Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3Nuostatai

Laura ir Elvis – naujieji mišrių dvejetų čempionai

pavasaris_2018_finalas
2018 birželio 15 d.

Praeitą penktadienį SEB arenoje uždarėme hard dangos sezoną, stebėdami dvejetų ir MIX finalų kovas. Žiūrovai galėjo stebėti gražius taškus ir nesuvaidintas tenisininkų emocijas, kurių buvo kaip niekad daug – nes trys iš keturių finalų pasibaigė tik po lemiamo trečio seto.

 

Po finalų prizininkai ir žiūrovai linksminosi vakaronėje, buvo apdovanoti dosnių rėmėjų prizais.

  • SEB arena piniginiai kuponai kortų rezervacijai.
  • Mantis teniso krepšiai, koto apvijos ir kamuoliai. Salming  gertuvės.
  • GRIP.LT įsteigti bilietai į BAROCK koncertą.
  • FTC kuponai sportinio kineziterapeuto konsultacijai.
  • Vytautas Mineral SPA nuolaidos kuponai apgyvendinimui ir nemokamos valandos teniso kortų nuomai.
  • Maistas Sportui žaidėjus aprūpino maisto papildais ir sportinėmis gertuvėmis
  • Sushi Stop maitino prizininkus ir žiūrovus skaniausiais suši Vilniuje bei įsteigė piniginius dovanų kuponus kiekvienam prizininkui.
  • Vero Cafe pakvietė prizininkus kavos, dovanodama piniginius kuponus.
  • Nespresso kavos puodeliai.
  • Vytautas neleido žaidėjams mirti iš troškulio finalų metu.

 

O dabar pažiūrėkime detaliau, kaip vyko finaliniai mačai.

 

Iš bendrų divizionų tą dieną vyko tik vienas iš finalų, TOP ir 2 divizionų poros dėl susidariusių aplinkybių žaisti negalėjo.

 

Nežiūrint į tai, 3 diviziono kova dėl čempiono titulo buvo viena įdomiausių ir įtemptų tą vakarą.

Dėl galimybės pakelti pirmos vietos taures čia susitiko Š. Bakonis su D. Savickiu ir T. Kriščiūnas su K. Vidtmann. Pirmąjį setą abu dvejetai žaidė agresyviai ir buvo neįmanoma nuspėti mačo favoritų. Vis dėl to pirmojo seto pabaigoje Tomas su Karoliu buvo labiau užtikrinti lemiamais momentais ir įsirašė į savo sąskaitą pirmąjį setą. Šarūnas su Domu nenuleido rankų ir atsigriebė antrame sete, kurį užtikrintai laimėjo. Viskas turėjo paaiškėti trečiame lemiame sete. D. Savickis su Š. Bakoniu jautė euforiją po laimėto antrojo seto ir atrodė, kad iniciatyva bus jų rankose iki mačo pabaigos, bet koncentracijos iki mačo pabaigos išlaikyti jie nesugebėjo. Puikiai sužaidę trečiojo seto pabaigoje Tomas su Karoliu išplėšė pergalę rezultatu 6:4 3:6 7:5.

 

Mišrūs divizionai finalų vakarą sužaidė visus savo finalus.

 

MIX TOP divizione susitiko du profai ir dvi mėgėjos: E. Jakštaitė su L. Antropiku ir L. Pavliuk su E. Gotovskiu. Nuo pat mačo pradžios SEB arenoje aidėjo kamuoliukų garsas, kurį būtų galima prilyginti patrankos šūviui – Laurynas su Elviu nusprendė nestumdyti kamuolių, o agresyviai žaisti nuo pat mačo pradžios.

Pirmame sete Evelina su Laurynu jautėsi labiau užtikrintai ir dominavo korte, kas leido jiems laimėti pirmąją mačo dalį. Antrame sete viskas apsivertė – Elvis su Laura atrado savo žaidimą ir privertė savo varžovus klysti, kas leido L. Pavliuk su E. Gotovskiu laimėti antrąjį setą ir žaisti lemiamą tie-break’ą.

Vietoje trečio seto buvo žaidžiamas lemiamas tie-break’as, Evelina su Laurynu bandė grįžti į žaidimą, bet tam buvo per mažai laiko. Ant bangos buvę Laura su Elviu baigė mačą 10:7 savo naudai ir užlipo ant nugalėtojų pjedestalo.

 

MIX 2 diviziono mačas tą vakarą buvo vienas trumpesnių – jis truko trumpiau nei valandą. Akistata dėl čempiono titulo vyko tarp dviejų šeimų: Jurgitos ir Pauliaus Kveselaičių ir Sandros bei Simo Krasniakovų. Trumpą mačo eigą įtakojo ne tik puikus Kveselaičių šeimos žaidimas, bet ir tai, kad Simas atvyko į finalus su kojos trauma. Pagarba jam, kad jis neatidavė pergalės be kovos ir kovėsi iki paskutiniųjų. Jurgita ir Paulius tapo nugalėtojais rezultatu 6:0 6:1.

 

Paskutiniame, bet ne mažiau svarbiame, MIX 3 divizione dėl nugalėtojo titulo susitiko L. Ingileikienė su R. Mockumi ir A. Povilanskaitė su A. Beinortu.

Pirmame sete abu mišrūs duetai rinko geimą po geimo ir buvo jausmas, kad sulauksime pirmojo seto tie break’o. Bet Aistė ir Aivaras sugebėjo geriau sužaisti seto pabaigoje ir įsirašyti pirmąjį setą sau nežaidžiant tie-break’o. Po įtemptos pirmojo seto kovos A. Povilanskaitė su A. Beinortu leido sau atsipalaiduoti ir netrukus tuo pasinaudojo jų varžovai, kurie laimėjo antrąjį setą be didesnio vargo.

Trečias lemiamas tie-break’as turėjo nuspręsti, kas tą vakarą taps čempionais. Matėsi, kad Aistės ir Aivaro komandai sunkiai sekasi įveikti finalinį jaudulį, kol tuo metu jų varžovai žaidė užtikrintai, kaip ir visą antrąjį setą. Laima su Rimgaudu iškovojo pergalę rezultatu 10:7 ir tapo čempionais.

 

 

Nuotraukas iš 2018 metų pavasario dvejetų finalų galite peržiūrėti mūsų FB paskyroje.

 

 

Dėkojame visiems už dalyvavimą. Jungiamės į vasaros vienetus.

 

 

Atgal

 
 

Komentarai