Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Finalams artėjant, kovas tęsia stipriausios poros

pavasaris_2019_pries_finalus
2019 gegužės 30 d.

Viena savaitė liko iki dienos, kai paaiškės net 8 dvejetų ir mišrių dvejetų divizionų čempionai. Šiai dienai vieni finalininkai jau laukia lemtingos dienos, o kiti dar turi paaiškėti po pusfinalio kovų.

 

Pažiūrėkime, kas labiausiai priartėjo prie prizininkų pakylos.

 

TOP divizionas

 

Pirmame pusfinalyje susitinka J. Kveselaitė su O. Kalinausku ir tėvo ir sūnaus duetas – Paulius ir Augustas Bortkevičiai. Oskaras yra buvęs profesionalus žaidėjas, o Paulius žinomas kaip dvejetų meistras, gebantis lengvai nuskaityti varžovų žaidimą. Kuris dvejetas nugalės, sužinosime netrukus.

 

Antroje lentelės dalyje A. Nikelis su V. Bartuliu kovos su praeito sezono čempionais broliais Vyčiu ir Vainiumi Žalimais. Sekime rezultatus ir sužinokime ar broliams Žalimams pavyks vėl patekti į finalą.

 

2 divizionas

 

Antro diviziono finale savo varžovų laukia A. Rudienės ir E. Jurkevičienės dvejetas. Šį sezoną Aušrai su Egle nepasipriešino nei vienas vyrų dvejetas.

Jų finalo varžovai yra broliai Gintaras ir Mindaugas Glicai, kurie pusfinalyje išplėšė pergalę dramatiškam trijų setų mače.

3 divizionas

 

Paskutiniame bendrame dvejetų divizione jau aiškūs abu finalų dalyviai. Tai D. Pikūnas su D. Buču ir M. Žalimas su V. Grudžinsku. Jau birželio 6 d. paaiškės, kuriems jų atiteks čempiono titulas.

 

MIX TOP divizionas

 

Stipriausiame mišrių dvejetų divizione finalinėje kovoje susitiks daugkartiniai čmepionai E. Jurkevičienė su T. Bagdanskiu ir V. Djakova su L. Drakšu. Vera su Laurynu šį sezoną pademonstravo puikią sportinę formą ir pirmą kartą pateko į finalą stipriausiame MIX divizione.

Beje, E. Jurkevičienė papuolė net į du šio pavasario turnyrų finalus.

 

MIX 2 divizionas

 

Antrajame MIX divizione dar nebuvo sužaistas nė vienas pusfinalis.

 

Lentelės viršuje dėl patekimo į finalą susitiks I. Puodžiukaitė su M. Baltakiu ir A. Babelienė su P. Bortkevičiumi. Ar pavyks naujai suformuotam Ievos ir Mindaugo MIX’ui pasipriešinti praeito sezono laimėtojams, sužinosime tik po jų mačo.

 

Lentelės apačioje neseniai grįžusi į tenisą U. Lekstutienė poroje su K. Vidtmann varžysis su Vilma ir Dariumi Baniais. Norime pažymėti, kad Vilma su Darium jau buvo tapę šio diviziono čempionais prieš dvejus metus, rudenį.

 

MIX 3 divizionas

 

Trečiame divizione G. Dajoraitė su P. Daubaru laukia dvikovos laimėtojų tarp A. Graželytės su T. Endriukaičiu bei vyro su žmona poros – Anos ir Aleksandro Zubrickių. Kaip matome, šį sezoną šeimyninėms poroms sekasi ypatingai gerai.

 

Moterų TOP divizionas

 

Stipriausiame moterų dvejetų divizione turime abi poras – finalo dalyves. Tai O. Zimnickienė su S. Krasniakovienė ir D. Leonavičiūtė su U. Lekstutienė. Naujai suformuotos lygos divizionas pritraukė nemažai dėmesio iš stipriausių teniso mėgėjų, tikimės jas pamatyti ir kitame dvejetų turnyre, rudenį.

 

Moterų 2 divizionas

 

L. Ingileikienei su A. Čepienei pusfinalio mače dėl varžovės traumos atiteko pergalė be kovos.  Dabar jos laukia kol antrame pusfinalyje susirungs E. Lukauskaitė su K. Uleckaitė ir A. Verseckaitė su E. Mitkevičiūtė. Jau netrukus sužinosime, kas dalyvaus finalinėje kovoje, o kas žais dėl 3-ios vietos.

 

Priminimas žaidėjams:

  • Finalų kovos dėl pirmų vietų vyks Birželio 6 d.  (ketvirtadienį) SEB Arenos kortuose 18:00. Iškart po to – apdovanojimų vakarėlis su furšetu. Kviečiame sudalyvauti tiek finalistus, tiek jų gerbėjus bei sirgalius!
  • Kovos dėl trečių ir paguodos vietų turi būti sužaistos iki finalų, kadangi apdovanojimai vyks tuo pačiu metu.
 

Atgal

 
 

Komentarai