menu
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

chevron_left
Žiema 2022 • Vilnius
Naujienos

Ilgai lauktas sugrįžimas ir įspūdingi rezultatai grupių etapo vidury Vilniuje

2022-01-05
Iki grupių etapo pabaigos liko 16 dienų. Paskutinė galima mačo diena yra sausio 21 diena. Paskubėkite sužaisti, kas dar atsiliekate nuo grafiko. O jūsų įkvėpimui pristatome šio sezono lyderius kiekviename divizione. Rezultatai kai kur išties įspūdingi.
Ilgai lauktas sugrįžimas ir įspūdingi rezultatai grupių etapo vidury Vilniuje

Masters divizionas

Stipriausieji tenisininkai grumiasi suskirstyti į dvi grupes. A grupėje lyderio pozicijoje žengia praėjusių metų žiemos sezono Masters diviziono čempionas Jegor Kronov. B grupėje užtikrintai žaidžia praėjusio sezono ketvirtos vietos laimėtojas Simas Malakauskas. Įdomus faktas, kad abu šie žaidėjai paskutiniame turnyre žaidė pusfinalyje, tikėtina, kad finalinio etapo lentelėje sulauksime ir šios revanšinės dvikovos.

TOP divizionas

Čia esame didžiausio šių metų sugrįžimo liudininkai. Po traumų į kortą grįžta vienas iš buvusių reitingo lyderių – Darius Banys. Jis stipriai startuoja grupių etape nepalikdamas šansų nė vienam priešininkui ir išlieka vienintelis nepralaimėjes ir tris pergales iškovojęs žaidėjas TOP divizione. Primename, kad paskutinis Dariaus vienetų mačo įrašas “Teniso namuose” yra 2019 metais rugsėjo 14 dieną, kuomet jis iškovojo čempiono titulą vasaros tęstiniame turnyre. Linkime sekmės šio sezono turnyre ir viliamės dar pamatyti Darių kovojant ir masters divizione.

TOP Challenge divizionas

Verta paminėti tris žaidėjus, kurie nė karto nepralaimėjo ir jau turi grupių etape surinke po 4-5 taškus. Puikią formą demonstruoja Paulius Zdanavičius A grupėje (4 pergalės iš tiek pat galimų). Mūsų turnyrų ištikimasis dalyvis (nuo 2014 metų) Nerijus Lungys H grupėje užduoda agresyvų toną nepalikdamas vilčių priešininkams savo keturiuose mačuose. Ir TOP Challenge lyderių sąrašą užbaigia tituluotasis Kipras Didžiulis, jau pasiekęs penkias pergales I grupėje. Nenustokite stebėti šių žaidėjų kelią tolimesniuose turnyro etapuose.

2 divizionas

Antruoju numeriu pažymėtas divizionas sutraukia didžiausią progresą rodančius žaidėjus. Čia paprastai lyderiauja žaidėjai, kurie yra išbandę visus divizionus pradėję savo karjerą nuo pačių žemiausių. Štai puikus pavyzdys yra trys šiais metais lyderiaujantys žaidėjai, grupių etape pasiekę po keturias pergales iš tiek pat galimų. Žymantas Brazaitis E grupėje, Justinas Salagubovas P grupėje ir Marius Žiūkas M grupėje. Tikiu, kad kiekvienas iš jų galėtų jums papasakoti apie patirtis 4 ir 5 divizionuose. Kitas, dar nepralaimėjęs, antrojo diviziono lyderis yra Žydrūnas Prakapavičius, irgi jau turintis keturias pergales. Tačiau tai jo debiutinis vienetų turnyras – žiūrėsime, ar pavyks vienetų turnyrų titulais papildyti trofėjų lentyną, kurioje net keli čempiono titulai iš dvejetų turnyrų.

3 divizionas

Stasys Liaugaudas vasarą išbandė jėgas antrame divizione, bet šią žiemą su trenksmu grįžo į trečiajį divizioną ir turbūt su siekiu pasiimti titulą - jau pasiekė penkias pergalės ir nė karto nepralaimėjo E grupėje. Dabar atrodo, kad jį galėtų sustabdyti nebent Vilius Ambrazevičius iš N grupės, kurioje dar įspūdingesniais rezultatais pasiekė savo penkias pergales iš tiek pat galimų. Intriguojantis būtų šių dviejų lyderių susitikimas, bet to galime tikėtis tik atkrintamųjų etape, kuriame jie beabejo bus abu.

4 divizionas

A grupėje lyderiauja Darius Zemeckis, pasiekęs tris pergales iš tiek pat galimų. Jis įgijęs patirties trečiame divizione sugrįžo į ketvirtąjį divizioną. B grupėje puikią formą demonstruoja iš penktojo diviziono peršokęs Albert Saskevic, jis taip pat jau iškovojo tris pergales ir nė karto nepralaimėjo. Tokiu pačiu pasiekimu gali pasigirti Andžej Polinski D grupėje ir Gustas Rimeika P grupėje. Visus šiuos žaidėjus tikrai pamatysime kitame etape.

5 divizionas

Absoliutus lyderis – Daumantas Pocius G grupėje laimėjęs visus savo žaistus keturis mačus. Tai tik antrasis Daumanto turnyras ir pirmasis vienetų turnyras. Taigi šio žaidėjo karjera “Teniso namuose” tik prasideda, o pradžia tikrai daug žadanti.

Moterų TOP divizionas

Varžosi dvylika žaidėjų, kurios suskirstytos į dvi grupes po šešias. A grupėje lyderės pozicijoje Austėja Dapkutė, debiutuojanti “Teniso namų” vienetų turnyre. B grupėje situacija kiek painesnė. Kolkas pirmoje pozicijoje yra Milda Gumbrevičienė. Tačiau ji pralaimėjo prieš Simoną Kundrotaitę, kuri dar nėra sužaidusi visų mačų ir teoriškai dar galėtų aplenkti Mildą. Taigi visos intrigos dar priešaky.

Moterų 2 divizionas

Skambiai visus mačus grupių etape jau sužaidė Goda Bacenskienė – 6 mačai ir 6 pergalės. Ji ir B grupės lyderė Milda Urnikienė jau užsitikrino vietas kitame etape, nors Mildai dar liko sužaisti vieną mačą grupėje.

Moterų 3 divizionas

Įspūdingai atrodo šio sezono lyderių rezultatai. Štai Rimgailė Laužadytė per keturis mačus priešininkėms C grupėje leido laimėti tik du geimus per keturis mačus. Atrodytų, ar to galėtum tikėtis iš žaidėjos, kuri vasarą užėmė 17 vietą?! Nuostabus progresas. Ne ką mažiau stebina ir Ingrida Kovaliovienė – ji varžovėms atidavė tik penkis geimus per keturis savo mačus. Jeigu taip ir toliau, Ingrida ir Rimgailė gali nukeliauti iki pat finalo!

Sutinku Privatumo politika