Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|TOP (C)|2|3|4|5Nuostatai

Iki pirmo etapo pabaigos liko tik 2 savaitės

ziema_2020_pirmas_etapas_viduris
2020 sausio 3 d.

Paragavę dvylikos patiekalų prie Kūčių stalo ir iššovę fejerverkus naujųjų metų naktį pagaliau galime grįžti prie teniso reikalų. Pirmajame etape skaičiuojame paskutines savaites – kai kurie žaidėjai dar spėjo sužaisti visus mačus praeitais metais, tačiau daugelis šiuos iššūkius atsidėjo naujiesiems.

 

Pažiūrėkime į divizionų lyderius, kurie iki šiol surinko daugiausiai taškų ir buvo rezultatyviausi.

 

TOP divizionas

 

Stipriausiame bendrame divizione esame nenustebinti ir lyderio pozicijoje matome M. Juozaitį. Marius yra praeitų metų Žiemos vienetų čempionas ir savo žaidimo lygiu jis neatsilieka ir šiemet. Jo sąskaitoje visi sužaisti mačai ir nei vieno pralaimėjimo. Nuo jo raketės krito net ir tituluotas teniso turnyrų dalyvis V. Gasiūnas.

 

TOP Challenge divizionas

 

Antrame pagal lygį divizione pirmauja A. Beinortas, kuris jau sužaidė penkis mačus iš šešių. Nei vienas grupės žaidėjas iki šiol nesugebėjo laimėti prieš Aivarą, o jo vienintelis pralaimėtas setas buvo prieš R. Tikuišį.

 

2 divizionas

 

Antrame divizione, kuris yra trečias pagal lygį, yra vienas žaidėjas, kuris jau pilnai pabaigė pirmojo etapo žaidimus ir laukia antrojo etapo lentelių. Tai gerai žinomas žmogus Lietuvoje – Laisvės TV įkūrėjas A. Tapinas. Be didelio vargo Andrius susidorojo su visais savo grupės varžovais ir net nepralaimėjo nei vieno seto.

 

3 divizionas

 

Trečiame divizione turime du žaidėjus, kuriems liko sužaisti po vieną mačą – abu jie surinko po keturis taškus ir nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Tai A. Kraujelis iš A grupės ir S. Gruzdzevičius iš F grupės. Nedidelis sutapimas, jog abu žaidėjai turėjo po vieną sunkų mačą, kuris jiems baigėsi tik po lemiamo trečio tie-break’o ir tik nedidele dviejų taškų persvara, atitinkamai 11:9 ir 10:8.

 

4 divizionas

 

Ketvirtame divizione P. Paulauskas triuškina savo varžovus ir yra laimėjęs penkis iš penkių žaistų mačų. Dar labiau Povilas stebina mačų statistika – varžovams vidutiniškai pavykdavo laimėti tik 1.3 geimo per setą. Šis žaidėjas garantuotai bus kietas riešutėlis tiems, kurie su juo susitiks antrajame etape.

 

5 divizionas

 

Penktame divizione turime vienintelį žaidėją tarp visų divizionų, kurio įskaitoje galime matyti šešis taškus – tai P. Žala. Nei vienam jo grupės žaidėjui nepavyko stipriai pasipriešinti jam – visi mačai baigėsi po dviejų setų.

 

Moterų TOP divizionas

 

Tarp dviejų grupių turime tik vieną merginą, kuri atsakingai žaidžia mačus ir iki šiol visus juos laimėjo. Tai S. Vadopalaitė, kurios sąskaitoje trys taškai ir tik vienas nesužaistas mačas.

 

Moterų 2 divizionas

 

Viduriniame moterų divizione didžiausias iki šiol surinktų taškų skaičius yra 3. Po tiek pergalių yra surinkę net kelios merginos, tačiau viena iš jų išsiskiria iš kitų. Tai A. Gedrimienė iš G grupės, kuri ne tik turi tris pergales iš trijų mačų, tačiau ir varžovėms per mačą pralošdavo vos po vieną geimą.

 

Moterų 3 divizionas

 

M. Gumbrevičienė užima lyderių poziciją moterų trečiame divizione. Ji surinko penkis taškus ir neturi nei vieno pralaimėjimo savo sąskaitoje. Lyderės titulas nelengvai atiteko Mildai, kadangi net du iš penkių žaistų mačų pasibaigė tik po trečio lemiamo tie-break’o.

 

Visiems dalyviams primename, kad:

 

  • Pirmasis etapas pasibaigia sausio 17 dieną Nespėjus sužaisti arba suvesti rezultatoterminas nebus pratęsiamas. Nesant akivaizdžios vienos pusės kaltės – žaidėjams bus rašomas B/Ž ir bus skiriama 0 taškų. Dėl to visų divizionų dalyvius norime paraginti nelaukti paskutinės minutės ir derinti mačus su varžovais iš anksto.
  • Kiekvienas žaidėjas, kad patekti į atkrintamąjį etapą, privalo sužaisti bent 50% grupės mačų. Jeigu sužaistų mačų kiekis mažesnis – žaidėjas nepapuola į atkrintamąjį etapą, o į jo vietą užleidžiamas mažiau taškų surinkęs žaidėjas, kuris sužaidė daugiau nei 50% mačų grupėje.
  • Kartu su prizinėmis vietomis (pirma, antra, trečia ir paguodos) bus apdovanojamas klubas, kuris turnyro pabaigoje surinks daugiausiai trofėjų. Dėl to neužmirškite prisiskirti klubą savo paskyroje.

 

 

 

Atgal

 
 

Komentarai