Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Dėl čempiono vardo toliau kovos po 16 geriausiųjų

tennisteeswb1x
2013 kovo 26 d.

Grupių etapo varžybos baigiasi už 5 dienų (kovo 31 dieną). Svarbiausi mačai jau sužaisti, o jeigu dar nesužaisti, tai suskubkite. Minėtoji diena yra paskutinė įmanoma diena įvesti žaidimą TenisoNamai.lt puslapyje. Jeigu tikrai žinote, kad kažkuris iš likusių mačų grupėse tikrai nebus sužaistas, būtinai praneškite lyga@tenisonamai.lt – nepamirškite nurodyti priežasties, kad organizatoriai galėtų nuspręsti, ar tai techninis pralaimėjimas ar b/ž.

 

Priminsime, kad į antrąjį etapą (atkrintamosios varžybos) iš kiekvienos grupės pateks po 4 žaidėjus užėmusius pirmąsias keturias vietas savo grupėje. Antrasis etapas prasideda balandžio 3 dieną ir tęsis iki gegužės 4. Šiame etape kiekvienam mačui sužaisti bus skiriama fiksuotas laikas (~1 sav). Laikas bus nurodomas prie kiekvieno mačo žaidėjo profilyje ir matomas prisijungus prie TenisoNamai.lt puslapio. Nesužaidus iki nurodyto laiko skiriamas techninis pralaimėjimas.

 

Atkrintamosiose varžybose žaidėjų poros sudaromos iš gretimose grupėse žaidusių žaidėjų. T.y. A grupėje 1 vietą užėmęs žaidėjas (A1) žaidžia prieš B grupėje užėmusį 4 vietą (B4), A2 prieš B3, A3 prieš B2, A4 prieš B1. Antrojo etapo lentelės viešai prieinamos bus balandžio 2-ąją dieną.

 

O dabar trumpai apžvelkime, kokia situacija grupėse šiuo momentu.

 

A grupė

 

Likus sužaisti 4 mačams, vietą kitame etape užsitikrino du žaidėjai – Tomas Ganusauskas ir Jevgenij Tiekutiev. Realiausius šansus toliau tęsti kovą turnyre turi Vytautas Bartulis ir Erika Paulė, tačiau Donatas Zaveckas laimėjęs du paskutinius mačus visdar turi galimybę aplenkti bent vieną iš šių žaidėjų.

 

Laukiamiausias mačas: Tomas Ganusauskas vs Jevgenij Tiekutiev – dvikova dėl pirmosios vietos grupėje.

 

B grupė

 

Pirmąją vietą grupėje jau užsitikrino praėjusio turnyro nugalėtojas Rokvaldas Bartusevičius, nepalikęs vilčių kitiems tenisininkams ir užtikrintai laimėjęs visas dvikovas. Antrają vietą jau užsitikrino Valentinas Janulis. Nors ir sužaidęs vienu maču mažiau, tačiau lenkia Donatą Butinavičių dėl pergalės prieš jį. Šioje grupėje likęs vienas susitikimas tarp Žilvino Tomkaus ir Valentino Janulio neturi reikšmės galutinei rikiuotei grupėje - tačiau galbūt tai garbės dvikova?!

 

C grupė

 

Viena iš pasyviausių grupių visame turnyre. Pirmąją vietą grupėje užsitikrino vienintelis žaidėjas grupėje sužaidęs visus savo susitikimus ir nepatyręs nė vieno pralaimėjimo – Paulius Ramantauskas. Visos kitos vietos neaiškios, nes beveik vienodas galimybes turi visi žaidėjai, nes sužaista išties nedaug mačų. Ir jeigu iki etapo pabaigos nebus sužaista daugiau mačų, organizatoriams ši grupė taps galvosūkiu, kaip paskirstyti vietas šioje grupėje.

 

Laukiamiausias mačas vis dar nesužaistas: Mantas Višinskas vs Edvardas Okinčicas, potenciali dvikova dėl 2 vietos grupėje

 

D grupė

 

Nuo C grupės pagal sužaistus mačus ir pasyvumą nė kiek neatsilieka ir ją lenkia – D grupė. Kaip ir prieš mėnesį, čia pirmauja Andrius Nikelis su trimis pergalėmis. Net sunku prognozuoti, kokia šios grupės galutinė rikiuotė galėtų būti, nes likus tik kelioms dienoms iki etapo pabaigos, kiekviena dvikova lemiama.

 

A2 grupė

 

Šioje grupėje per mėnesį įvyko daug permainų. Visų pirma, iš kovos pasitraukė Radvilė, atverdama kelius kitiems žaidėjams lengviau patekti į kitą etapą. Kitas svarbus aspektas yra pasikeitę grupės lyderiai. Prognozuota kova dėl antrosios vietos grupėje tarp Gintaro Svitojaus ir Andriaus Marcinkevičiaus tapo kova dėl pirmosios vietos. Čia pergalę išplėšė Gintaras ir užsitikrino pirmąją vietą. Kitos vietos dar galutinai neaiškios – reikia laukti paskutinių mačų.

 

Laukiamiausia dvikova: Marius Čiuželis vs Rokas Daugėla, potenciali kova dėl patekimo į kitą etapą

 

B2 grupė

 

Pirmąsias dvi vietas užsitikrino Tomas Šeikis ir Remigijus Janušis. Pastarasis laimėjo vasaros sezono III diviziono turnyrą ir toliau sėkmingai skinasi kelią TOP diviziono link. Dėl patekimo į kitą etapą kovoja visi kiti penki likę žaidėjai, nes visiems likę bent teoriniai šansai žengti tolyn.

 

Laukiamiausias mačas:  Marius Karalius vs Simonas Pocius – potenciali dvikova dėl 3 vietos grupėje

 

C2 grupė

 

Kaip ir prognozavome, viską „aukštyn kojomis“ šioje grupėje apvertė Andrius Cimbolaitis. Pradžioje turnyro pasyviai stebėjęs priešininkus, į pabaigą įsibėgėjo ir užėmė pirmąją vietą grupėje. Andrius Tijunaitis, kuris buvo priskiriamas prie grupės lyderių – dabar jau turi kovoti dėl patekimo į kitą etapą, nes yra teorinių galimybių, kad gali ir nepatekti.

 

Laukiamiausias mačas: Darius Tijunaitis vs Vladimir Kulešov – potenciali kova dėl patekimo į kitą etapą. Priešininkai jau yra žaidę vieną mačą mūsų turnyre vasarą, todėl vienas kitą jau pažįsta. Tuomet pergalę šventė Darius. Kaip bus šįkart?!

 

D2 grupė

 

Tarsi žinodami žaidėjai svarbiausią mačą pasiliko paskutinei minutei – Konstantin Kočura su Vykintu Striužu aiškinsis, kuriam iš jų priklauso pirmoji vieta grupėje. Trečioji ir ketvirtoji vieta neaiškios, nes į jas pretenduoja trys žaidėjai. Jeigu paskutiniame mače Šarūnas Legeckas nugalės Edvardą Varonecką, tuomet trys žaidėjai turės po du taškus ir tik laimėtų setų/geimų santykis lems, kas pateks į kitą turnyrą. Abi likusios dvikovos – lemiamos.

 

A3 grupė

 

Nors dar liko sužaisti du mačus, jau aišku, kas pateks į kitą etapą. Džiugu, kad turėsime vieną merginą – Juliją. Tarp įvykusių mačų įdomiausias vyko tarp grupės lyderių Vytauto Vaikšnio ir Vitalijaus Drozdo. Žiūrint į rezultatus, matosi, kad Vytautas mėgsta žaisti mačus iš trijų setų. Todėl patirtis žaidžiant lemiamus taškus padėjo įveikti ir Vitalijų. Ši pergalė užtikrino pirmąją vietą grupėje.

 

Laukiamiausias mačas: Vytautas Juršėnas vs Vitalijus Drozdas – kova, nulemsianti galutinę rikiuotę grupėje.

 

B3 grupė

 

Kaip ir prognozavome, Marco Montrasio užims pirmąją vietą, jeigu sugebės nugalėti Martą Vaičiūną. Jam pavyko, su tuo ir sveikiname. Sprendžiant pagal rezultatą, tai buvo sudėtingiausias mačas Marco šiame etape, tačiau anaiptol neatskleidęs visų Marco sugebėjimų teniso korte. Iš tiesų, dar ne viskas šioje grupėje aišku. Galutinė rikiuotė turėtų paaiškėti, tik sužaidus likusius du mačus.

 

Laukiamiausia dvikova: Vytautas Česonis vs Mindaugas Gofmanas – laimėtojas keliauja į kitą etapą ir tęsia kovą dėl III diviziono čempiono vardo.

 

C3 grupė

 

Tai ta grupė, kurioje per mėnesį situacija pasikeitė labiausiai. Edgaras Krusas ir Marius Pelėda buvo neabejotini grupės lyderiai, kuriems buvo prognozuota 1-2 vietos grupėje. Tačiau mes neatkreipėme dėmesio į Aleksandr Zubrickį. Būtent jis sugebėjo nugalėti iki tol buvusius lyderius ir užsitarnauti pirmąją vietą grupėje net ir nesužaidęs visų mačų. Kovą dėl paskutinio kelialapio į kitą turnyro etapą iš šios grupės laimėjo Arūnas Vaitekūnas įveikęs Leonardą Žilinską.

 

D3 grupė

 

Dar liko sužaisti tris mačus, tuomet paaiškės visi keturi žaidėjai, kurie pateks į kitą etapą. Nuo pat pradžių lyderiavęs Tomas Dirvonskas tvirtai žengia finalinio turnyro link – dar nė karto nepralaimėjo ir, sprendžiant pagal rezultatus, didelio pasipriešinimo nesulaukė. Tačiau jo dar laukia viena kova, kuri turėtų užtvirtinti jo, kaip lyderio pozicijas.

 

Laukiamiausas mačas: Tomas Dirvonskas vs Konstantin Fedorcov – tik vienas susitikimas iš likusiųjų dar gali pakoreguoti galutinę rikiuotę (kitaip tariant dvikova dėl pirmosios vietos grupėje).

 

Atgal

 
 

Komentarai