Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Įdomiausi susitikimai nukelti į pavasarį

apzvalga1-2013z
2013 vasario 28 d.

Įpusėjus laikui, skirtam varžyboms grupėse, iš viso sužaista 56 mačai iš 210 suplanuotų. Nuo grafiko atsiliekame, tačiau dar turime laiko pasivyti iki kovo 31 dienos. Iki šiol aktyviausias 3-asis divizionas, TOP divizionas – pasyviausias. Pažiūrėkime, kas turnyre įvyko per vasario mėnesį.

 

A grupė

 

Sužaisti trys mačai. Pirmame grupės mače susikovė 2012 metų žiemos sezono 2-ojo diviziono nugalėtojas Andrius Apulskis ir to paties turnyro ketvirtosios vietos laimėtojas Donatas Zaveckas. Čempionas įrodė savo pranašumą įtemptoje trijų setų kovoje. Primename, kad abu šie žaidėjai yra TOP diviziono debiutantai. Andrius nedvejodamas iškart metė iššūkį vienam iš TOP diviziono lyderių Vytautui Bartuliui. Tačiau čia fortūna žaidė diviziono senbuvio pusėje.

 

Viena įdomesnių turnyro dvikovų vyko tarp Vytauto Bartulio(4) ir Tomo Ganusausko(8). Beveik viso mačo metu Vytautas buvo viena koja priekyje ir atrodė rezultatas jau nulemtas. Tačiau nors ir po ligos bei praradęs formą, Tomas didelių pastangų dėka neleido Vytautui atsiplėšti ir pirmas setas baigėsi nedidele Vytauto persvara 7:5. Maža to, antrame sete Tomas sugebėjo perlenkti mačo svarstykles į savo pusę ir atsilygino tokiu pačiu rezultatu – 5:7. Žaidžiant trečią setą-loteriją (iki 10 taškų) Vytautas nesugebėjo išnaudoti net trijų „mačpointų“ ir tuo priešininkas pasinaudojęs išplėšė sunkią, bet sąžiningai iškovotą pergalę. Po mačo abu žaidėjai nebuvo patenkinti savo žaidimo kokybe – Vytautas pyko ant savęs dėl neišnaudotų „mačpointų“, Tomui kliuvo tai, kad jo žaidime buvo gausu neišprovokuotų klaidų.

Laukiamiausias mačas: Andrius Apulskis vs Jevgenij Tekutjev – dvikova, kurios rezultatas gali įtakoti galutinę rikiuotę šioje grupėje.

 

B grupė

Susidaro įspūdis, kad šioje grupėje žaidžia vienintelis Egidijus. Po 4 sužaistų mačų Egidijus turi 2 taškus. To pakanka patekti į kitą turnyro etapą, jeigu nenutiks nieko nenumatyta. Reikia pastebėti, kad šioje grupėje žaidžia paskutinio turnyro nugalėtojas Rokvaldas Bartusevičius (1). Būtent prieš jį Egidijus Danilevičius (11) patyrė vieną iš skaudžiausių pralaimėjimų.  Dvikova prasidėjo Rokvaldo spurtu 4-0. Po „šalto dušo“ Egidijui pavyko laimėti tris geimus iš eilės ir perimti iniciatyvą. Tačiau Rokvaldas nepasidavė ir pirmąjį setą laimėjo 6:3. Antrasis setas jau priklausė Egidijui. Čia jis pirmavo 4:1. Tačiau Rokvaldas mačą užbaigė dar įspūdingiau laimėdamas 5 geimus iš eilės. Kaip pasakytų vienas geras mūsų bendras pažįstamas: „Su lyderiais niekada negalima juokauti“.

 

Laukiamiausias mačas: Rokvaldas Bartusevičius vs Donatas Butinavičius, mačas tarp grupės lyderių

 

C grupė

 

Be pralaimėjimų žengia Paulius Ramantauskas(2). Statistika daugiau negu įspūdinga – per du mačus pralaimėtas vienas geimas. Pirmame mače Paulius siekė revanšo prieš Domantą Suveizdį, kuriam kažkada yra skaudžiai pralaimėjęs pusfinalyje. Kaip sakė pats Paulius: „Tą kartą išmokau karčią pamoką, kad tenise žaidžiama iki paskutinio kamuolio ir negalima atsipalaiduoti, kol mačas nebaigtas“. Šįkart Domantui nepavyko pasipriešinti. Paulius pripažino, kad šio susitikimo rezultatas neatspindi tikrojo Domanto pajėgumo ir rekomendavo pastiprinti servą.

 

Laukiamiausias mačas: Mantas Višinskas vs Edvardas Okinčicas, potenciali dvikova dėl 2 vietos grupėje

 

D grupė

 

Čia aktyviausias žaidėjas yra Andrius Nikelis (6). Trys mačai – trys pergalės. Ar tai reiškia, kad pirmoji vieta grupėje jau rezervuota? Andriui dar liko du mačai su pajėgiais žaidėjais, taigi šioje grupėje dar viskas priešakyje, kai į kovas įsijungs kiti D grupės žaidėjai.

 

Laukiamiausias mačas: Andrius Nikelis vs Vytis Grabauskas, potenciali grupės lyderių dvikova

 

A2 grupė

 

Reikia paminėti, kad 2-ame divizione kaip visuomet puikiai kaunasi merginos (skamba gausūs aplodismentai). Šiemet 2-ame divizione kaunasi trys merginos. Radvilė viena iš tų, kuri jau pasiekė pergalę. Jeigu taip ir toliau, visai tikėtina, kad ją matysime ir finaliniame turnyro etape.

 

Laukiamiausias mačas: Gintaras Svitojus vs Andrius Marcinkevičius, potenciali kova dėl 2 vietos grupėje

 

B2 grupė

 

Aktyviausia 2-ojo diviziono grupė. Nors sužaisti jau 7 mačai, nuspėti galutinę rikiuotę grupėje sunku. Tačiau abejotina, kad dabartinis grupės lyderis Tomas Šeikis (31) (trys mačai – trys pergalės) nepateks į kitą etapą. Šioje grupėje neblogai sekasi ir Remigijui Janušiui (49), vasaros sezono 3-iojo diviziono nugalėtojui, debiutuojančiam aukštesniame divizione. Remigijus kol kas pralaimėjo tik kartą ir tai tik po įtemptos kovos grupės lyderiui. Visas prognozes gali sujaukti žaidėjas turinti aukščiausią reitingą šioje grupėje, tačiau dar nesužaidęs nė vieno mačo. Taigi viskas priešakyje!

 

Laukiamiausias mačas: Simonas Pocius vs Tomas Šeikis, potencialių grupės lyderių dvikova

 

C2 grupė

 

Jaunasis Konstantinas (36) kol kas dar nepralaimėjo nė karto, tačiau sužaidė vienu maču mažiau negu Darius Tijunaitis (29), kuris irgi turi dvi pergales savo sąskaitoje. Galėtume sakyti, kad tai grupės lyderiai, tačiau viskas gali apsiversti, kai aktyviai į turnyro eigą įsijungs neabejotinas 2-ojo diviziono lyderis Andrius Cimbolaitis.

 

Laukiamiausias mačas: Andrius Cimbolaitis vs Konstantinas Balaboskinas – patirtis prieš jaunatvišką entuziazmą

 

D2 grupė

 

Martynui Matekoniui beliko sužaisti du mačus grupių turnyre. Iš keturių sužaistų susitikimų jam pavyko pasiekti dvi pergales, tačiau to gali nepakakti pateikimui į kitą etapą. Martynas atrodytų nesunkiai nugalėjo Gabrielę, tačiau rezultatas tikrai neatspindi kovos įtampos – dėl kiekvieno taško buvo kovojama atkakliai ir iki galo. Vėliau po ilgos ir permainingos kovos Martynas nugalėjo Šarūną Legecką (28). Tačiau Martyną nugalėjo vasaros sezono 3-ojo diviziono 3 vietos laimėtojas Vykintas Striužas (51) ir Konstantinas Kočura (21) atvykęs iš TOP diviziono.

 

Laukiamiausias mačas: Konstantin Kočura vs Vykintas Striužas – 2 divizione žaidžia buvęs TOP diviziono žaidėjas prieš buvusį 3 diviziono žaidėją

 

A3 grupė

 

Čia sutinkame dar vieną mūsų turnyre dalyvaujančią merginą. Pasveikinkime Juliją pasiekus pirmąją pergalę. Mačą pralaimėjęs Gintautas sakė: „Julija tiesiog geriau sužaidė, aš pats žaidžiau blankiai, grubių klaidų nedariau, bet trūko tikslumo, servo ir panašiai“. Prieš šį mačą Gintautas Kišonas jau turėjo vieną pergalę prieš pradedantį žaidėją Gediminą Vaitkų. Jis tikrai gan solidžiai sužaidė pagal savo patirtį ir tikėtina, kad kitame turnyre jis jau bus rimtas priešininkas.

 

Įdomesnis mačas šioje grupėje vyko tarp lyderio Vitalijaus Drozdo (2 pergalės iš dviejų galimų) ir jau minėto Gintauto Kišono. Mačas buvo labai lygus pirmame sete, bet paskui Vitalijus protingai pasirinko gynybinę taktiką. Gintauto jėgos išseko ir nepavyko ilgai laikyti kamuoliuką aikštelėje. Mačą po trijų setų kovos laimėjo Vitalijus.

 

Laukiamiausas mačas: Vitalijus Drozdas vs Vytautas Vaikšnys. Abu dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo.

 

B3 grupė

 

Prognozuojame, kad 1 vieta grupėje atiteks tam, kuris laimės mačą tarp turnyro legionieriaus Marco Montrasio ir naujoko Marto Vaičiūno. Abu žaidėjai dar nė karto nepralaimėjo. Martas Vaičiūnas po įtemptos kovos privertė pasiduoti Martyną Visocką. O pastarasis pralaimėjo ir Marco Montrasio. Kita vertus, įtemptos dvikovos laukia ateityje, nes dar ne visi žaidėjai įsijungė į grupės kovas.

 

Laukiamiausias mačas: Marco Montrasio vs Martas Vaičiūnas, potenciali kova dėl 1 vietos grupėje

 

C3 grupė

 

Čia siautėja Marius Pelėda ir Edgaras Krusas. Sprendžiant pagal rezultatus įtemptas mačas buvo tik tarp jų pačių, nes visus kitus grupės žaidėjus sugebėjo nugalėti nesunkiai. Taigi pirmos dvi vietos grupėje jau kaip ir aiškios. Tačiau dėl 3 ir 4 vietos, kurios taip pat garantuoja vietą kitame etape, dar teks kovoti likusiems žaidėjams, kurie spėjame yra panašaus pajėgumo.

 

Laukiamiausias mačas: Arūnas Vaitekūnas vs Leonardas Žilinskas, viena iš kovų dėl patekimo į kitą etapą

 

D3 grupė

 

Vasaros sezono 3 diviziono 5 vietos laimėtojas Tomas Dirvonskas neužleidžia lyderio pozicijų ir pretenduoja užimti aukštą vietą ir žiemos sezone. Jam iš paskos grupėje seka Andrius Baranauskas po trijų setų kovos nugalėjęs Donatą Stankų ir pergalių skaičiumi susilyginęs su vienu maču mažiau žaidusiu Tomu. Vis dar laukiame kitų šios grupės žaidėjų įsijungiančių į kovas, kurios gali visą situaciją grupėje pakreipti kita linkme.

 

Laukiamiausias mačas: Andrius Baranauskas vs Giedrius Makūnas – kova, kurios rezultatas gali labai įtakoti galutinę rikiuotę šioje grupėje.

 

Ačiū Egidijui, Gintautui, Vytautui, Pauliui ir kitiems be kurių komentarų ši apžvalga nebūtų pavykusi. Nepatingėkite ir kiti pridėti komentarą apie savo sužaistą mačą. Tuo tikslu ir paskyrėme laukelį „Komentaras“ rezultatų suvedimo lange.

 

Tai šįkart tiek. Sėkmės kortuose ir nenuleiskite rankų ir rakečių tobulėdami.

 

Atgal

 
 

Komentarai