Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Klubų čempionato 2021 TOP lygos nugalėtojai – „Atskalūnai“

WEB maža naujiena-26
2021 spalio 4 d.

Lietuvos teniso klubų čempionate nugalėję „Atskalūnai“ su nekantrumu laukia debiuto Europos pirmenybėse
 
Savaitgalį SEB arenoje Vilniuje vykusiu finalo turnyru pasibaigė Lietuvos teniso klubų čempionato 2021 m. sezonas. Stipriausios TOP lygos, kurioje gali žaisti ir esami bei buvę teniso profesionalai, čempionais tapo Vilniaus „Atskalūnai“, už nugaros palikę Klaipėdos „Kredito garantą“, Kauno „Top Tennis Club“ ir sostinės „Briedžius“.
 
Pirmą kartą klubo istorijoje šalies teniso klubų čempionais tapusiems „Atskalūnams“ atiteko ne tik nugalėtojų taurė ir kiti prizai. Jie taip pat iškovojo teisę kitais metais atstovauti Lietuvai Ispanijoje vyksiančiame Europos klubų čempionate. Komandos kapitonas Andrius Nikelis sako, kad jam ir jo komandos draugams tai – ypatinga galimybė.
 
„Tapti čempionais – tikrai puikus ir išskirtinis jausmas. Praėjusiame sezone iki pergalės šiek tiek pritrūko, tapome paguodos varžybų nugalėtojais. Džiaugiuosi, kad šiemet nugalėjome visus varžovas. O labiausiai su komandos draugais laukiame kitų metų rudens, kuomet keliausime į Ispanijoje vyksiantį Europos klubų čempionatą. Žinote, beveik visus metus žaidžiame Lietuvoje, su tais pačiais varžovais, kuriuos žinome jau daugybę metų. O Europos čempionatas bus visiškai kita ir nauja patirtis. Pažiūrėsime ar Ričardas Berankis ar Laurynas Grigelis sako teisybę teigdami, kad ginti savo šalies garbę yra ypatingas ir su ne daug kuo palyginamas jausmas“, – po finalo dvikovų juokavo A. Nikelis.
 
Antros pagal pajėgumą „Regionų lygos“ čempionais šiemet tapo Kauno „Cheatless“ komanda, finaliniame susitikime 3:2 palaužusi Vilniaus „Tennis & More“ tenisininkus. Kovoje dėl trečiosios vietos „Atskalūnai“ 4:1 nugalėjo Druskininkų teniso klubą.
 
„Teniso namų“ – didžiausios tenisininkus jungiančios platformos ir turnyrų organizatoriaus – rengiamame Lietuvos teniso klubų čempionate šiemet antrus metus iš eilės vyko ir klubinės keturiolikmečių ir jaunesnių tenisininkų varžybos bei tenisininkų su negalia turnyras.
 
U-14 lygos čempionais tapo jaunieji Vilniaus teniso akademijos tenisininkai. Antrąją vietą iškovojo Klaipėdos teniso akademijos sportininkai, o treti liko kauniečiai. Jaunių čempionate iš viso dalyvavo 6 rinktinės iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių.
 
Parodomajame negalią turinčių žmonių turnyre triumfavo Stanislovas Boguckis, įveikęs Sigitą Leimontą ir Rimvydą Vekerotą.
 
„Šias varžybas, kurių partneris yra ir Lietuvos teniso sąjunga, rengime jau penktus metus iš eilės. Akivaizdu, kad lyga stiprėja, prie mūsų jungiasi vis pajėgesni tenisininkai. Manau, kad mūsų sprendimas atskirti buvusius profesionalus ir labai stiprius mėgėjus nuo kiek silpniau žaidžiančių teniso entuziastų tikrai pasiteisino. Lygoje iš esmės nebeliko mačų, kurių baigtis visiems yra aiški iš anksto. Be to, pernai žengėme dar toliau – surengėme keturiolikmečių turnyrą ir žmonių su negalią varžybas. Tikiu, kad ilgainiui kiekvienas teniso žaidėjas Lietuvoje, jei tik turės noro ir ambicijų, atras savo vietą ir komandą Lietuvos teniso klubų čempionate“, – teigia Vytautas Bartulis, platformos „Teniso namai“ vadovas.
 
Finalinis klubų čempionato renginys buvo surengtas projekto, bendrai finansuojamo valstybės Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis.

 

Atgal

 
 

Komentarai