Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Tenisonamai.lt MIX dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3Nuostatai

Į antrąjį etapą keliauja stipriausi

ruduo_2017_antras_etapas_start
2017 spalio 23 d.

Prieš dvi savaites visi laukėme dviejų pajėgiausių Lietuvos tenisininkų pirmosios akistatos Challenger turnyre, bet deja abu tenisininkai grįžo namo po pirmo rato. Vakar R. Berankis baigė savo puikų pasirodymą ATP 250 turnyre, kuriame išsiuntė namo visus iki finalo sutiktus priešininkus. Šiandien paaiškėjo kas, ką ir kur išsiuntė Teniso namų rudens dvejetų turnyro grupių etape.

 

Prieš skelbiant svarbią antrojo etapo informaciją norėtume paminėti tenisininkų poras, kurie sužaidė visus savo mačus ir nepatyrė nei vieno pralaimėjimo viso pirmojo etapo metu.

 

TOP divizionas

 

Stipriausiame bendrajame divizione turime tik vieną porą, kurį realiai teniso kortuose sužaidė visus savo grupės mačus ir visuose pranoko savo varžovus. Tai A. Šukio ir P. Bortkevičiaus dvejetas. Paulius yra tikras teniso entuziastas ir prieš tai dukart buvo tapęs TenisoNamai.lt dvejetų čempionu poroje su kitu partneriu A. Cimbolaičiu.

 

Šį kartą P. Bortkevičius šturmuoja olimpą su kitu partneriu, bet jau ir vėl rodo stulbinančius rezultatus. Pirmajame etape trijų setų kovose nugalėjo stiprias poras: T. Ganusauską su V. Grabausku ir M. Mozūraitę poroje su teniso treneriu A. Kolobovu.

 

2 divizionas

 

 • Ž. Šarafanovičius ir A. Tverskoj A grupės pora triuškinančiai „praėjo“ per savo varžovus, lyg jų ir nebūtų. Šis dvejetas, be abejo, yra vieni iš pretendentų į diviziono čempionus.
 • J. Šablinskas ir A. Jasinskis iš D grupės be didesnio vargo laimėjo visus penkis mačus, neleisdami savo varžovams laimėti nei vieno seto.
 • V. Labeckas su A. Martišausku pirmą etapą baigė kaip absoliutūs savo grupės lyderiai. Jie sužaidė visus mačus ir visuose nugalėjo. Tiesa, vienas mačas prieš Š. Čepą ir S. Blažį pasibaigė tik po įtemptos trijų setų kovos.
 • J gupėje pasižymėjo S. Mickus su J. Girdvainiu. Vyrai per visą pirmą etapą pralaimėjo tik vieną setą M. Jonaičiui su N. Aukščiūnu, bet tai nesutrukdė jiems laimėti mačo ir surinkti visas grupės pergales.

 

3 divizionas

 

 • D. Pikūnas su D. Buču atidaro absoliučių lyderių sąrašą trečiajame divizione. Šis dvejetas sužaidė be jokių kompromisų, visi varžovai buvo nugalėti dviejų setų kovose.
 • R. Tverijonas ir N. Rimša buvo tikras savo grupės siaubas. Vyrų tandemas leido laimėti per setą daugiau nei keturis geimus tik merginų L. Urbšienės ir V. Bilaišytės dvejetui.
 • G. Šumskas su J. Puluikiu sužaidė visus grupės mačus ir visuose buvo pranašesni nei jų varžovai. Norime pažymėti, kad vienas mačas prieš P. Lingį ir A. Šlekį buvo ypatingais sunkus ir pasibaigė tik po trijų pilnų setų kovos.
 • F grupėje A. Mardusevič ir R. Mockus prieš antrąjį etapą išsiveržė į absoliučius grupės lyderius. Bet šis titulas jiems atiteko nelengvai: mačams prieš V. Karloną su I. Balsiu ir T. Kiričenko su R. Armaliu prireikė net trijų setų kovų.
 • E grupėje be vargo visus savo varžovus nugalėjo E. Leskauskas su M Rudaičiu. Tiesa, vyrams teko žaisti tik keturis mačus, nes jų grupėje buvo tik penkios žaidėjų poros.

 

MIX 2 divizionas

 

 • Šeimyninė pora Darius ir Vilma Baniai puikiai pasirodė pirmajam etape ir gali vadintis absoliučiais grupės lyderiais. Tik viename jų mače prieš T. Ganusauską ir I. Giržadienę pergalė kabėjo ant plauko, nes mačo baigtis buvo sprendžiama lemiamame tie break’e.
 • C grupėje J. Vaičiulionytė su R. Spelskiu ne tik sužaidė visus mačus, bet ir šventė pergales visuose jų. Varžovai nesugebėjo laimėti nei vieno seto prieš Jūratę ir Rapolą.
 • D grupėje kita šeimyninė pora Sandra ir Simas Krasniakovai nepagailėjo savo varžovų ir tapo grupės absoliučiais lyderiais. Ši pora savo varžovams per vieną mačą leisdavo laimėti ne daugiau penkių geimų – tai yra puikus rezultatas!
 • F grupėje A. Stankevičienė su E. Okinčicu be didesnių sunkumų baigė pirmąjį etapą ir yra pasiruošę šturmuoti diviziono olimpą antrajame etape.
 • Paskutinėje diviziono grupėje I. Stankevičienė su V. Pigaga nugalėjo visus savo varžovus pirmajame etape. Tiesa, keli jų mačai buvo ypač banguoti ir įtempti, nes pasibaigė tik po trijų setų.

 

MIX 3 divizionas

 

A grupėje Dovilė ir Justas Baltaduoniai su penkiais žaistais ir laimėtais mačais užsitarnavo vadintis savo grupės absoliučių lyderių pora.
Jie vieninteliai visame divizione, kurie fiziškai atėjo į kortus ir sužaidė absoliučiai visus susitikimus su savo varžovais. Sėkmės jiems antrajame etape!

 

Svarbi antrojo etapo informacija:

 

Iš viso į antrąjį etapą pateko 248 žaidėjai:

 • TOP divizionas – 20 žaidėjų suskirstyti į 32 vietų lentelę.
 • 2 divizionas – 56 žaidėjai suskirstyti į 64 vietų lentelę.
 • 3 divizionas – 40 žaidėjų suskirstyti į 64 vietų lentelę.
 • MIX TOP divizionas – 12 žaidėjų suskirstyti į 16 vietų lentelę.
 • MIX 2 divizionas – 32 žaidėjai
 • MIX 3 divizionas – 20 žaidėjų.

 

TERMINAI:

 

TOP, MIX 2 ir MIX 3 divizionų terminai:

Šešioliktfinalis – iki 11-05
Aštuntfinalis – iki 11-14
Ketvirtfinalis – iki 11-23
Pusfinalis – iki 11-30
Dėl paguodos ir 3-ios vietos – iki 12-08

 

 

2 ir 3 divizionų terminai:

32-finalis – iki 11-03
Šešioliktfinalis – iki 11-10
Aštuntfinalis – iki 11-17
Ketvirtfinalis – iki 11-24
Pusfinalis – iki 11-30
Dėl paguodos ir 3-ios vietos – iki 12-08

 

MIX TOP diviziono terminai:

Aštuntfinalis – iki 11-09
Ketvirtfinalis – iki 11-20
Pusfinalis – iki 11-30
Dėl paguodos ir 3-ios vietos – iki 12-08

 

Turnyro finalai dėl 1 vietų įvyks gruodžio 8 dieną (penktadienis) SEB arenos kortuose.

 

Kitą savaitę prasidės registracija į Žiemos vienetų 2017 turnyrą, sekite mus.

 

 

Atgal

 
 

Komentarai