menu
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

chevron_left
Žiema 2022 • Klaipėda
Naujienos

Apžvalga įpusėjus grupių etapui Klaipėdoje

2022-01-05
Mačams sužaisti šiame etape yra skirta laiko iki sausio 31 d. Po jo prasidės atkrintamųjų etapas. Jau praėjo pusė skirto laiko mačams sužaisti. Pažvelkime, ką pavyko pasiekti.
Apžvalga įpusėjus grupių etapui Klaipėdoje

2 divizionas

Čia varžosi 6 žaidėjai. Jie sužais kiekvienas su kiekvienu po vieną mačą. Du daugiausiai taškų surinkę žaidėjai susikaus finaliniame renginyje dėl čempiono titulo. Kolkas grupėje aktyviausiai žaidžia Vilius Syminas. Jis sužaidė keturis mačus ir pasiekė tris pergales. Panašu, kad jis nusiteikęs ryžtingai pakovoti dėl prizinių vietų. Laukiame, kas mes jam rimtą iššūkį. Primename, kad vasaros turnyre Vilius užėmė antrąją vietą 3 divizione.

3 divizionas

Kolkas yra sužaisti tik du mačai, tad išvadas daryti dar anksti. Po vieną pergalę turi mūsų turnyrų debiutantai. A grupėje – Jokūbas Gintvainis, B grupėje – Bogdan Bronevskij. Į kitą etapą pateks po tris geriausius žaidėjus iš kiekvienos grupės. Primename, kad patekimui į kitą etapą būtina išpildyti ir šią sąlygą – sužaisti bent pusę mačų grupėje.

Moterų 3 divizionas

Septynios teniso žaidėjos kaunasi vienoje grupėje. Dvi pergales iš tiek pat galimų iškovojusi Greta Poškutė pirmauja. Iškart po jos rikiuojasi po dvi pergales per tris mačus jau pasiekusio Aurelija Monkienė ir Severija Verpečinskienė. Kolkas jos atrodo realiausios pretendentės kovoti dėl pirmų vietų grupėje. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad dar dvi žaidėjos nėra sužaidusios nė vienos mačo, todėl jų įsijungimas į kovą gali stipriai pakoreguoti galutinę rikiuotę grupėje.

Pagalba žaidėjams

Nepavykstant susitarti dėl mačų ar kilus kitiems klausimams dėl nuostatų ar teniso žaidimo taisyklių, dalyviai gali kreiptis į turnyro vadovą Arūną Grigalauską (el.paštu vakarulietuva@tenisonamai.lt arba telefonu 8-698-23021)

Sutinku Privatumo politika