Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3|4|5Nuostatai

Gabrielius Riškus – grunto sezono čempionas

vasara_2018_po_finalu
2018 rugsėjo 18 d.

Rugsėjo 14 dieną Bernardinų sodo kortuose uždarinėjom vasaros ir moterų vasaros turnyrus. Šventės metu žiūrovai ir sirgaliai galėjo skanauti Sushi Stop sušius, mėgautis saulėtų dangumi ir stebėti įtemptas finalines kovas, kurių dalis pasibaigė jau tamsoje.

 

Po finalų visi prizininkai buvo apdovanoti dosnių rėmėjų prizais:

 

  • Generalinis rėmėjas: SEB arena piniginiai kuponai kortų rezervacijai.
  • Mantis teniso krepšiai, kuprinės, koto apvijos ir kamuoliai.
  • GRIP.LT knygos apie teniso techniką ir taktiką.
  • SportStyler.lt skyrė visoms merginoms piniginius dovanų kuponus už kuriuos galima įsigyti premium klasės stilingus teniso rūbus
  • FTC kuponai funkciniam tyrimui pas sportinį kineziterapeutą.
  • Vero Cafe piniginiai kuponai.
  • Vytautas Mineral SPA nuolaidos kuponai apgyvendinimui ir nemokamos valandos teniso kortų nuomai.
  • Maistas Sportui žaidėjus aprūpino sportiniais papildais.
  • Sushi Stop maitino prizininkus ir žiūrovus skaniausiais suši Vilniuje bei įsteigė piniginius dovanų kuponus kiekvienam prizininkui.
  • TenisoNamai.lt marškinėliai, kojinės ir taurės.

 

O dabar pažiūrėkime, kaip vyko kovos dėl čempiono titulo kiekviename iš divizionų.

 

TOP divizionas

 

Stipriausiųjų tenisininkų divizione kova dėl grunto karaliaus titulo vyko tarp Gabrieliaus Riškaus ir Tomo Bagdanskio. Prieš mačą mes išprognozavome, kad Gabrieliaus pusėje bus aiški persvara (78% vs 22%). Kaip prognozavom, taip ir įvyko – didelės įtampos ir intrigos šiame mače nebuvo. Nuo pat mačo pradžios ant korto dominavo Gabrielius, Tomas bandė kabintis antrame sete, bet jo pastangos rezultato neatnešė ir leido Gabrieliui pelnyti čempiono titulą rezultatu 6:2 6:4. Norime atkreipti dėmesį, kad TenisoNamai.lt algoritmas labai tiksliai atspėjo šio mačo baigtį.

 

2 divizionas

 

Antrame divizione kova vyko pagal panašų scenarijų, kaip TOP’e. Čia finalinėje kovoje susitiko Donatas Vaitkus ir Kipras Didžiulis. Abu žaidėjai atkakliai atlikinėjo smūgius ir visą mačą lydėjo ilgi taškai, bet Kiprui sėkmingiau pavykdavo sužaisti lemiamais momentais ir pelnyti geimus, o kaip žinome tenise svarbiausia – rezultatas. Kipras mačą laimėjo rezultatu 6:1 6:1. Šiuo atveju TenisoNamai.lt prognozių algoritmas nebuvo labai tikslus, nes rodė persvarą Donato pusėje.

 

3 divizionas

 

Viduriniame divizione finalinėje akistatoje susitiko Dainius Lasinskas ir Aivaras Beinortas. Prieš mačą mūsų „orakulas“ prognozavo nedidelę persvarą (53% vs 47%) Dainiaus pusėje. Galime pasakyti, kad mūsų prognozė išsipildė pilnai.

Pirmąjį setą atkaklioje kovoje, 7:5, laimėjo Dainius. Antrame sete Aivaras nenuleido rankų ir grėsmingais atakuojančiais smūgiais uždaužė varžovą ir paėmė setą 6:3. Viskas turėjo išsispręsti trečiame lemiame tie-break’e. Čia sėkmė lydėjo Dainių, kuris traukė visus Aivaro kamuolius, atrodė, kad Aivaras muša į sieną, o kamuoliukas vis grįžta atgal į jo pusę. Dainius laimėjo tie-break’ą ir visą mačą rezultatu 7:5 3:6 10:3.

 

4 divizionas

 

Ketvirtame divizione, finale susitiko Martynas Normontas ir Tomas Kvaraciejus. Prieš mačą mūsų prognozė rodė persvarą Martyno pusėje (60% vs 40%). Šis mačas buvo vienas iš ilgiausiai užtrukusių ir pasibaigė jau saulei nusileidus.

Pirmus du setus galime pavadinti veidrodiniais, nes pirmame sete sėkmė lydėjo Tomą, o antrame Martyną ir buvo užbaigti rezultatu 6:4. Viskas turėjo paaiškėti trečiame set’e (buvo žaidžiamas lemiamas tie break’as). Gal dėl šviesos trūkumo, gal dėl nuovargio, bet laimėjus antrąjį setą, Martynas nesužaidė visu pajėgumu lemiame tie-break’e ir pergalę šventę tiksliau ir rezultatyviau sužaidęs Tomas. Galutinis mačo rezultatas 6:4 4:6 10:6.

 

5 divizionas

 

Pradedančiųjų diviziono mačas truko daugiau nei dvi valandas ir pasibaigė paskutinis. Aivaras Strups ir Simonas Kareckas stojo į kovą dėl nugalėtojo vardo. Prieš mačą svari persvara buvo žadėta Simonui (64% vs 36%).

Pagal eigą mačas buvo labai panašus į ketvirtojo diviziono mačą tik pabaiga buvo kitokia: pirmąjį setą atkaklioje kovoje išplėšė Aivaras rezultatu 7:5. Bet Simonas po pirmojo seto nepasidavė ir atkovojo pergalę antrame sete tokiu pat rezultatu – 7:5. Nugalėtojo titulas buvo aiškinamas tie-break’e, praktiškai tamsoje. Simonas, pajautęs „kraujo skonį“ pratęsė laimėtų taškų seriją ir laimėjo tie-break’ą rezultatu 10:8.

 

O dabar apžvelkime moterų divizionus. Čia kovos vyko tik dviejuose divizionuose iš trijų.

 

2 moterų divizionas

 

Čia į kovą stojo Ieva Puodžiukaitė ir Skaistė Čerauskienė. Tą vakarą tai buvo ilgiausias moterų lygos mačas. TenisoNamai.lt algoritmas pergalę žadėjo Ievai (61% vs 39%), pažiūrėkime kaip gi gavosi iš tikrųjų.

Abi merginos atkakliai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, bet nuo pirmo seto pradžios matėsi, kad persvara yra Ievos pusėje – tai leido jai laimėti pirmąjį setą 6:3. Tai nepalaužė Skaistės ir ji prisitaikė prie Ievos žaidimo ir sugebėjo perlaužti žaidimą į savo pusę, laimėdama antrąjį setą 6:4.
Lemiamas tie-break’as turėjo nuspręsti, kas išeis iš korto su nugalėtojos vardu. Nuo pradžių nedidelė persvara buvo Skaistės pusėje, ji nepraleisdavo savo varžovės į priekį nei per tašką, atrodė, kad iki pergalės trūksta visai nedaug. Bet Ieva atsilaikė, nors jos varžovė turėjo du match-point’us (dvi progas užbaigti mačą vienu tašku) ir laimėjo tie-break’ą, mačą ir čempionės titulą po pirmo jos match-point’o. Mačo rezultatas: 6:3 4:6 12:10.

 

3 moterų divizionas

 

Pradedančiųjų moterų divizione kova gavosi mažiau įtempta nei antrame. Čia susitiko Miglė Grybinienė ir Julija Stonytė. Prieš mačą persvara buvo prognozuojama Miglei (33% vs 67%), šįkart algoritmas vėl buvo teisus.

Pirmame sete Miglė tiesiog triuškino Julija, neleisdama jai laimėti nei vieno geimo. Antroje mačo dalyje Julija bandė kabintis, bet ji taip ir nesugebėjo rasti „vaistų“ prieš Miglės smūgius ir greitą judėjimą ant korto. Miglė šventė pergalę rezultatu 6:0 6:3.

 

Norime atkreipti dėmesį, kad penkiuose iš septynių žaistų mačų mūsų spėjimo algoritmas buvo teisus.

 

Nuotraukas iš 2018 metų Vasaros vienetų finalų galite peržiūrėti mūsų FB paskyroje.

 

Dėkojame visiems už dalyvavimą. Jungiamės į Rudens dvejetus ir MIX’us.
 

Atgal

 
 

Komentarai