Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3Nuostatai

Broliai Žalimai – dvejetų čempionai

ruduo_finalas_2016
2016 gruodžio 9 d.

ATP dvejetų lyga turi brolius Brajanus iš Amerikos, o mes, TenisoNamai.lt, turime brolius Žalimus iš Lietuvos, kurie kartu su kitais finalininkais džiugino SEB areną savo gražiais taškais. Šiame uždaryme turėjome net 48 prizininkus iš 6 dvejetų divizionų.

 

O dabar iš arčiau pažiūrėkime kas vyko kiekvieno diviziono finale.

 

TOP divizionas

 

Čia susitiko TenisoNamai.lt dvejetų senbuviai ir daugkartiniai prizininkai V. Bartulis su A. Nikeliu, kuriems tai sugrįžimo turnyras po traumų, ir broliai Vytis ir Vainius Žalimai.
Pirmą setą sėkmė lydėjo Vytautą su Andrium ir jie žaidė užtikrintai. Bet antrame sete iniciatyvą perėmė broliai Žalimai, kurie tiesiog užspaudė savo varžovus ir visą setą buvo priekyje. Tačiau, A. Nikelio ir V. Bartulio pora nepalūžo ir sugebėjo ištempti antrąjį setą iki tie-break’o. Deja, bet tie-break’e sėkmė lydėjo brolius Žalimus. Viskas turėjo išsispręsti trečiame lemiamame sete, bet komandos nusprendė žaisti tie-break’ą iki 10 taškų, nes A. Nikelio laukė dar vienas finalas.
Lemiamą trečiajį tie-break’ą triuškinančiai pradėjo Vytis ir Vainius. Vytautas ir Andrius sugebėjo atkovoti kelis match point’us, bet to buvo mažai – TOP diviziono čempionais tapo Vytis ir Vainius Žalimai rezultatu 4:6 7:6(3) 10:7.

 

2 divizionas

 

Antrojo diviziono nugalėtojai dar nėra žinomi. Finalas atidėtas, nes vieni iš varžovų negalėjo žaisti finalų dieną.

 

3 divizionas

 

Trečiojo diviziono finale susitiko Š.Čepas su E.Blažiu ir V.Čepliauskas su S.Rutkausku. Šio mačo metu didelės intrigos nebuvo – Vismantas su Simu dominavo viso mačo metu. Pirmąjį setą varžovai bandė priešintis, o antrajame visai nuleido rankas. Vismantas su Simu šventė pergalę rezultatu 6:3 6:2.

 

MIX TOP divizionas

 

Šiame divizione buvo atkartotas finalas, kuris vyko lygiai prieš metus, TenisoNamai.lt Rudens 2015 dvejetų metu, nes čia ant korto vėl žengė tie patys mišrūs duetai: A.Rudienė su J. Tekutjev ir E. Jurkevičienė su T. Bagdanskiu. Praeitą kartą Aušra ir Jevgenij buvo sutriuškinti ir atrodė, kad dabar jie nusiteikę ypač kovingai ir pasiruošę išplėšti pergalę. Pirmąjį setą poros rinko geimą po geimo, imdami savo padavimą. Bet esant rezultatui 3:3 40:0 J.Tekutjev ir A. Rudienės naudai, Tomas su Egle sugebėjo palaužti žaidimą savo naudai, laimėdami geimą. Nusivylę Aušra su Jevgenij jau nesugebėjo išsitiesti po skaudžiai pralaimėto geimo. Pralaimėjo pirmąjį setą ir antrame sugebėjo pasiimti tik vieną geimą. Mačas pasibaigė rezultatu 6:4 6:1 Tomo ir Eglės naudai.

 

MIX 2 divizionas

 

Diviziono finale susitiko MIX TOP finalininkas A. Nikelis su partnere D. Virkšaite ir M. Eimontas su savo pussesere I. Puodžiukaite. Mačas buvo ypač įtemptas: pirmame sete abi pusės rodė savo pranašumą laimėdami geimą po geimo. Pirmojo seto lemtis išsisprendė tiebreak’e – jame pranašesni buvo Ieva ir Martynas. Antrajame sete Martynas tiesiog numušė nuo kojų varžovus savo galingų padavimų kruša ir taip atnešė sau ir partnerei Ievai MIX 2 diviziono čempionų vardus. Galutinis mačo rezultatas 7:6 6:4.

 

MIX 3 divizionas

 

Šio diviziono mačas truko ilgiausiai, jis užtruko virš 2 val. ir pasibaigė tik po trijų pilnų setų. Šioje akistatoje susitiko A. Čenkutė su K. Kazlausku ir A. Višniauskaitė su V. Pigaga.
Pirmajį setą sėkmė lydėjo Aureliją su Karoliu. Jie be didesnio pasipriešinimo šventė pergalę pirmame sete 6:3. Tačiau antrame sete Aušra su Vygandu atsibudo i parodė varžovams, kad jie ne be reikalo papuolė į finalus, laimėdami antrąjį setą rezultatu 6:4. Aušros ir Vygando sėkmės periodas tęsėsi iki trečiojo seto pabaigos. Esant rezultatui 5:2 pastarųjų naudai, atrodė, kad jiems iki pergalės liko tik vienas nesunkus žingsnelis. Bet, matyt, jie ne iki galo įvertino savo varžovus, nes nuo šio momento Aurelija su Karoliu visiškai perlaužė žaidimo eigą ir nuo šiol visi geimai ėjo tik jų naudai. Jie tapo MIX 3 divizono čempionais, baigdami mačą rezultatu 6:3 4:6 7:5.

 

 

Nuotraukas iš 2016 metų rudens dvejetų finalų galite peržiūrėti Facebook galerijoje.

 

 

Tenisonamai.lt rudens dvejetų sezonas pasibaigė. Visi prizininkai buvo dosniai apdovanoti TenisoNamai.lt taurėmis ir rėmėjų prizais:

  • SEB arenos piniginiai dovanų kuponai kortų nuomai
  • Salming ir Mantis teniso inventorius ir sportinė apranga
  • GRIP.LT įsteigti bilietai į pramoginį renginį.
  • Funkcinės Terapijos Centro kuponai sportinio kinezeterapeuto konsultacijoms.
Oficialus turnyro vanduo - Vytautas.

 

Dėkojame visiems už dalyvavimą, o dabar persijungiame į vienetų tenisą. Kitas dvejetų turnyras žaidėjų lauks pavasarį.

 

Atgal

 
 

Komentarai