Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|TOP (C)|2|3Nuostatai

Grupių etapo apžvalga likus dviems savaitėms iki atkrintamųjų

WEB maža naujiena-26
2021 spalio 6 d.


Grupių etapo pabaiga spalio 22 d. Apžvelkime rezultatus.

 

TOP divizionas

 

A grupėje trivaldystė. Geriausioje situacijoje Labeckas / Rudgalvis, nes jie dvi pergales pasiekė per du žaistus mačus ir nepatyrė nė vieno pralaimėjimo, ko nepasakysi apie kitas dvi poras, kurios irgi turi po du taškus. Grupėje situacija gali pasikeisti, kai į kovą dėl pirmos vietos grupėje pagaliau įsijungs dar viena stipri pora Miškinis / Pranulis.

 

TOP Challenge divizionas

 

Šiame divizione aktyviausiai varžosi poros D grupėje. Visiškai nėra netikėta, kad čia pirmauja daug patirties dvejetų žaidime turinti pora Rudienė / Jurkevičienė. Kol kas jos turi tris pergales iš tiek pat galimų, ir užtikrintai žengia pirmos vietos grupėje link. Spėjame, kad galutinė kova dėl pirmos vietos vyks artimiausiu metu jų mače prieš Rogožinską / Kazlauską.

 

2 divizionas

 

Paini situacija dėl galutinės rikiuotės formuojasi E grupėje. Trys poros turi po du taškus. Tvirčiausiai turėtų jaustis Vaisov / Krinickis pasiekę dvi pergales be pralaimėjimų. Tačiau jų dar laukia du svarbūs mačai, kurie nulems galutinę rikiuotę. Vienas mačas prieš Skrolį / Skrolį, kurie du taškus surinko laimėdami prieš tuos pačius priešininkus kaip ir Vaisov / Krinickis. Kitas mačas prieš Slepkovą / Miriną, kurių pajėgumas dar sunkiai įvertinamas, ir tik po šio mačo paaiškės, ar jų pergalė prieš Skrolį / Skrolį buvo atsitiktinumas ar dėsningumas.

 

3 divizionas

 

Kovos į pabaigą D grupėje. Čia užfiksuotas vienas netikėtumas – Daukanto / Cibo pergalė prieš grupė lyderius Trakį / Žiūką. Būtent šis rezultatas tikėtina sutrukdys pastariesiems užimti aukštesnę vietą galutinėje rikiuotėje. Na, o kova dėl pirmosios vietos grupėje tikėtina vyksta tarp Turlinsko / Kušleikos ir dar pralaimėjimo nepatyrusių Rudaičio / Leskausko.

 

MIX TOP divizionas

 

Pusė mačų grupėje jau sužaista B grupėje. Čia monstriškai žaidžia Kolobovas / Zeikutė, dar nepralaimėje nė vieno geimo. Didžiausia intriga bus jų dvikovoje prieš Pavasario sezono vicečempionus Mikalopą / Kravtaitę.

 

MIX 2 divizionas

 

A grupėje liko labai nedaug ir jau bus aišku kas žengs į atkrintamųjų etapą kaip lyderiai. Realiausią galimybę užimti pirmąją vietą grupėje išlaiko mažiausiai mačų sužaidę Pavasario turnyro čempionai Zykienė / Šveistys. Nors jie turi tik du taškus, kas nėra daugiausiai grupėje, tačiau jie yra vieninteliai, kurie dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Tiesą sakant, net sunku prognozuoti, kuris mačas šioje grupėje taps visa lemiantis. Kaip visada MIX divizione daug intrigų ir kiekvienas mačas tampa svarbus.

 

MIX 3 divizionas

 

Aktyviausiai žaidžia D ir E grupės. D grupėje kova dėl pirmos vietos dar bus tik ateityje, kai susikaus dvi grupės poros lyderės Danilovas / Poteiko vs Langvinis / Verseckaitė. Abi poros turi po tris taškus iš tiek pat galimų. E grupėje situacija šiek tiek kitokia. Čia užtikrintai pirmauja Dovydas / Ivanovaitė – jiems teliko formalumas paskutiniame mače ir taip užiimti lyderio poziciją grupėje.

 

Moterų TOP divizionas

 

A grupėje karaliauja Laura / Kravtaitė, įspūdingais rezultatais pasiekusi tris pergales iš tiek pat galimų. Merginos kovingai nusiteikę pasiimti čempionių titulą šį sezoną. Kitoje grupėje ne mažesnį ryžtą ir kovingumą rodo lyderiaujančios Leonavičiūtė / Martinkutė. Žinoma, dar ne visos poros pilnai įsitraukė į turnyrą, todėl galutinį rezultatą prognozuoti labai sunku. Antrą vietą grupėje realias galimybes užimti dar turi visos poros.

 

Moterų 2 divizionas

 

Šiame divizione vietą atkrintamųjų etape jau užsitikrino Labunskienė / Krasniakovienė, įspūdingai laimėjusios pirmą vietą E grupėje. Iš B grupės tikrai toliau žengs dar nepralaimėjusios Batušytė / Krasauskaitė. D grupėje pirmauja Lileikienė / Zokaitė. Jas atkakliai vejasi Zubaitė-Maliuk / Jurgelevičiūtė, kurios nors ir patyrė vieną pralaimėjimą, tačiau dar gali pakovoti su lyderėmis. Ir prie lyderių šiame divizione dar reikia priskirti F grupės lyderes Uleckaitę / Stankūnaitę, kurios kiekviename mače tarsi tradiciškai leidžia priešininkėms laimėti tik po du geimus.

 

Moterų 3 divizionas

 

Dvi poros turi surinkę po tris taškus, tačiau Balanovaitė / Baltsersen tai padarė nepatyrusios nė vieno pralaimėjimo. Jeigu išlaikys šią tendenciją ir per likusius du mačus, tuomet pirmoji vieta užtikrintai atiteks joms. Dar galutinėms vietoms grupėje daug lems artimiausių priešininkių Ličkuvienės / Binkauskienės rezultatai paskutiniuose dviejuose mačuose.

 

 

Atgal

 
 

Komentarai