Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Broliai Žalimai vėl tapo dvejetų čempionais

ruduo_2018_po_finalu
2018 gruodžio 10 d.

Pagaliau jau tikrai žiemišką pirmą gruodžio penktadienį vyko rudens dvejetų ir MIX finalinės kovos. Šis finalas buvo ypatingas tiek žiūrovų gausa, tiek dramatiškomis ir azartiškomis kovomis. Ačiū finalistams už aukščiausio lygio tenisą!

 

Po finalų visi prizininkai buvo apdovanoti dosnių rėmėjų prizais:

 

  • Generalinis rėmėjas: SEB arena piniginiai kuponai kortų rezervacijai.
  • Mantis teniso kuprinės, koto apvijos ir kamuoliai.
  • GRIP.LT bilietai į miuziklą „Eglė Žalčių karalienė.
  • FTC kuponai funkciniam tyrimui pas sportinį kineziterapeutą.
  • Vero Cafe piniginiai kuponai.
  • Vytautas Mineral SPA nuolaidos kuponai apgyvendinimui ir nemokamos valandos teniso kortų nuomai.
  • Maistas Sportui žaidėjus aprūpino sportiniais papildais.
  • Sushi Stop maitino prizininkus ir žiūrovus skaniausiais suši Vilniuje bei įsteigė piniginius dovanų kuponus kiekvienam prizininkui.
  • TenisoNamai.lt marškinėliai, kojinės ir taurės.

 

O dabar apžvelkime plačiau, kaip vyko kovos kiekvienam iš divizionų.

 

TOP divizionas

 

 

Stipriausiame bendrame divizione susitiko pavasario dvejetų čempionai Vytis ir Vainius Žalimai ir naujai šį sezoną susiformavusi pora P. Latakas su M. Juozaičiu.

Pirmame sete užtikrintai žaidė ir šansų savo varžovams nepaliko Paulius su Mariumi. Tačiau broliai Žalimai nepasidavė, atsitiesė antrame sete, grįžo į žaidimą ir užtikrintai laimėjo antrąjį setą.

Viskas turėjo paaiškėti trečiame lemiamame tie-break’e. Čia vėl sėkmingiau žaidė M. Juozaitis su P. Lataku, jie išsiveržė į priekį 8:4 ir atrodė, kad čempionų trofėjus jau yra jų rankose. Bet Vytis ir Vainius vėl parodė tikrų kovotojų charakterį – jie laimėjo šešis taškus iš eilės ir išplėšė pergalę galutiniu rezultatu 2:6 6:4 10:8. Neįtikėtina!

 

2 divizionas

 

Antrame divizione kova vyko tarp T. Abramavičiaus su K. Čekausku ir T. Balčiūno su D. Bingeliu. Šių dvejetų jėgos buvo visiškai lygios ir iki mačo pabaigos buvo neaišku, kuri gi pora fotografuosis prie garbingos foto sienelės su pirmos vietos taurėmis. Tomas su Donatu labiau užtikrintai sužaidė abiejų setų pabaigą ir iškovojo čempionų vardą rezultatu 7:5 7:5.

 

3 divizionas

 

Trečio diviziono kovą buvo vieną ilgiausių per šio rudens finalus. Čia susitiko V. Sabeckis su M. Gabrilavičiumi ir V. Daunaravičius su G. Gradeckiu. Pirmąjį setą abu varžovai rinko geimą po geimo ir poroms teko žaisti tie-break’ą, kuriame sėkmė lydėjo Vaidą su Giedriumi. Pralaimėję pirmąjį setą, Marius su Vyteniu nepasimetė ir įjungė „aukštesnę pavarą“, kas leido jiems laimėti antrąjį ir trečiąjį setus. Galutinis rezultatas 6:7 (5) 6:3 6:4 Mariaus ir Vytenio naudai.

 

MIX TOP divizionas

 

Stipriausiame mišrių dvejetų divizione susitiko S. Krasniakovienė su T. Skairiu ir T. Bagdanskis su V. Kirilovaite. Abiejų porų susitarimu Violeta pakeitė Tomo turnyro partnerę, E. Jurkevičienę.

Pirmasis setas buvo pilnas intrigos, nes abi poros nepaleisdavo vieni kitų daugiau nei per vieną geimą. Dėl to viskas sprendėsi pirmojo seto tie-break’e, kur puikiai sužaidė Tadas su Sandra. Tomas su Violeta suprato, kad trauktis nėra kur ir užtikrintai ir drąsiai sužaidė antrąjį setą, kuriame šventė pergalę. Viskas turėjo paaiškėti trečiame tie-break’e. Tomas ir Violeta, apimti euforijos, po laimėto antrojo seto pratęsė pergalingą žaidimą ir laimėjo finalinę kovą rezultatu 6:7 6:2 10:6.

 

MIX 2 divizionas

 

Antrame mišrių dvejetų divizione susitiko A. Babelienė su P. Bortkevičiumi ir V. Janulis su A. Žeromskiene. Visa žaidimą buvo jaučiamas Agnės ir Pauliaus pranašumas. Jų neišmušė iš vėžių netgi sukti kairiarankio Valentino padavimai. Asta su Valentinu bandė „kabintis“ ir ieškoti sėkmingų kombinacijų, tačiau jų pastangos deja neatnešė norimo rezultato. A. Babelienė ir P. Bortkevičius tapo čempionais rezultatu 6:3 6:4.

 

MIX 3 divizionas

 

Trečiajame MIX divizione susitiko L. Barakauskaitė su L. Bakšiu ir L. Malavickaitė su I. Juzelskiu. Lina su Luku pusfinalyje turėjo įtemptą trijų setų mačą ir galbūt po sunkios pergalės ir išėjimo į finalą jie pernelyg atsipalaidavo. Tai jautėsi ir finalų metu, nes savo varžovams, Liepai ir Ignui, jie sugebėjo pasipriešinti tik pirmame sete. L. Malavickaitė su I. Juzelskiu šventė pergalę rezultatu 6:2 6:0.

 

Nuotraukas iš 2018 metų Rudens vienetų finalų galite peržiūrėti mūsų FB paskyroje.

 

Dėkojame visiems už dalyvavimą. Jungiamės į Žiemos vienetus.
 

Atgal

 
 

Komentarai