Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Tenisonamai.lt MIX dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai

Artėja dvejetų turnyro finalai

WEB maža naujiena-18
2021 rugpjūčio 10 d.

Pavasario dvejetų turnyro finalinis renginys vyks rugpjūčio 22 dieną nuo 13 val. Berdardinų sodo aikštyne. Čia bus sužaisti visų divizionų mačai dėl pirmosios vietos. O kol kas dar vyksta kovos atkrintamųjų etape.

Finaliniai mačai
13 val.:  TOP Challenge, MIX TOP ir MIX 3 divizionai
15 val.: TOP, 2, 3, moterų 3 ir MIX 2 divizionai

Apdovanijimai nuo 17.30 val.

Vyrų TOP divizionas

 

Mikalopas / Kolobovas pagaliau iškopė į finalą. Žinoma, divizionas šiame sezone mažesnis negu įprastai, bet tai nesumenkina vaikinų pasiekimo. Jiems pavyko pasiekti finalą po dviejų iš eilės nesėkmingų tęstinių turnyrų, kur iškrisdavo ketvirtfinalyje. Kita finalininkų pora paaiškės po pusfinalio mačo, kur savo priešininkų jau laukia Rimkus / Radžiukynas. Jų oponentai paaiškės po Nikelio / Balsio ir Veiamovič / Cerniavskij dvikovos.

 

Vyrų TOP Challenge divizionas

 

Pirmame pusfinalyje sutinkame jau etatiniu TOP Challenge žaidėju tapusį Arūną Šveistį, kuris su vis nauju partneriu bando pakartoti savo sėkmę. Šį kartą jo partneris Edvinas Žilinskas. Pusfinalyje vaikinų laukia nelengvas išbandymas – praėjusio turnyro 2 diviziono 3 vietos laimėtojai kartu daug žaidžiantys Mickus / Girdvainis.

 

Antrame pusfinalyje Ričkus / Tamkevičius pagavo savo momentą ir iš trečio karto TOP Challenge divizione pretenduoja į prizines vietas. Tačiau dar reiks pakovoti, nes laukia kova prieš patyrusius teniso vilkus Dovydaitį / Baltušį.

 

Vyrų 2 divizionas

 

Peciukonis / Danilovas demonstruoja gerą formą šiame sezone – puikiai sužaidę grupių etape dabar jau dėl vietos finale kausis prieš Kvietkauską / Špūrą. Pastarieji parodė ypatingą stiprumą ir ketvirtfinalyje nukovė nepriekaištingai iki tol žaidusius Volbiką / Narmontą. Pusfinalio laimėtojai finale susikaus su Žala / Pikūnu, kurie kartą kluptelėję turnyro pradžioje grupių etape, dabar jau verčia diviziono lyderius vieną po kito.

 

Vyrų 3 divizionas

 

Aukštikalnis / Jaruševičius po sunkesnės turnyro pradžios įsibėgėjo ir nukovę pirmojo etapo lyderius dabar jau pusfinalyje. Čia jų laukia Leskaukas / Rudaitis, kurie nuo 2017 metų pavasario bando užkariauti šį divizioną. Akivaizdu, kad tai jų sėkmingiausias bandymas ir jie šio šanso be kovos neatiduos.

 

Kitoje lentelės pusėje Lėveris / Kuprinskas turėtų būti kupini pasitikėjimo savo jėgomis, kadangi pateko į pusfinalį po įtemptos kovos nugalėję vienus iš grupių etapo lyderių. Tačiau jų laukia dar didesnis iššūkis – praėjusio sezono 3 diviziono nugalėtojai. Prakapavičius / Giedraitis nepasitenkino vienu čempionų titulu šiame divizione ir nusprendė savo dominavimą užtvirtinti antru laimėjimu iš eilės. Vyrai, gal jau laikas išbandyti jėgas 2-ame divizione?!

 

MIX TOP divizionas

 

Įsibėgėjo kovos ir MIX TOP divizione. Priminsime, kad čia vyksta tik grupių etapas, kuriame varžosi penkios poros. Kolkas pirmauja Nikelis / Mačiulaitytė, tačiau realius šansus užimti pirmąją vietą grupėje turi juos nugalėję Mikalopas / Kravtaitė. Jiems tereikia laimėti abu likusius mačus. Iki finalinio renginio dar liko sužaisti tris mačus šiame divizione.

 

MIX 2 divizionas

 

Be pralaimėjimų žaidžiantys Ligeikienė / Butinavičius išlaiko lyderių statusą ir užtikrintai žengė į finalą. Jiems teliko sulaukti savo priešininkų iš kito pusfinalio. Čia žais patyrę Šveistys / Zykienė, kurie grupių etape startavo ne taip užtikrintai, tačiau į vasaros pabaigą įsibėgėjo, ir Augustaitis / Žeromskienė, kurie patikimai žaidžia nuo turnyro pradžio. Įdomus faktas: jeigu laimėtų pastarieji, tuomet turėtume progą išvysti revanšinį mačą – Ligeikienė / Butinavičius grupių etape jau nugalėjo Žeromskienę / Augustaitį.

 

MIX 3 divizionas

 

Čia netikėtumų neužfiksuota. Pirmojo etapo lyderiai susikaus finale – Oganauskas / Oganauskaitė vs Pikūnas / Belickaitė. Abi poros žengia be pralaimėjimų, vieni nepralaimėjo nė vieno seto, o pastarieji tik vieną. Finaliniame renginyje išvysime tikrų 3 diviziono lyderių dvikovą.

 

Moterų 3 divizionas

 

Po truputį įsibėgėja kovos 3-ame moterų divizione, kur vienoje grupėje varžosi 8 moterų poros. Čia nuo turnyro pradžios pirmauja Blocha / Zaleskienė. Ar joms pavyks išsaugoti pirmąją vietą iki turnyro pabaigos priklauso nuo Povilanskaitės / Ryliškės, prieš kurias žaisdamos Blocha / Zaleskienė patyrė vienintelį savo pralaimėjimą. Jeigu apie pirmąją vietą dar svajoja Povilanskaitė / Ryliškė, tuomet jos turi laimėti visus savo likusius mačus.

 

Atgal

 
 

Komentarai