Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

D.U.K. Dažnai užduodami klausimai

 

1. Teniso partnerio paieška:

 

2. Turnyrai:

 

3. Asmeninis profilis:

 


1. Teniso partnerio paieška:

 

  • Noriu susirasti teniso partnerį. Esu neregistruotas svetainės lankytojas. Ką daryti?

Susikurkite savo vartotojo profilį spausdami puslapio kairėje esantį mygtuką Registruotis. Užpildykite kuo daugiau informacijos apie save, taip pat, būtinai pažymėkite varnelę prie laukelio Ieškau teniso partnerio.

 

Tuomet prisijunkite ir modulyje Partnerio paieška ieškokite žaidimo partnerio pagal norimus kriterijus (miestas, lytis, žaidimo lygis). Atsirinkę įdomius potencialius žaidėjus, kontaktuokite ir tarkitės su jais.

 

Jeigu jums įdomių potencialių žaidėjų neatsirado, laukite, kol į jus kreipsis kiti, kurie vėliau atliks paiešką. Jūsų užpildytas asmeninis profilis bus nuolat randamas paieškoje (tarsi skelbimas).

 

Pastaba: Moduliu Partnerio paieška gali naudotis ir neregistruoti vartotojai, tačiau kontaktinius duomenys matys tik prisijungę.

 

  • Esu registruotas žaidėjas, tačiau manęs neįmanoma rasti Partnerio paieškos modulyje. Ką daryti?

Jūsų asmeniniame profilyje reikia pažymėti varnelę prie laukelio Ieškau teniso partnerio.

 

Taip pat, žemiau esančiame lauke Komentarai trumpai aprašykite, kokiu tikslu bei kokio žaidimo partnerio ieškote. Tuomet ieškantiesiems bus lengviau nuspręsti, ar verta į jus kreiptis.

 

  • Ar mano kontaktiniai duomenys yra neprieinami viešai?

Ne. Jūsų kontaktiniai duomenys (telefonas, el. paštas) yra matomi tik registruotiems svetainės vartotojams.

 

2. Turnyrai:

 

  • Kaip užsiregistruoti į turnyrą?

Susikurkite savo vartotojo profilį spausdami puslapio kairėje esantį mygtuką Registruotis. Tuomet prisijunkite ir turnyro registracijos puslapyje spauskite mygtuką Registruotis.

 

Jeigu turite pageidavimų dalyvauti konkrečiame divizione (ar keliuose divizionuose), tai galite pažymėti prieš registruodamiesi.

 

  • Kaip sumokėti startinį mokestį?

Startinį mokestį reikia pervesti į VšĮ TenisoNamai.lt. Rekvizitus galite rasti puslapio apačioje meniu punkte Kontaktai.

 

  • Kaip įvesti turnyro mačo rezultatą?

Prisijunkite prie svetainės ir puslapio kairėje, iš karto po jūsų profilio turi matyti mačus, kuriuos reikia žaisti. Atidarykite norimą mačą ir suveskite rezultatą, nurodydami setus, geimus, mačo datą bei aikštyną, kuriame žaidėte.

 

Turnyro administratoriui vėliau patvirtinus įvestą rezultatą, mačas galutinai įregistruojamas.

 

Jeigu vienas iš žaidėjų pasidavė be žaidimo, rezultatą reikia įvesti nurodant setais 1:0.

 

Jeigu vienas iš žaidėjų pasidavė viduryje mačo, rezultatą reikia užrašyti pilnai (pvz.: jei antras žaidėjas pasidavė esant rezultatui 6:2 1:3, rezultatą reikia įvesti nurodant 6:2 6:3)

 

Įvedant rezultatą galima įrašyti komentarą apie mačą, kuris bus matomas tiek kitam mačo žaidėjui, tiek administratoriui.

 

  • Kaip sužinoti, kokius turnyro mačus man reikia žaisti?

Prisijunkite prie svetainės ir puslapio kairėje, iš karto po jūsų profilio turi matyti mačus, kuriuos reikia žaisti.

 

Atkreipkite dėmesį, jog mačą privaloma sužaisti iki nurodyto termino.

 

3. Asmeninis profilis:

 

  • Bandant registruotis nauju vartotoju gaunu pranešimą, jog mano el. pašto adresas jau yra naudojamas kito registruoto vartotojo. Aš to vartotojo vardo ir/arba slaptažodžio nežinau ir/arba neatsimenu. Ką daryti?

Jeigu jūs esate dalyvavęs TenisoNamai.lt turnyruose, jūsų profilis buvo sukurtas automatiškai. Tokiu atveju puslapio kairėje spauskite mygtuką Priminti slaptažodį, nurodykite savo el. pašto adresą ir spauskite Gauti naują slaptažodį. Toliau vadovaukitės elektroniniu laišku gautomis nuorodomis.

 

  • Ar galiu prisijungiant vietoje vartotojo vardo nurodyti el. pašto adresą?

Taip.