Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Kaitra lauke nebaido tenisininkų

WEB maža naujiena-11
2021 liepos 9 d.

Ypatingas vasaros karštis pastarosiomis dienomis nėra tobulas oras tenisininkams, tačiau stebint teniso kortus mieste ar užmiestyje neatrodo, kad tai gąsdintų lietuvius, išsiilgusius teniso gryname ore. Primename, kad sportuojant dideliame karštyje, būtina gerti daug vandens ir atidžiai stebėti savijautą.

Na, o dabar pažiūrėkime, kokia įkaitusi atmosfera divizionuose. Grupių etape mačai turi būti sužaisti iki liepos 23 d. Po to prasidės atkrintamųjų etapas. Finalinis renginys suplanuotas rugsėjo 12 d. 15 val. Bernardinų sodo kortuose.

 

„Masters“ divizionas

 

Kol kas dar nesužaistas nė vienas mačas. Profesionalų divizione dėl nugalėtojo titulo varžosi 6 dalyviai, šis divizionas tarpusavyje varžysis iki pat finalo.

 

„TOP“ divizionas

 

Daugiausiai veiksmo vyksta B grupėje. Čia kol kas pirmauja Aivaras Bernotas (trys pergalės per keturis mačus), tačiau jam ant kulnų lipa Juozas Vainora ir Edgaras Viršila. Visi paminėti vaikinai, galima sakyti, yra naujokai „TOP“ divizione, ką tik pakilę iš „TOP Challenge“. Didžiausią įtaką galutiniam rikiuotės susidarymui grupėje turės  į kovas stosiantis „TOP“ diviziono senbuvis Žydrūnas Andriukaitis.

 

Į atkrintamąjų etapą pateks iš viso 28 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-4 vietas.

 

„TOP Challenge“ divizionas

 

Daugiausiai dėmesio traukia intrigos D grupėje. Čia jau sužaista daugiau negu pusė visų grupės mačų. Užtikrintai pirmauja po ketverių metų pertraukos į teniso aikštelę sugrįžęs „Teniso namų“ senbuvis Tomas Orlickas. Išbandęs jėgas  „TOP“ divizione, dabar demonstruoja puikią formą „TOP Challenge“ divizione, kur  – penkios pergalės iš tiek pat galimų. Atrodytų, viskas jau aišku šioje grupėje, tačiau liko paskutinis žingsnis iki galutinės rikiuotės. Su keturiomis pergalėmis kol kas antroje vietoje grupėje yra Dainius Lasinskas. Iškalbingas faktas, kad Dainius pralaimėjo tik tris geimus, turėtų priversti sunerimti Tomą. Paskutinis mačas tarp šių dviejų vaikinų bus visa lemiantis D grupėje.

 

Į atkrintamųjų etapą pateks iš viso 48 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-4 vietas.

 

2 divizionas

 

Čia aktyviausia A grupė. Kaip ir dera 2 divizione, kovos vyksta iki pat paskutinės akimirkos. Galutinės rikiuotės situacija labai paini. Su trimis pergalėmis pirmauja Pijus Navickas, tačiau net keturi kiti žaidėjai turi po du taškus. Situacija grupėje išliks sudėtinga iki pat pat paskutinio geimo grupėje.

 

Į atkrintamųjų etapą pateks iš viso 64 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-4 vietas.

 

3 divizionas

 

Pavyzdingai mačus grupėje žaidžia I grupė. Džentelmenai stengiasi nenusileisti vienintelei damai grupėje. Pirmauja visus mačus sužaidęs Robertas Trakys, tačiau jis patyrė vieną pralaimėjimą prieš Šarūną Turlinską. Galutinė rikiuotė grupėje paaiškės tik po paskutinio Šarūno mačo prieš Martyną Kilčiauskaitę, kuri jau laimėjo du mačus iš trijų.

 

Į atkrintamųjų etapą pateks iš viso 56 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-4 vietas.

 

4 divizionas

 

Tikėtina B grupėje jau įvyko mačas dėl pirmos vietos grupėje. Donatas Blauzdys ir Rimvydas Saulis surėmė raketes ir išskyrė po dviejų setų su tie-break’ais. Pergalę šventė labiau patyręs Donatas Blauzdys ir dabar su trimis pergalėmis iš tiek pat galimų pirmauja grupėje. Naujokas Rimvydas Saulis turi tiek pat taškų, tačiau jau turi vieną pralaimėjimą. Taigi dabar  viskas priklauso, kaip vaikinams seksis sužaisti likusius mačus.

 

Į atkrintamųjų etapą pateks iš viso 44 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-4 vietas.

 

5 divizionas

 

Kaip jau ir įprasta pats aktyviausias divizionas – daugiausiai mačų sužaista. Net kelios grupės išsiskiria aktyvumu ne tik divizione, bet ir visame turnyre. L grupė išsiskiria tuo, kad net du žaidėjai (Giedrius Pavalkis ir Rytis Ulys) jau sužaidė visus savo mačus grupėje ir ramiai laukia galutinės rikiuotės, kuri nulems, kas pateks į atkrintamųjų etapą. Kad būtų įdomiau laukti, vaikinai paliko intrigos – abu pasiekė po keturias pergales per penkis žaistus mačus. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad gali susiklostyti situacija, kai trys žaidėjai turės po keturis taškus ir tik setų, geimų santykis nulems 1-3 vietas grupėje. Tomas Šerpenskas dar gali pakovoti dėl pirmos vietos grupėje, jeigu laimės likusius du mačus.

 

Į atkrintamųjų etapą pateks iš viso 48 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-4 vietas.

 

Moterų 2 divizionas

 

A grupėje pirmauja Indrė Januševičiūtė – keturios pergalės iš tiek pat galimų. Ar Indrė išsaugos pirmą vietą, paaiškės tik po paskutinio mačo su Goda Kunigiškyte, kuri dar turi šansų aplenkti Indrę. Dėl pirmos vietos pakovoti dar teorinius šansus turi ir Skirmantė Liutkutė: jai reikia tikėtis Godos pergalės prieš Indrę ir pačiai laimėti likusius du mačus kuo didesniu skirtumu. Tokias intrigas galima rasti beveik kiekvienoje grupėje, tačiau apie tai neverta galvoti – reikia tiesiog eiti ir žaisti bei viską išsiaiškinti kovojant teniso korte.

 

Į atkrintamųjų etapą pateks iš viso 24 dalyvės, savo grupėse užėmusios 1-4 vietas.

 

Moterų 3 divizionas

 

C grupėje tempą diktuoja Rimgailė Laužadytė – keturios pergalės iš tiek pat galimų. Galvojant apie pirmą vietą grupėje, reikia atidžiai stebėti jos artimiausios varžovės Lauros Gudauskaitės pasirodymą. Pastarųjų mačas baigėsi tik po trijų setų kovos, kai pergalę šventė Rimgailė. Merginoms dar liko sužaisti kelis mačus su kitomis priešininkėmis grupėje, todėl galutinė rikiuotė paaiškės vėliau.

 

Į atkrintamųjų etapą pateks iš viso 28 dalyvės, savo grupėse užėmusios 1-4 vietas.

 

Atgal

 
 

Komentarai