žaidėjus. Bet tai nesutrukdė atsigaunančiam po traumos TenisoNamai.lt senbuviui Renaldui Bujokui sužaisti visus grupės mačus ir visus juos laimėti. Tiesa, mače prieš Eivydą Sadauską teko pavargti, nes mačo rezultatas sprendėsi trečiame sete.

 

4 divizionas

 

A grupėje be gailesčio varžovus triuškino Klaidas Zaboras. Pagal mačų rezultatus galime pasakyti, kad jis yra vienas pretendentų į diviziono prizininkus.

 

B grupėje turime dar vieną „triuškintoją“ – Petrą Kašinską.

 

F grupėje puikiai be pralaimėjimų pasirodė Andrejus Rubininas. Vienintelis Mantas Kuzma sugebėjo jam pasipriešinti pirmame mačo sete.

 

Edvardas Varoneckas iš I grupės pelnytai užsitarnavo absoliutaus lyderio vardą pirmojo etapo metu. Jis neleido laimėti savo varžovams nei vieno seto.

 

J grupėje negali likti nepastebėta Ingrida Sklėnienė. Nežiūrint į tai, jog du Ingridos mačai pasibaigė tik po trijų setų, ji sugebėjo laimėti visus grupės mačus.

 

 

5 divizionas

 

Mūsų pradedančiųjų tenisininkų divizione susiklostė tokia situacija, kad kiekviena grupė turi po žaidėją, kuris gali vadintis absoliučiu grupės lyderiu. Dėl to paminėsime kiekvieną iš jų.

 

 • A grupė – Kęstutis Stasionis su viena technine pergale ir vienu pralaimėtu setu prieš Julių Šeškevičių.
 • B grupė – Aleksandras Brokas atidavė tik vieną setą Vaidotui Aleksiūnui per visus savo mačus.
 • C grupė – Vilius Grudžinskas savo varžovams leido laimėti daugiausiai 4 geimus per visą mačą.
 • D grupė – Tomas Milašauskas su vienu pralaimėtu setu prieš Edvardą Komičių.
 • E grupė – Jonas Račkauskas, kuriam stipriau pasipriešinti sugebėjo tik Andrius Kurganovas.
 • F grupė – Danielius Masevičius nepaliko jokių šansų visiems grupės varžovams.
 • G grupė – Martynas Žalimas su viena technine pergale ir vienu pralaimėtu setu prieš Vytenį Kazlauską.

 

O dabar pažiūrėkime, kas nusipelnė absoliučios lyderės vardo moterų lygos divizionuose.

 

TOP divizionas

 

B grupėje praeito sezono moterų vicečempionė Svajūnė Vadopalaitė be jokių kompromisų nugalėjo visas grupės žaidėjas ir neatidavė nei vieno seto.

 

D grupėje ne be vargo absoliučios lyderės vardą gauna Viktorija Beatričė Radzevičienė. Jos sąskaitoje šešios pergalės iš šešių žaistų mačų. Trys Viktorijos Beatričės mačai pasibaigė tik po lemiamų tie-break’ų ir visuose jų rezultatas buvo 10:7.

 

E grupėje absoliučios lyderės vardą užsitarnavo Eglė Vindašiūtė-Narbutė. Pasipriešinti ir laimėti vieną setą prieš ją sugebėjo tik Ingrida Vaitkevičė.

 

 

2 divizionas

 

B grupėje Justina Kelminskė pralaimėjo savo varžovėms tik vieną setą mače prieš Žygedą Augonę. Be to, Justina turi vieną pergalę be kovos.

 

C grupė. Renata Šveistienė sužaidė visus grupės mačus, visus juos laimėjo ir turėjo tik vieną intriguojantį mačą prieš Domantę Riškutę, kuris pasibaigė tik po trijų setų.

 

D grupėje turime tenisininkę, kuri laimėjo visus savo mačus, bet sausai pralaimėjo vieną setą Kristinai Bajelienei. Tai Emilija Ruzgaitė.

 

F grupėje visas savo varžoves, išskyrus vieną sutriuškino Vitalija Leonovaitė. Mačas prieš Aušrinę Barakauskienę užsitęsė net iki trijų setų.

 

Vienintelė Aistė Povilanskaitė G grupėje nugalėjo visas grupės žaidėjas ir neatidavė nei vieno seto.

 

 

Toliau svarbi antrojo etapo informacija:

 

Iš viso į antrąjį etapą pateko 304 žaidėjai:

 

Bendri divizionai:

 

 • TOP divizionas – 48 žaidėjai.
 • 2 divizionas – 64 žaidėjai.
 • 3 divizionas – 56 žaidėjai.
 • 4 divizionas – 48 žaidėjai.
 • 5 divizionas – 32 žaidėjai.

 

Moterų divizionai:

 

 • TOP divizionas – 24 žaidėjos.
 • 2 divizionas – 32 žaidėjos.

 

TERMINAI:

 

TOP, 2, 3 ir 4 divizionų terminai:

 

32-finalis - iki 01-31
Šešioliktfinalis – iki 02-07
Aštuntfinalis – iki 02-14
Ketvirtfinalis – iki 02-21
Pusfinalis – iki 02-28
Dėl paguodos ir 3-ios vietos – iki 03-03

 

 

 

Moterų (TOP ir 2 divizionų) ir 5 diviziono terminai:

 

Šešioliktfinalis – iki 02-02
Aštuntfinalis – iki 02-11
Ketvirtfinalis – iki 02-19
Pusfinalis – iki 02-28
Dėl paguodos ir 3-ios vietos – iki 03-03

 

Atgal

 
 

Komentarai