Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Atmosfera kaista – artėja žiemos finalai

957c7e8c8919dd77ff6b215aa5fb479a-getty-tennis-aus-open-sharapova
2013 balandžio 16 d.

Aštuntfinalį jau baigėme. Dabar pradedame ketvirtfinalį. Primename, kad šie mačai turi būti sužaisti iki balandžio 23 d. (imtinai).

 

Jau galime patvirtinti finalinio renginio programą. Gegužės 5 diena SEB arena:

 

3 aikštelė

12:00 – 2-ojo diviziono finalas
Apie 15:00 – TOP diviziono finalas

6 aikštelė

15:00 – 3-ojo diviziono finalas

 

Apie 18:00 – turnyro uždarymo vakarėlis SEB Arenos kavinėje „Break Point“

 

O dabar apžvelkime būsimas ketvirtfinalio dvikovas.

 

 

TOP divizionas

 

Jevegenij Tiekutjev vs Vaidas Daktariūnas

 

Jevgenij šiame sezone žaidžia užtikrintai. Dar nė karto nepatyrė pralaimėjimo. Sprendžiant pagal sužaistus tiebreak’us, jis ypatingai gerai žaidžia lemiamais momentais. Akivaizdu, tai bus tik dar sunkiau jo priešininkui Vaidui Daktariūnui. Pastarojo pajėgumas vis dar neaiškus – jis į finalinį turnyro etapą papuolė tik po palankiai susiklosčiusios situacijos grupėje, tačiau aštuntfinalyje sugebėjo nugalėti C grupės 2 vietos laimėtoją.

 

Rokvaldas Bartusevičius vs Dovydas Akstinas

 

Ar Dovydas bus pirmasis, kuris nugalės neabejotiną TenisoNamai.lt lyderį Rokvaldą? Abiems žaidėjams aštuntfinalio mačai buvo „lengvas pasivaikščiojimas“. Taigi abiejų žaidėjų akistatos baigtis neprognozuojama. Dovydo fizinė forma irgi nėra aiški, kadangi jis savo grupėje aktyviai nežaidė ir papuolė į antrą etapą tik dėl palankios situacijos grupėje.

 

Vytautas Bartulis vs Andrius Nikelis

 

2012 metų žiemos turnyro finale šie abu žaidėjai jau aiškinosi savo santykius. Tuomet turnyrą laimėjo Vytautas, nors anksčiau tame pačiame turnyre buvo pralaimėjęs Andriui grupių etape. Reitinge žaidėjai žengia vienas paskui kitą, taigi pajėgumas apylygis. Vytautas šiemet turnyre žaidžia nevisiškai pasitikėdamas savo jėgomis, nes pralaimėjo mačus savo seniems varžovams, kuriuos paprastai nugalėdavo. Ar dabar Andriaus eilė?! Tai gali suteikti papildomų šansų Andriui įšokti į pusfinalį.

 

Paulius Ramantauskas vs ???

 

Nieko nestebina, kad Paulių rasime pakeliui į pusfinalį. Jis dar nesutiko rimto pasipriešinimo šio sezono turnyre. Jam turbūt ir nelabai svarbus priešininkas, kuris paaiškės trečiadienį po aštuntfinalio mačo tarp Tomo Ganusausko ir Donato Butinavičiaus (dėl susiklosčiusių aplinkybių mačas nukeltas su organizatorių žinia). Tačiau priešininko turime sulaukti, o Pauliui savo pajėgumą prieš jį reikės įrodyti teniso korte.

 

 

2 divizionas

 

Simonas Pocius vs Konstantinas Balaboskinas

 

Simonas B2 grupėje užėmė 4 vietą, tačiau aštuntfinalyje po įtemptos kovos sugebėjo nugalėti A2 grupės lyderį. Tai jau kažką reiškią ir turėtų kelti nerimą būsimam priešininkui Konstantinui. Jis nesunkiai susidorojo su savo priešininku aštuntfinalyje ir atsilygino už pralaimėjimą vasarą. Akivaizdu, kad jis pajėgus pasipriešinti ir vyresniam bei labiau patyrusiam Simonui.

 

Marius Čiuželis vs Vykintas Striužas

 

Marius aštuntfinalyje po itin įtemptos kovos nugalėjo B2 grupės lyderį, kuris iki šiol žengė be pralaimėjimų. Įsibėgėjusio Mariaus kelyje pusfinalio link stos Vykintas Striužas, taip pat turėjęs vargo su varžovu aštuntfinalyje. Abu žaidėjai ne itin sėkmingai žaidė grupių etape, tačiau dabar jau matyti, kad abu nusiteikę kovai iki galo dėl čempiono vardo. Mačo baigtis neprognozuojama.

 

Titas Abramavičius vs Konstantinas Kočūra

 

Titas banguotu savo žaidimu šiaip ne taip jau pasiekė ketvirtfinalį. Tačiau šis barjeras nebus toks lengvas, nes priešininkas Konstantinas Kočura – ne iš paprastųjų. Vienas iš 2-ojo diviziono lyderių Konstantinas dar nepralaimėjo nė vieno seto šiame turnyre, o Titui jau ne kartą teko kapstytis iš pralaimėjimo liūno. Šių dviejų skirtingų žaidėjų mačo baigtis bus įdomi bet kokiu atveju.

 

Marius Karalius vs Andrius Cimbolaitis

 

Marius nukautavo A2 grupės 2 vietos laimėtoją be gailesčio. Tikėkimės jis pasitaupė jėgų sekančiam savo mačui prieš Andrių, nes jų jam tikrai prireiks norint nugalėti 2 diviziono čempioną, kuris ir šiame sezone demonstruoja pavydėtiną formą.

 

 

3 divizionas

 

Vytautas Vaikšnys vs Edgaras Krusas

 

Šis mačas jau sužaistas. Sprendžiant pagal rezultatą, kova nebuvo įtempta, nors abu žaidėjus galima priskirti prie 3 diviziono lyderių. Mačą laimėjo Edgaras Krusas. Jam dabar belieka laukti savo varžovo, kuris paaiškės po kito mačo baigties.

 

Julija Kosareva vs Konstantin Fedorcov

 

Štai ir sutinkame pirmąją merginą ketvirtfinalyje. Nors Julija čia pateko po techninio laimėjimo, tačiau vis tiek labai smagu. Jos priešininkas Konstantin turėjo pavargti, kol nugalėjo aštuntfinalyje vieną iš 3 diviziono lyderių. Galbūt šis nuovargis neturės neigiamos įtakos ketvirtfinalio mače, bet niekada negali nuspėti mačo baigties žaidžiant prieš merginą, o ypač tokios svarbos susitikime.

 

Martas Vaičiūnas vs Tomas Dirvonskas

 

Mačas labai įdomus – D3 grupės lyderis prieš B3 grupės 2 vietos laimėtoją. To ir buvo galima tikėtis, o priešininkai dabar jau verti vienas kito. Tikėtina, kad kaip ir daugelis 3 diviziono mačų baigsis akivaizdžia kažkieno pergale, tačiau rezultatas neatspindės tikrosios mačo įtampos.

 

Martynas Visockas vs Aleksandr Zubrickis

 

Sprendžiant pagal rezultatą – aštuntfinalio mačas Aleksandr buvo sudėtingiausias iki šio žaistų, tačiau anaiptol nekainavo daug jėgų. Tai tik parodo, kad Martynui, kuris jau kelis kartus kluptelėjo grupėje, reikės žaisti patį geriausią savo žaidimą norint nugalėti.

 

Atgal

 
 

Komentarai