Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Iki pirmo etapo pabaigos liko 2 savaitės

ruduo_2019_pirmas_etapas_vid
2019 spalio 3 d.

TenisoNamai.lt dvejetų turnyro pirmas etapas įsibėgėjo – yra porų, kurios jau sužaidė visus mačus, yra ir tokių, kurios dar net nepradėjo. Apžvelkime kiekvieno diviziono lyderius.

 

TOP divizionas

 

Stipriausiame bendrame divizione pirmauja senbuviai, praeito sezono čempionai, A. Nikelis su V. Bartuliu. Keturi sužaisti mačai ir nei vieno pralaimėjimo. Vienintelį setą prieš Andrių ir Vytą pavyko laimėti treneriui G. Riškui su auklėtiniu K. Kvietkausku.

Iškart po jų rikiuojasi tėvo ir sūnaus dvejetas: Paulius ir Augustinas Bortkevičiai. Jie sužaidė keturis mačus iš penkių ir panašiai, kaip V. Bartulis su A. Nikeliu, pralaimėjo tik vieną setą prie L. Ryškų ir M. Jocį.

 

2 divizionas

 

Kasparas Jančys ir Andrius Morkevičius sužaidė visus penkis pirmojo etapo mačus ir užsitikrino aukštą vietą antrajame etape. Penkios pergalės, nei vieno pralaimėjimo ir tik vienas setas atiduotas K. Glaveckui ir V. Lelešiui.

 

3 divizionas

 

Trečiame divizione turime dvi poras, kurios sužaidė po keturis mačus, ir ne tik laimėjo visus žaistus mačus, bet ir turi šimtaprocentinę laimėtų setų statistiką. Tai Arūnas Paulauskas su Antanu Kraujeliu ir Domantas Pikūnas su Patriku Žala.

 

MIX TOP divizionas

 

Stipriausiame mišriame divizione turime dvi poras, kurios pabaigė pirmojo etapo mačus. Deja, bet abi poros turi tiek laimėjimų, tiek pralaimėjimų. M. Mozūraitė ir S. Kukanauskas patyrė vieną pralaimėjimą iš penkių žaistų mačų prieš E. Jurkevičienę ir T. Bagdanskį.

Antroji pora, kurios sąskaitoje penki sužaisti mačai – R. Zeikutė ir A. Nikelis. Jų sąskaitoje trys pergalės ir dvi nesėkmės. Norime atkreipti dėmesį, kad abu pralaimėjimus mišrus dvejetas patyrė tik po trečių lemiamų setų – prieš Gerdą ir Daną Zykus bei A. Rudienę ir J. Tekutjev.

 

MIX 2 divizionas

 

Viduriniame divizione turime tris poras, kurios sužaidė po keturis mačus ir visos trys patyrė po vieną pralaimėjimą:

 

  • I. Giržadienė su R. Jaručiu trijų setų kovoje nusileido vyro ir žmonos porai – Giedrei ir Giedriui Martusevičiams.
  • A. Garbulytė su P. Macevičiumi nusileido kovoje prieš K. Zaborą ir L. Malavickaitę.
  • A. Višniauskaitė ir M. Stonys užsirašė pralaimėjimą prieš aukščiau minėtus Rolandą ir Indrę.

 

MIX 3 divizionas

 

Trečiame mišrių dvejetų divizione situacija su daugiausiai mačų sužaidusiomis poromis panaši į antro diviziono.

Trys poros sužaidė jau po keturis grupių etapo mačus, bet lygiai po pusę jų pralaimėjo.

  • Ramūnas ir Edita Trečiokai: du pralaimėjimai, vienas iš jų po trijų setų kovos.
  • N. Černauskaitė su R. Uzelka nusileido varžovams dviejuose mačuose, kurių vienas pasibaigė tik po lemiamo tie-break’o, rezultatu 12:14.
  • I. Lingytė su V. Varnausku turi dvi pergales ir du pralaimėjimus. Įdomu, kad viena pergalė jiems atiteko kaip techninis laimėjimas, o kita – tik po trijų setų susitikimo.

 

Moterų TOP divizionas

 

Stipriausiame moterų divizione bekompromisiai lyderiai yra A. Rudienė su G. Janulevičiene. Aušrai ir Gabrielei liko sužaisti tik vieną mačą grupėje. Sužaistuose mačuose merginos atidavė varžovams vidutiniškai mažiau nei po du geimus per setą.

 

Moterų 2 divizionas

 

Trečiame moterų divizione dvi poros jau sužaidė visus pirmojo etapo mačus. Tai D. Lileikienė su I. Juškaitiene ir A. Domarkienė su N. Mikelioniene. Deja, bet poros negali pasigirti laimėtų mačų statistika – jos laimėjo atitinkamai tris ir vieną mačus.

 

Geriausia laimėtų mačų statistika gali pasigirti L. Ingileikienė su A. Čepiene. Jos jau sužaidė keturis mačus iš penkių ir nepralaimėjo nei vieno seto.

 

 

Visiems dalyviams primename, kad:

 

  • Pirmasis etapas pasibaigia spalio 18 dienos.  Nespėjus sužaisti arba suvesti rezultatoterminas nebus pratęsiamas. Nesant akivaizdžios vienos pusės kaltės – žaidėjams bus rašomas B/Ž ir bus skiriama 0 taškų. Dėl to visų divizionų dalyvius norime paraginti nelaukti paskutinės minutės ir derinti mačus su varžovais iš anksto.
  • Kiekvienas žaidėjas, kad patekti į atkrintamąjį etapą, privalo sužaisti bent 50% grupės mačų. Jeigu sužaistų mačų kiekis mažesnis – žaidėjas nepapuola į atkrintamąjį etapą, o į jo vietą užleidžiamas mažiau taškų surinkęs žaidėjas, kuris sužaidė daugiau nei 50% mačų grupėje.
  • Kartu su prizinėmis vietomis (pirma, antra, trečia ir paguodos) bus apdovanojamas klubas, kuris turnyro pabaigoje surinks daugiausiai trofėjų. Dėl to neužmirškite prisiskirti klubą savo paskyroje.

 

 

Atgal

 
 

Komentarai