Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Į antrą etapą žengia stipriausi

ruduo_2018_antras_etapas
2018 spalio 22 d.

Geriausias šiuo metu Lietuvos tenisininkas neįveikė Kremliaus taurės kvalifikacijos, bet pateko į pagrindines varžybas, gavęs lucky-looser kortelę. Mūsų dvejetų ir MIX turnyre žaidėjai tokias privilegijas gauna labai retai, tad tiems, kas neįveikė pirmojo etapo barjero, belieka laukti kito turnyro.

 

Prieš skelbiant antrojo etapo informaciją, apžvelkime absoliučius lyderius – tuos kas savo grupėse fiziškai sužaidė visus mačus ir visus juos laimėjo.

 

TOP divizionas

 

A grupėje praeito sezono čempionai broliai Vytis ir Vainius Žalimai be didesnių rūpesčių nugalėjo visus savo grupės varžovus ir į antrą etapą žengia būdami absoliutūs lyderiai.

 

B grupėje brolių Žalimų pėdomis sekė A. Nikelis su V. Bartuliu. Jie sužaidė visus grupės mačus, visus juos laimėjo ir savo varžovams neatidavė nei vieno seto.

 

C grupė. Dar vieni stipriausio diviziono absoliutūs lyderiai yra P. Latakas ir M. Juozaitis.

 

E grupėje TenisoNamai.lt dvejetų senbuviai, M. Eimontas su J. Tekutjev, nepaliko šansų savo varžovams pirmojo etapo metu: visus juos nugalėjo, nepralošdami nei vieno seto.

 

2 divizionas

 

C grupėje pirmame etape karaliavo dviejų moterų dvejetas: A. Rudienė su E. Jurkevičiene. Jos nepaliko vilčių užimti lyderių poziciją kitoms grupėms poroms ir pralaimėjo tik vieną setą prieš G. Puroną ir V. Juzikį.

 

B. Jonikas ir L. Kliukas iš E grupės sužaidė visus grupės mačus, visus laimėjo ir atidavė tik vieną setą vienai iš grupės porų – T. Balčiūnui su D. Bingeliu.

 

K grupė. D. Sivickis su R. Koviera sužaidė visus penkis grupės mačus ir visuose jie buvo pranašesni už savo važovus. Tiesa, tris kartus absoliučių lyderių vardas kabėjo ant plauko, nes tris mačai iš penkių pasibaigė po trečio lemiamo seto.

 

N grupė. V. Lelešius su K. Glavecku nepaliko šanso nei vienai grupės porai laimėti prieš juos, tad jie irgi užsitarnavo absoliučių lyderių vardą.

 

3 divizionas

 

P. Macevičius su A. Kukeniu iš B grupės žygiuoja į antrąjį etapą, turėdami penkias pergales iš penkių fiziškai žaistų mačų. Tik T. Andriukaičiui su D. Teliuchinu pavyko paimti iš jų vieną setą, kiti varžovai buvo nugalėti po dviejų setų kovos.

 

O dabar apžvelkime mišrius divizionus:

 

MIX top divizionas

 

Stipriausias mišrių dvejetų divizionas turi tik vieną porą, kuri sužaidė visus grupės mačus ir visus juos laimėjo. Tai daugkartiniai TenisoNamai.lt mišrių dvejetų čempionai ir prizininkai E. Jurkevičienė ir T. Bagdanskis.

 

MIX 2 divizionas

 

A grupėje L. Bagdonaitė su M. Volungevičiumi eina į antrąjį etapą sužaidę visus savo grupės mačus ir nepatyrę nei vieno pralaimėjimo. Bet norėtume atkreipti dėmesį, kad du mačai pasibaigė tik po trečio lemiamo seto.

 

B grupė. M. Mozūraitė su E. Dovydaičiu pirmo etapo metu pasidarbavo iš peties: jų sąskaitoje penkios pergalės iš penkių žaistų mačų ir tik vienas pralaimėtas setas.

 

Paskutinėje K grupėje S. Kundrotaitė su D. Zavecku be didesnės įtampos nugalėjo visus grupės varžovus ir keliauja į antrąjį etapą, turėdami absoliučių lyderių titulą.

MIX 3 divizionas

 

C grupėje V. Motiekaitė su K. Zaboru susitvarkė su visais savo grupės varžovais ir turėjo rūpesčių tik žaisdami prieš L. Malavickaitę su I. Juzelskiu. Jų mačas pasibaigė po trečio lemiamo tie-break’o.

 

D grupė. Marius ir Renata Matekoniai pabaigė pirmąjį etapą su penkiomis pergalėmis iš penkių žaistų mačų ir šimtų procentų laimėtų/pralaimėtų setų rodikliu.

 

E grupėje V. Lapenaitė su L. Kochmanu sužaidė keturis mačus iš keturių suplanuotų ir visuose pasiekė pergales. Tiesa, mačas prieš B. Karbutovič su T. Jonušką užsitęsė iki trijų setų.

 

Svarbi antrojo etapo informacija:

 

Iš viso į antrąjį etapą pateko 192 žaidėjų poros:

  • TOP divizionas – 20 žaidėjų suskirstyti į 32 vietų lentelę.
  • 2 divizionas – 64 žaidėjai.
  • 3 divizionas – 40 žaidėjų suskirstyti į 64 vietų lentelę.
  • MIX TOP divizionas – 8 žaidėjai.
  • MIX 2 divizionas - 40 žaidėjų suskirstyti į 64 vietų lentelę.
  • MIX 3 divizionas – 20 žaidėjų suskirstyti į 32 vietų lentelę.

 

TERMINAI:

 

TOP ir MIX 3 divizionų terminai:

Šešioliktfinalis – iki 11-05
Aštuntfinalis – iki 11-14
Ketvirtfinalis – iki 11-23
Pusfinalis – iki 11-30
Dėl paguodos ir 3-ios vietos – iki 12-07

 

 

2 ir 3  ir MIX 2 divizionų terminai:

32-finalis – iki 11-03
Šešioliktfinalis – iki 11-10
Aštuntfinalis – iki 11-17
Ketvirtfinalis – iki 11-24
Pusfinalis – iki 11-30
Dėl paguodos ir 3-ios vietos – iki 12-07

 

MIX TOP diviziono terminai:

Ketvirtfinalis – iki 11-15
Pusfinalis – iki 11-30
Dėl paguodos ir 3-ios vietos – iki 12-07

 

Turnyro finalai dėl 1 vietų įvyks gruodžio 7 dieną (penktadienį) SEB arenos kortuose.

 

Kitą savaitę prasidės registracija į Žiemos vienetų 2019 turnyrą, sekite mus.

 

Atgal

 
 

Komentarai