Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Tenisonamai.lt MIX dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3Nuostatai

Gražūs taškai karūnavo pavasario uždarymą, nors TOP’ų nebuvo

Pavasaris_2017_uzdarymas#2
2017 birželio 7 d.

Kol geriausi pasaulio žaidėjai „arė“ gruntą Paryžiaus kortuose, mūsų turnyro tenisininkai aiškinosi, kas galės vadintis 2017 pavasario stipriausiomis dvejetų ir mišriomis poromis. Nors finalų dieną mes negalėjome išvysti stipriausių divizionų porų (TOP ir MIX TOP), azarto, aistros ir žiūrovų palaikymo SEB arenos kortuose irgi netrūko.

 

O dabar pažiūrėkime, kaip vyko finaliniai mačai atskiruose divizionuose.

 

2 divizionas

 

Antrame divizione į kovą dėl čempiono titulo stojo Š. Basijokas su F. Palesiku ir V. Jakučionis su G. Glicu. Mačo pradžioje užtikrintai ir praktiškai be klaidų žaidę Šarūnas su Frederiku lengvai laimėjo pirmąjį setą 6:2. Bet, kaip žinome, stabilų ir aštrų žaidimą ilgai išlaikyti yra labai sunku, todėl mačo eigoje iniciatyvą perėmę Vytautas ir Gintaras laimėjo antrąjį setą 6:4. Viskas turėjo paaiškėti trečiame lemiamame sete. Bendru sutarimu poros nusprendė žaisti pilną setą, dėl ko apsidžiaugė ir finalų žiūrovai. Trečiame sete sėkmė vėl lydėjo Š. Basijoką ir F. Palesiką. Be didesnių pastangų jie užbaigė mačą rezultatu 6:2 4:6 6:2.

 

Norime atkreipti dėmesį – nors šioms poroms tai buvo debiutinis Tenisonamai.lt turnyras, abiejose korto pusėse išvydome eilę gražių techniškų smūgių, buvo galima pamanyti, kad čia vyksta TOP’o finalas.

 

3 divizionas

 

Trečiame divizione finalinio mačo metu susitiko G.Židonis su S. Vantsov ir broliai Mindaugas bei Kęstutis Jasiūnai. Kova viso mačo metu buvo permaininga: geimus vieną po kito rinkdavo tai Giedrius su Sergey, tai broliai Jasiūnai. Žaidėjai užbaigdavo taškus netikėtais varžovams smūgiais prie tinklo ir emocijos sklido po visą SEB areną. Visdėlto, abiejų setų pabaiga buvo sėkmingesnė Mindaugui su Kęstučiu ir jie šventė pergalę rezultatu 6:3 6:4.

 

MIX 2 divizionas

 

Antram mišrių porų divizione dėl nugalėtojo titulo į kortą žengė G. Skrolienė su K. Kazlausku ir E. Vindašiūtė-Narbutė su V. Bartuliu. Norim pažymėti, kad šios poros jau buvo susitikusios šio turnyro grupių etape, tą kartą sėkmė buvo Eglės ir Vytauto pusėje. Gali būti, kad šis faktas lėmė, kad Karolis su Gintare į mačą atėjo ypatingai susikaupę ir susikoncentravę, priešingai negu Vytautas su Egle. Šį kartą mačas vyko visai pagal kitą scenarijų. Karolis su Gintarė iškart aktyviai puolė varžovus beveik be klaidų. Vytautas su Egle atvirkščiai – buvo nepasiruošę tokiam varžovų spaudimui ir padarė neatleistinai daug klaidų. Mačas užtruko tik apie valandą ir pergalės vainikus ant savo galvų išsinešė Karolis su Gintarė laimėję mačą rezultatu 6:2 6:3.

 

MIX 3 divizionas

 

Trečiojo diviziono mačas truko mažiausiai. Varžovai L. Kovaitė-Simaitienė su M. Mikalopu ir S. Ligeikienė su V. Zinkevičium žengė į kortą pusvalandžiu vėliau negu kiti žaidėjai, bet baigė pasirodymą daug ankščiau negu paskutiniai finalų žaidėjai. Nuo pat pirmųjų smūgių matėsi, kad Laura su Mantu turi didelį pranašumą prieš savo varžovus – tai buvo jų diena. Sigita su Vytautu viso mačo metu taip ir nesugebėjo atrasti „priešnuodžių“ Lauros ir Manto žaidimui. Mačas pasibaigė rezultatu 6:1 6:0.

 

Nuotraukas iš 2017 metų pavasaro dvejetų finalų galite peržiūrėti mūsų FB paskyroje.

 

Visi prizininkai buvo dosniai apdovanoti TenisoNamai.lt taurėmis ir rėmėjų prizais:

  • SEB arenos dovanų kuponai kortų nuomai
  • Salming ir Mantis teniso inventorius
  • GRIP.LT įsteigti Vitago maisto papildai
  • Probiosan produkcija su probiotikais
  • Funkcinės Terapijos Centro kuponai sportinio kineziterapeuto konsultacijoms

 

Oficialus turnyro vanduo - Vytautas.

 

Dėkojame visiems už dalyvavimą. Jungiamės į vasaros vienetus.

 

Atgal

 
 

Komentarai