Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3Nuostatai

Iki gruodžio 8 d. finalų liko vos keli žingsniai

Ruduo_2016_pries_finalus
2016 lapkričio 26 d.

Pasaulio stipriausio aštuonetuko ATP finalus karūnavo brolių Murray pergalės vienetų ir dvejetų grupėse. Tuo tarpu mūsų turnyro žaidėjai dar stovi ant TenisoNamai.lt dvejetų finalų slenksčio ir šiuo metu daro viską ką, kad tik patektų tarp turnyro finalininkų.

 

Prieš atskirų divizionų apžvalgą norėtume priminti, kad ŠIANDIEN turite paskutinį šansą užsiregistruoti į TenisoNamai.lt Žiemos 2017 vienetus.

 

 

TOP divizionas

 

Viršutinėje lentelės pusėje po dramatiškos trijų setų kovos į pusfinalį pateko vieni turnyro favoritų A. Morkūnas ir T. Kirchovas. Tenisininkai ketvirfinalyje nugalėjo TenisoNamai.lt turnyrų senbuvius J. Tekutjev su M. Eimontu. Andrius su Tomu vis dar laukia savo pusfinalio varžovų. Potencialiai jais gali būti TenisoNamai.lt turnyro naujokai A. Šukys su V. Sedov arba broliai Vytis ir Vainius Žalimai. Praeitą sezoną Vytis triumfavo pavasario dvejetų turnyre, užėmęs 2 vietą. Tiesa, praeitame turnyre jis žaidė su kitu partneriu.

 

Apatinėje lentelės dalyje į pusfinalį išėjo sugrįžusi po ilgos pertraukos V. Bartulio ir A. Nikelio pora. Abu žaidėjai grįžinėjo po traumų, bet dabar mes matome, kad jie pilnai pasiruošę kovoti su stipriausiomis poromis. Dėl patekimo tarp keturių geriausiųjų sunkioje trijų setų kovoje jie nugalėjo D. Banį ir P. Lataką. Vytauto ir Andriaus varžovai paaiškės po kovos tarp šeimyninio tėvo ir sūnaus Aleksių dvejeto ir V. Grabausko su T. Ganusausku, kurie pavasario turnyre buvo pirmi.

 

2 divizionas

 

Antrame pagal pajėgumą divizione jau aiškios dvi pusfinalio poros.

 

Lentelės viršuje į pusfinalį turnyrinės lentelės laiptais užkopė vyro ir žmonos pora B. Zykienė su D. Zykumi. Ketvirtfinalyje šeimos dvejetas nesunkiai įveikė K. Glavecką su V. Lelešium.
Jų pusfinalio varžovai gali būti L. Alinas su A. Baltaduoniu arba debiutojantis šiame turnyre dvejetas A. Tverskoj su Ž. Šarafanovičiumi. Šiuo metu apie rezultatus galime tik spėlioti – tikrą rezultatą pamatysime tik po kovos teniso korte.

 

Atkrintamųjų varžybų lentelės apatinėje pusėje P. Paškevičius su A. Didenko dėl patekimo tarp pirmų keturių susigrums su D. Akstinu ir R. Gajausku. Pavelui ir Andrejui tai yra pirmas TenisoNamai.lt dvejetų turnyras, bet jų pasirodymas yra įspudingas – jie kol kas be pasipriešinimo traiško visus varžovus, nepalikdami jiems nė menkiausio šanso. Ar pavyks Rimantui ir Dovydui jiems pasiprišinti, sužinosime jau netrukus. Šios kovos nugalėtojai teniso korte turės stoti prieš T. Balčiūną ir M. Juozaitį.

 

3 divizonas

 

Trečiojo diviziono viršus jau turi abu pusfinalio teniso dvejetus. Tai V. Čepliauskas su S. Rutkausku ir L. Mockus su S. Krasniakovu. Vyrai baiginėja paskutinius pasiruošimus prieš lemiamą mačą ir greitai išsiaiškins, kas iš jų žengia į finalą, o kas tenkinsis kova dėl trečios vietos.

 

Apatinė lentelės pusė dar negali mūsų pradžiuginti ketvirtfinalio rezultatais. Pirmi ketvirtfinalio dalyviai yra G. Nutautas su E. Tamkevičiumi, kurių laukia mačas su Š Čepu ir E. Blažiu. Pastarieji praėjo į ketvirtfinalį be kovos, dėl to kad vienas jų varžovų išvyko ir jie fiziškai negalėjo sužaisti mačo.

Kitame ketvirtfinalyje susirungs D. Vileikis su V. Kanopa ir A. Jucaitis su E. Norkumi. Abi poros lengvai nužingsniavo iki ketvirtfinalio, visi jų mačai buvo baigti po dviejų setų.

 

MIX TOP divizionas

 

Stipriausiame mišriųjų dvejetų divizione jau turime pirmą finalininkų porą. Tai praeitų metų rudens dvejetų čempionai E. Jurkevičienė su T. Bagdanskiu. Pusfinalio kovoje jie nugalėjo pavasario sezono dvejetų vicečempionus A. Labunską su J. Kveselaite.

 

Antroje lentelės dalyje pusfinalio mače susitiks G. Janulevičienė su A. Kolobovu prieš A. Rudienę ir J. Tekutjev. Aušra su Jevgenij ketvirfnalio etapą praėjo be kovos dėl vieno jų varžovų išvykimo. Šis mačas be abejo bus įdomus, nes Aleksas su Gabriele pogrupio etape trijų setų mače jau yra nugalėję Aušrą su Jevgenij. Ar šį kartą kova vyks pagal tokį pat scenarijų, ar Aušra su Jevgenij panaudos naują žaidmo taktiką? Sužinosim jau greitai.

 

MIX 2 divizionas

 

Antrame pagal lygį mišriųjų dvejetų divizione jau aiškios visos pusfinalio poros.

 

Pirmoji pora yra D. Virkšaitė su A. Nikeliu. Andrius tik šį pavasarį grįžo į tenisą po sunkios kelio traumos, bet jau rodo įspudingus rezultatus ir TOP, ir mišriame divizione. Jų teniso varžovai yra debiutojanti šį sezoną teniso pora Š. Vasiliauskaitė-Alenskienė su R. Jaručiu. Iki šiol visus mačus Šarūnė su Rolandu laimėjo užtikrintais rezultatais ir jų dvikovoje su Daina ir Andrium sunku prognozuoti, kas yra lyderiai.

 

Trečioji pusfinalio pora – gerai mums žinomas M. Eimontas su savo pussesere I. Puodžiukaite. Jie kartu žaidžia pirmą turnyrą, bet galima drąsiai pasakyti, kad jiems tai sekasi visai neblogai. Jų laukia akistata su E. Xhiku ir B. Joniku. Ši pora turėjo ypač sunkų mačą dėl patekimo į pusfinalį prieš D. Kliukienę ir V. Janulį. Mačo rezultatas paaiškėjo tik po trijų setų kovos.

 

MIX 3 divizionas

 

Tobulėjančių mišriųjų dvejetų divizione, kaip ir antrame, jau turime keturias stipriausias poras.

 

K. Kazlauskas su A. Čenkute atidaro geriausiųjų ketvertuką. Pora užtikrintai nužingsniavo iki pusfinalio etapo, mačai neužtruko ilgiau dviejų setų. Jų varžovai yra S. Vantsov su I Šiaulytyte. Šiam mišriam dvejetui teko gerai paplušėti pirmame etapo rate prieš T. Žukovą ir S. Pilipavičiūtę. Rezultatui išsiaiškinti prireikė trijų pilnų setų.

 

J. Pauplienė su G. Paupliu yra pirmoji antrojo pusfinalio pora. Jų patekimas į pusfinalį tapo tikra loterija – ketvirtfinalio lemiamas tie break’as pasibaigė rezultatu 11:9 jų naudai.
Jų varžovai yra V. Pigaga su A. Višniauskaite. Šio mišriojo dvejeto kelias iki ketvertuko nebuvo ypač sunkus, tad ši pora yra viena iš diviziono lyderių ir, galime spėti, pretendentė į čempiono vardą.

 

Priminimas žaidėjams:

  • Finalų kovos dėl pirmų vietų vyks gruodžio 8 d. SEB arenos kortuose 18:00. Iškart po to – apdovanojimų vakarėlis su furšetu. Kviečiame sudalyvauti tiek finalistus, tiek jų gerbėjus ar sirgalius!
  • Registracija į Žiemos vienetų turnyrą iki lapkričio 26 dienos
 

Atgal

 
 

Komentarai