Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Iki dvejetų atomazgos liko visai nedaug

ruduo_2019_pries_finalus
2019 lapkričio 28 d.

Profesionalai baiginėja teniso metus besivaržydami už savo šalį Davis Cup taurėje arba organizuodami parodomuosius mačus. Tuo metu Lietuvos teniso mėgėjai ruošiasi užbaigti rudens sezoną TenisoNamai.lt dvejetų, MIX ir moterų dvejetų turnyro finaluose, kurie vyks gruodžio 6 SEB arenoje 18:00.

 

Apžvelkime, kurios poros išliko antrame etape ir yra arčiausiai trokštamų trofėjų.

 

TOP divizionas

 

Lentelės viršuje susitinka T. Tarasevičius su T. Šalkausku ir debiutantai D. Kavaliauskas su M. Simanaičiu. Abi poros prasiveržė į pusfinalį po alinančių trijų setų kovos. Kas nugalės, profesionalus žaidėjas su mėgėju ar du patyrę aukšto pajėgumo dvejetų žaidėjai, sužinosime jau netrukus.

 

Apatinėje lentelės dalyje pusfinalio dvikovoje susitinka naujai šį sezoną suformuota pora A. Labunskas su J. Tekutjev ir V.Bielinis su V. Gasiūnu, kurie irgi debiutuoja TenisoNamai.lt dvejetų turnyre. Prognozuoti nugalėtojus šioje dvikovoje sunku, nes abi poros yra naujos ir aukšto pajėgumo.

 

2 divizionas

 

Antrame divizione, pirmame pusfinalyje turime šeimyninę vyro ir žmonos porą Beatą ir Daną Zykus. Jie susitinka su TenisoNamai.lt senbuviais A. Morkevičiumi ir K. Jančiu. Zykų pora paskutinius du mačus baigė tik po trečių lemiamų setų, tuo tarpu Andrius su Kasparu turėjo tik vieną įtemptą trijų setų mačą antrame etapo rate.

 

Lentelės antroje dalyje M. Stonys su K. Jasiūnu pusfinalio etape susitinka su K. Stabingiu ir A. Šveisčiu. Abi poros turėjo po vieną trijų setų mačą atkrintamajame etape, tiesa, Kasparui su Arūnu viena pergalė atiteko be kovos, jų varžovams pasitraukus.

 

3 divizionas

 

Trečio diviziono lentelės viršuje po techninio laimėjimo pateko V. Mieliauskas su A. Smaliuku, dėl patekimo į finalą jie susirungs su Aliaus ir Igno Kubilių pora. Skirtingai nuo lengvos Artūro ir Vytauto pergalės be kovos, Aliui su Ignu teko gerai padirbėti teniso korte, kad būtų pasiektas geriausių ketvertukas – jų mačas pasibaigė tik po lemiamo trečio seto.

 

Kitos dvi pusfinalio poros yra R. Tverijonas su N. Rimša ir M. Taraskevičius su R. Tamulioniu. Norėtume atkreipti dėmesį, kad paskutiniai trys Roko ir Nerijaus mačai užsitęsė iki lemiamo trečio tie-break’o ir visose jie buvo pranašesni nei jų varžovai. Taigi galime duoti patarimą būsimiems jų varžovams – neužtempkite mačo iki trečio seto, nes Rokas su Nerijumi yra tikri tie-break’ų specialistai.

 

MIX TOP divizionas

 

Stipriausiam mišriųjų dvejetų divizione turime jau visus pusfinalio dalyvius.

Lentelės viršuje mūsų turnyre debiutuoja tėvo ir dukros tandemas: Gerda ir Danas Zykai. Danas ir ankščiau dalyvavo mūsų mišriųjų dvejetų turnyre, bet su jaunesne savo dukra. Jų varžovai yra R. Zeikutė ir A. Nikelis. Šios dvi poros jau žaidė grupės etape, tą kartą stipresni buvo Zykų šeimos atstovai. Ar pavyks Andrius su Radvile atsirevanšuoti, sužinosime jau greitai.

 

Lentelės apačioje daugkartiniai TenisoNamai.lt mišrių dvejetų čempionai E. Jurkevičienė su T. Bagdanskiu jau laukia savo varžovų finale.

 

MIX 2 divizionas

 

Lentelės viršuje turime tik vienus pusfinalio dalyvius – tai Giedrius ir Giedrė Martusevičiai, kurie ketvirtfinalio ruožą praėjo be kovos.
Jų varžovai gali būti Jurgita ir Paulius Kveselaičiai, kurie jau kilo ant nugalėtojų pakilos šiame divizione, arba L. Krasauskienė su M. Supranavičiumi. Pagal jų mačų rezultatus galime spręsti, kad Laura su Matu užsirašė ne į tą divizioną.

 

Lentelės apačioje R. Jarutis su I. Giržadiene susitinka su vyro ir žmonos pora Olesia ir Aurimu Zimnickais. Rolandas su Indre yra debiutuojanti pora mūsų turnyre ir nors jie yra dalyvavę ir ankščiau, tačiau su kitais partneriais. Tuo tarpu Olesia ir Aurimas yra mūsų turnyrų senbuviai ir pagal statistiką nuo 2017 metų jiems nepavykdavo pereiti ketvirtfinalio etapo, taigi, pagaliau šį turnyrą jiems tai pavyko. Ar sugebės pasiekti finalą, matysime jau greit.

 

MIX 3 divizionas

 

Pirmieji pusfinalio dalyviai yra E. Ruzgaitė su V. Lataičiu, kurie dėl galimybės žaisti finalų dieną susitiks su Erika ir Gintautu Bareikiais. Galime pasakyti, kad Emilija su Vytautu neturėjo nei vieno sunkaus mačo antrame etape, nes visos kovos pasibaigė po dviejų setų, tuo tarpu Erika su Gintautu antrame rate sužaidė permainingą trijų setų mačą.

 

Lentelės apačioje V. Motiekaitė su P. August išbandys savo jėgas prieš M. Kilčiauskaitę ir T. Domeiką. Martyna su Tomu praėjo pirmą etapą be kovos, bet užtat kiti du mačai gavosi ypatingai įtempti ir užsitęsė iki trijų setų.

 

Moterų TOP divizionas

 

Stipriausiame moterų divizione pirmosios pusfinalio poros yra S. Vadopalaitė su U. Lekstutiene ir R. Mockienė su J. Kveselaite. Abi poros užtikrintai laimėjo visus mačus iki pusfinalio etapo. Galime atkreipti dėmesį, kad praeitą moterų dvejetų turnyrą Ugnei pavyko prasibrauti iki finalo, tačiau su kita porininke.

Lentelės apačioje R. Zeikutė su S. Ligeikienė susirungs su D. Leonavičiūte ir M. Šiaučiūnaite. Antrame rate Dalia su Marija nukovė antru numeriu skirstytą porą, tad jos tikrai yra grėsmingos varžovės ir Radvilei su Sigita teks pasistengti, norint patekti į kitą etapą.

 

Moterų 2 divizionas

 

Antrame moterų divizione jau turime pirmas finalininkes – tai I. Juškaitienė su D. Lileikiene. Jų potencialios varžovės yra L. Ingileikienė su A. Čepiene ir D. Labunskienė su A. Vyšniauskiene. Laima su Aušra praeitą dvejetų sezoną buvo pasiekusios finalą ir nusileido tik to sezono čempionėms. Tad Daivai su Aušra bus nelengvas mačas dėl patekimo į finalinį dvejetą.

 

Priminimas žaidėjams:

  • Finalų kovos dėl pirmų vietų vyks Gruodžio 6 d. SEB arenos kortuose 18:00. Iškart po to – apdovanojimų vakarėlis su furšetu SEB arenos kavinėje. Kviečiame sudalyvauti tiek finalistus, tiek jų gerbėjus bei sirgalius!
  • Kovos dėl trečių ir paguodos vietų turi būti sužaistos iki finalų, kadangi apdovanojimai vyks tuo pačiu metu.
 

Atgal

 
 

Komentarai