Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|TOP (C)|2|3|4|5Nuostatai

Iki finalų liko dvi savaitės

vasara_2019_pries_finalus
2019 rugpjūčio 30 d.

Pirmieji finalininkai jau tempia savo rakečių stygas bei rengia žaidimo strategijas vienetų ir moterų vienetų finalams.

 

Pažiūrėkime, kas ryškiausiai pasirodė per pastaruosius mėnesius ir iškilo į turnyro aukštumas.

 

TOP divizionas

 

Stipriausiame divizione, pusfinalyje, savo varžovo laukia V. Gasiūnas. Dėl vietos pusfinalyje susirems A. Nikelis ir D. Banys. Nepaisant to, kad šie žaidėjai mūsų turnyre nėra naujokai, H2H sistema negali pateikti mač0 baigties spėjimų dėl esamos duomenų stokos. Šie žaidėjai turnyre dalyvauja ne pirmą kartą ir turi sukaupę nemažai žaidybinės patirties – mačas bus įnirtingas.

 

Antrojo pusfinalio dalyviai jau aiškūs – tai M. Janč ir G. Riškus. H2H statistinio palyginimo sistema su nedideliu pranašumu prognozuoja didesnį šansą laimėti G. Riškui: M. Janč vs G. Riškus – 47% vs 53% (https://tenisonamai.lt/palyginti/cufes/mj/)

 

TOP Challenge divizionas

 

Naujai suformuotame divizione jau turime abu finalo dalyvius, kuriuos pamatysime rugsėjo 13-ąją Bernardinų sodo aikštyne.
Tai TenisoNamai.lt senbuvis J. Lučinskij ir debiutuojantis žaidėjas K. Kvietkauskas. Geri rezultatai rodo, jog Karolio foma ir pasirengimas yra labai geri, taigi Jaroslavo laukia nelengva kova. Vis dėlto, mūsų sistema prognozuoja didesnį šansą,  jog laimės J. Lučinskij: K. Kvietkauskas vs J. Lučinskij – 23% vs 77% https://tenisonamai.lt/palyginti/jaroslav-l/rampage7575/)

 

2 divizionas

 

Antrajame divizione savo pusfinalio varžovo laukia P. Zabiela. Dėl galimybės pusfinalyje susikauti su P.Zabiela kovos A. Dovydaitis ir L. Kochmanas. H2H sistema prognozuoja itin panašias galimybes laimėti, tiek A. Dovydaičiui, tiek L.Kochmanui: A. Dovydaitis vs L. Kochmanas – 55% vs 45% (https://tenisonamai.lt/palyginti/aivaras63/lauris333/)

 

Antrajame pusfinalyje jau turime du žaidėjus pasiruošusius susirungti – D.Lasinską ir A.Domeiką. Stebėtina, jog mačų prognozė taip pat ir šiuo atveju didesnės šanso laimėti persvaros nei vienam žaidėjui neskiria:
D. Lasinkas vs A.Domeika – 46% vs 54% (https://tenisonamai.lt/palyginti/da1n1us/adomeika25/)

 

3 divizionas

 

Trečiajame divizione turime pirmąjį finalininką – V. Lataitį. Lemiamoje vasaros vienetų kovoje jis gali susitikti su A. Mikuta arba T. Gruzdžiu. Šie du žaidėjai turi išsiaiškinti, kas iš jų žengs į finalo etapą, o kas kovos dėl 3-iosios vietos. TenisoNamai.lt žaidėjų statistinis palyginimas parodė labai nedidelį pranašumą A. Mikutai: A. Mikuta vs T. Gruzdys (https://tenisonamai.lt/palyginti/bnpu/groozdas/)

 

4 divizionas

 

Ketvirtajame divizione pirmieji pusfinalininkai pavyzdingai sužaidė visus mačus iki nurodyto termino. Dėl šios priežasties jau žinome pirmąjį finalininką – M. Šamšoną.
Šiam mačui mūsų sistemos orakulas tyli ir prognozės mes neturime dėl duomenų stokos.
 

5 divizionas

 

Penktajame divizione turime įdomią situaciją: aiškūs visi keturi pusfinalio dalyviai ir pagal mūsų prognozes visi keturi žaidėjai turi beveik lygius šansus laimėti prieš savo varžovą ir patekti į finalą.

 

Pirmasis pusfinalis: A. Skominas vs V. Lukoševičius – 50% vs 50% (https://ten)isonamai.lt/palyginti/rr877zx/viliusluk/)

 

Antrasis pusfinalis: A. Štaras vs L. Vitauskas – 51% vs 49% (https://tenisonamai.lt/palyginti/augster112/lvit/)

 

Mot. TOP divizionas

 

Stipriausiame moterų divizione turime keturias pusfinalininkes,  pretenduojančias į vietą finaluose rugsėjo 13-ąją.

 

Pirmajame pusfinalyje kovos J. Kveselaitė ir V. Djakova. Vera pirmą kartą dalyvauja moterų vienetų turnyre, tačiau stebima įspūdingais rezultatus – savo varžovėms, iki šiol, vidutiniškai leido laimėti mažiau nei po vieną geimą per setą. Kadangi Vera yra nauja žaidėja, šio mačo prognozės mes neturime dėl duomenų trūkumo.

 

Antrajame pusfinalyje praeito vienetų sezono vicečempionė R. Zeikutė, kuri susitiks su D. Leonavičiūte. Mūsų H2H palyginimas suteikia didesnį šansą laimėti R. Zeikutei.
R. Zeikutė vs D. Leonavičiūtė – 71% vs 29% (https://tenisonamai.lt/palyginti/radvile/dalia123/)
 
 
Mot. 2 divizionas

 

Antrajame moterų divizione jau žinome pirmąją finalininkę – A. Vilčinskę.
Kovoje dėl čempionės titulo ji gali susitikti su A. Gedrimiene arba A. Lukošiene. Artimiausiu metu antrajame pusfinalyje susirungs A. Gedrimiene ir A. Lukošiene. Taip paaiškės mūsų antroji finalininkė. Sistema šio mačo prognozės sudaryti negali, dėl duomenų stokos, kadangi tai naujos žaidėjos  dalyvaujančios turnyre.

 

Mot. 3 divizionas

 

Trečiasis moterų divizionas pavyzdingiausias vasaros lygoje, nes čia merginos spėjo sužaisti visus mačus iki finalo etapo.

 

Dėl šios priežasties jau turime dvi finalininkes – A. Buivydienę ir M. Kilčiauskaitę. Su nekantrumu laukiame merginų pasirodymo rugsėjo 13-ąją dieną.
Na, o mūsų prognozė šį kartą vėl nesuteikia didesnio šanso laimėti nei vienai iš dviejų merginų: A. Buivydienė vs M. Kilčiauskaitė – 51% vs 49% (https://tenisonamai.lt/palyginti/arida-buivydiene/martynaki/)
 
Priminimas žaidėjams:

  • Finalų kovos dėl pirmų vietų vyks Rugsėjo 13 d. Bernardinų aikštyno kortuose 17:30. Iškart po to – apdovanojimų vakarėlis su furšetu. Kviečiame sudalyvauti tiek finalistus, tiek jų gerbėjus bei sirgalius!
  • Kovos dėl trečių ir paguodos vietų turi būti sužaistos iki finalų, kadangi apdovanojimai vyks tuo pačiu metu.

 

 

Atgal

 
 

Komentarai