Šią rubriką pristato pagrindinis mūsų turnyro rėmėjas.

Teniso prekių el.parduotuvė SportClub-Tennis.lt

TOP divizionas

Paulius Ramantauskas vs Andrius Nikelis

TOP diviziono finalų nuolatinis dalyvis Paulius Ramantauskas norėdamas pratęsti savo eilinį sėkmingą pasirodymą turės nugalėti Andrių Nikelį. Pastarasis irgi turi finalų patirties, be to į aikštelę kiekvieną kovą ateina su nugalėtojo mentalitetu. Ši dvikova dar įdomi tuo, kad turi savo priešistorę – šie du žaidėjai jau yra žaidę TenisoNamai.lt pusfinalyje, tuomet Andrius Nikelis pateikė staigmeną nugalėdamas Paulių, tačiau dabar jo pergalė jau nebūtų netikėtumas. Bet kokiu atveju, ši teniso dvikova bus įtempta ir neabejotinai azartiška.

Martynas Jocys vs Vytis Grabauskas

Martynas Jocys demonstruoja neįtikėtinai puikią sportinę formą šiais metais. Dar visai neseniai šis žaidėjas debiutavo antrame divizione ir sekančiais metais šiaip ne taip pateko tarp 16-os geriausiųjų TOP divizione, o dabar jo dvikovos laukiame pusfinalyje. Dar įspūdingesnė Martyno karjera būtų tik tuo atveju, jeigu jis nugalėtų Vytį Grabauską. O tam jam prireiks ne ką mažiau įspūdingesnės sėkmės. Įdomu tai, kad abu žaidėjai yra iš D grupės. Pirmame šio turnyro etape savo grupėje Vytis užėmė pirmąją vietą, o Martynas – ketvirtąją. Tarpusavio mačas baigėsi įtikinama Vyčio pergale. Ar čia Martyno kelio pabaiga?! Sužinosime per artimiausias savaites.

2 divizionas

FINALAS: Tomas Šeikis vs Ignas Murauskas

Dviejų turnyro senbuvių  dvikova – neabejotinai įdomiausias ir laukiamiausias 2 diviziono mačas.

Tomas jau kelintą sezoną iš eilės vis likdavo per žingsnelį nuo pusfinalio, tačiau šiais metais, demonstruodamas puikią formą tiek Teniso Namų, tiek ir kituose turnyruose, jis nei karto nesuklupęs atžingsniavo iki finalo – 8 pergalės iš 8. Pusfinalyje jo auka tapo Gintaras Svitojus, kuriam dar liko šansas patekti tarp prizininkų nugalint Tomą Šalkauską.

Ignas Murauskas, nors ir ne taip užtikrinai kaip Tomas Šeikis, tačiau sėkmingai užkopė iki finalo. Pusfinalyje Ignas sėkmingai įveikė vieną sėkmingiausių turnyro naujokų Tomą Šalkauską, kuris po puikaus pasirodymo pirmame etape nelėtindamas tempo “dideliais žingsniais” atkeliavo iki turnyro pusfinalio. Deja Tomui beliko sužaisti mažąjį finalą dėl trečiosios vietos ir galbūt jau kauptis kito sezono debiutui TOP divizione.

Taip pat reikėtų dar pastebėti, jog prieš tai keliuose sezonuose Ignui Murauskui yra tekę varžytis TOP divizione, tad jis tikrai turi patirties žaidžiant prieš stiprius varžovus. Jos tikrai prireiks bandant įveikti Tomą Šeikį.

3 divizionas

FINALAS: Andrius Svolka vs Edvinas Dovydaitis

Kaip visuomet 3-asis divizionas pats pavyzdingiausias – čia beliko sužaisti tik finalą! Šiais metais trečiąją vietą 3-ame divizione iškovojo Benitas Jonikas, mažajame finale nugalėjęs Vainių Bartasevičių. Šie du žaidėjai kaip ir finalo dalyviai iškovojo teisę kito sezono turnyre jėgas išbandyti 2-ame divizione.

Vainius pakeliui iki mažojo finalo ketvirtfinalyje nugalėjo Matą Pikturną, kuris puikiai servuoja ir gerai žaidžia prie tinkle. Sunkų mačą Vainiui pavyko laimėti stabilizavus žaidimą trečio seto pradžioje. O štai pusfinalyje Vainiui teko pripažinti Edvino pranašumą. Po mačo Vainius sakė: “Šis mačas toks, kai pats daug klysti, o varžovas jokių dovanėlių nedalina. Stengiausi kovoti iki galo, bet šiandien nieko neišėjo. Varžovas, liaudiškai tariant, ne mano nosiai.”

Taigi dėl 2013 m. vasaros sezono čempiono vardo 3-iame divizione kovos Andrius Svolka ir Edvinas Dovydaitis. Abu žaidėjai panašaus pajėgumo – dalyvauja TenisoNamai.lt turnyre pirmą kartą Edvinas žaidė 7 mačus ir dar nė karto nepralaimėjo, o Andrius žaidė 8 kartus ir pralaimėjo tik vieną kartą. Vienintelis skirtumas tas, kad Edvinas visus savo mačus laimėjo po dviejų setų kovos, o Andriui jau ne kartą teko savo pajėgumą įrodyti trečiajame sete.

III-ą vietą užėmė Benitas Jonikas gan užtikrintai nugalėjęs Vainių Bartasevičių. Vainius kaip pagrindinę dvikovos pralaimėjimo priežastį įvardina tai, kad Benitas gerai laikydavo kamuoliuką aikštelėj, puldamas tik retkarčiais ir taip priversdamas klysti Vainių puolime. Sveikinimai Benitui.

Primename, kad visus finalinius mačus kartu su kitų divizionų finalais turėsite progą išvysti SPALIO 13 D. 14:00 val. SEB ARENOJE. Čia vyks finalinis 2013 m. vasaros sezono TenisoNamai.lt renginys. Tradiciškai po mačų apdovanojimai ir aptarimo vakarėlis SEB arenos kavinėje „BreakPoint“. Detalesnę programą paskelbsime visai netrukus.