Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt moterų vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2Nuostatai

Darius Banys užtikrintai tapo čempionu

d-banys-cempionas
2018 kovo 6 d.

TenisoNamai.lt žiemos vienetų ir moterų vienetų turnyrų finalai į SEB areną pritraukė minią žmonių, kurie stebėjo gražius teniso taškus ir sirgo už savo draugus ir pažįstamus. Čia vienu metu vyko net septyni visų divizionų finalai, kurių aukščiausiame nugalėjo Darius Banys. Po mačų prizininkai buvo apdovanoti vertingais rėmėjų prizais ir kartu su žiūrovais galėjo aptarti teniso aktualijas uždarymo vakaronėje.

 

Po finalų visi prizininkai buvo apdovanoti dosnių rėmėjų prizais:

 

  • Generalinis rėmėjas: SEB arena piniginiai kuponai kortų rezervacijai.
  • Mantis teniso krepšiai, kuprinės, koto apvijos ir kamuoliai. Salming kojinės ir antriešiai.
  • GRIP.LT kuponai sportiniams masažui.
  • SportStyler.lt skyrė visoms merginoms piniginius dovanų kuponus už kuriuos galima įsigyti premium klasės stilingus teniso rūbus
  • FTC kuponai sportinio kineziterapeuto konsultacijai.
  • Nespresso kavos puodeliai.
  • Vytautas Mineral SPA nuolaidos kuponai apgyvendinimui ir nemokamos valandos teniso kortų nuomai.
  • Maistas Sportui žaidėjus aprūpino Energy Shot sportiniais papildais.
  • Sushi Stop maitino prizininkus ir žiūrovus skaniausiais suši Vilniuje bei įsteigė piniginius dovanų kuponus kiekvienam prizininkui.

 

TOP divizionas

 

Stipriausiam vienetų divizione į kovą dėl čempiono titulo stojo Darius Banys ir Vytis Žalimas. Mažai kas drįso prognozuoti šio mačo baigtį ir sakė, kad H2H palyginimas šiuo atveju neparodo realios situacijos: Darius Banys vs Vytis Žalimas: 74% vs 26%. Bet H2H šiuo atveju buvo visiškai teisus.

Mačo pirmame sete Darius iškart išsiveržė į priekį, laimėjęs varžovo padavimą. Vytis bandė pasivyti Darių, bet jo pastangos buvo neefektyvios. Pirmas setas liko D. Banio naudai 6:3. Antrame sete Darius Banys įjungė daug aukštesnę pavarą ir leido laimėti V. Žalimui tik vieną geimą. Galutinis mačo rezultatas 6:3 6:1.

Be to, norėtume atkreipti dėmesį, kad per visą Žiemos vienetų sezoną Darius Banys neleido nei vienam varžovui laimėti prieš jį daugiau 4 geimų.

 

2 divizionas

 

Antrame divizione į kovą stojo teniso veteranas Juzef Katkovski ir teniso namų senbuvis Gediminas Puronas.

Pirmame sete varžovai rinko geimą po geimo ir atrodė ir nei vienas nebuvo išsiveržęs į priekį. Bet seto pabaigoje Juzef parodė tikrą kovotoj veidą ir laimėjo setą 6:4.

Antrame sete scenarijus pasikartojo, tik šį kartą viskas užsitęsė iki lemiamo tie-break’o, kur sėkmingesnis buvo Gediminas., mačo lemtis turėjo paaiškėti trečiame sete. Varžovai nusprendė, kad žais lemiamą tie-break’ą iki dešimties taškų. Čia padėjo Juzef patirtis, jis laimėjo tie-break’ą ir pirmos vietos titulą rezultatu 10:6.

Šiuo atveju TenisoNamai.lt rezultato orakulas buvo taip pat teisus. Iki finalo mačo prognozė rodė nedielį J. Katkovski pranašumą: Gediminas Puronas vs. Juzef Katkovski (45% vs. 55%).

 

3 divizionas

 

Vidurinio diviziono finale į akistatą dėl nugalėtojo vardo stojo Šarūnas Bakonis ir Paulius Dijokas. Pirmą setą užtikrintai pirmavo Šarūnas, neleisdamas Pauliui pasivyti savęs. Jam pavyko išlaikyti koncentraciją iki seto pabaigos ir laimėjo jį 6:3. Antrame sete užvirė atkaklesnė kova ir Paulius buvo priartėjęs prie Šarūno, bet tai viskas ką jam pavyko padaryti. Š. Bakonis šventė pergalę antrame sete, o kartu ir finaliniame mače rezultatu 6:3 6:4.

Tiesa, prieš mačą rezultatų analizatorius davė kiek kitokią prognozę: Šarūnas Bakonis vs. Paulius Dijokas (41% vs. 59%)

4 divizionas

 

Deividas Samoška ir Edvardas Varoneckas susitiko ketvirtojo diviziono finale. Tarp vyrų vyko tikrą kova. Pirmame sete labiau užtikrintai žaidė Edvardas ir palaužęs varžovą laimėjo setą 6:3. Bet Deividas nesiruošė pasiduoti, jis sukaupė jėgas ir puikiai sužaidė antrąjį setą, kurį jam pavyko laimėti tokiu pat rezultatu, kaip varžovas laimėjo pirmą, 6:3.

Viskas turėjo paaiškėti po lemiamo tie-break’o. Čia vėl gi visas persisuko: E. Varoneckas suprato, kad trauktis nėra kur ir pabaigė tie-break’ą 10:4 savo naudai.

Prieš finalą mūsų algoritmas prognozavo šiek tiek kitokį rezultatą: Deividas Samoška vs. Edvardas Varoneckas (57% vs. 43%).

 

5 divizionas

 

Pradedančiųjų tenisininkų divizione kovoti dėl pirmos vietos į kortą žengė Andrius Kurganovas ir Martynas Žalimas.

Pirmame sete abu žaidėjai rinko geimus ir buvo sunku prognozuoti, kas gi laimės pirmą ir svarbų setą. Vis dėl to favoritas paaiškėjo greitai, Andrius paėmė situaciją į savo rankas ir baifė setą rezultatu 6:4. Tai jam suteikė motyvacijos ir antrame sete jo pranašumas buvo matomas labiau, nei pirmame. Martynui taip ir nepavyko pasukti mačo kita eiga. Andrius Kurganovas tapo penktojo diviziono čempionu: 6:4 6:3.

Prieš finalą buvo sunku prognozuoti rezultatą, nes TenisoNamai.lt algoritmas praktiškai nerodė pranašumo nei vienam iš žaidėjų: Martynas Žalimas vs. Andrius Kurganovas (51% vs. 49%).

Moterų TOP divizionas

 

Stipriausiame moterų divizione tarp merginų vyko tikra drama. Šios dramos dalyviai buvo Svajūnė Vadopalaitė ir Alisa Miller.

Pirmąjį setą puikiai pradėjo ir išsiveržė į priekį Alisa. Atrodė, kad pirmo mačo dalis greitai bus baigta jos naudai, nes ji pirmavo 5:2. Bet Svajūnė prisiminusi praeito sezono finalą ir viduje sau pasakė, kad šį kartą jis turi būti pirma ir nusprendė kovoti iki galo. Jai tai puikiai pavyko, ji sugebėjo nutempti pirmąjį setą į tie break’ą ir jį laimėti rezultatu 8:6.

Antro seto scenarijus buvo panašus į pirmojo: Alisa Miller užtikrintai startavo ir neleisdavo varžovei pasivyti jos. Bet esant rezultatui 4:5 Svajūnė vėl įjungė savo „super galias“ ir sugebėjo laimėti tris geimus iš eilės, o kartu ir moterų čempionės titulą.

 

Moterų 2 divizionas

 

Žaidžiančių iki penkių metų moterų diviziono finale susitiko Justina Kelminskė ir Emilija Ruzgaitė.

Merginos pirmąjį setą žaidė visiškai lygiai ir atrodė, kad seto lemtis bus aiškinama tie break’e. Vis dėl to sėkmė nusišypsojo Emilijai ir pirmąjį setą jį užrašė į savo sąskaita su rezultatu 7:5.

Atrodė, kad tokia pirmojo seto baigtis palaužė Justiną, nes antrame sete jos pasipriešinimas sumažėjo iki minimumo: ji laimėjo tik vieną geimą. Emilija Ruzgaitė tapo antrojo moterų diviziono čempione su rezultatu 7:5 6:1.

Emilija Ruzgaitė vs. Justina Kelminskė (55% vs. 45%) tokią prognozę mums rodė H2H žaidėjų palyginimas. Bet realiai šie procentai atspindi tik pirmo seto rezultatą.

 

Nuotraukas iš 2018 metų Žiemos vienetų finalų galite peržiūrėti mūsų FB paskyroje.

 

Dėkojame visiems už dalyvavimą. Jungiamės į Pavasario dvejetus ir MIX’us.
 

Atgal

 
 

Komentarai