menu
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

chevron_left
Vasara 2022 • Vilnius
Naujienos

Įpusėjo grupių etapas Vilniuje

2022-07-01
Vangi pradžia TOP divizione bei aktyviausi penktasis ir moterų trečiasis divizionai, atkaklūs bandymai užkariauti TOP challenge divizioną, įspūdingi sugrįžimai ir kvapą gniaužiantys debiutai – viską galite rasti šio vasaros sezono vienetų turnyre Vilniuje. Primename, paskutinė mačo diena grupių etape liepos 22 d.
Įpusėjo grupių etapas Vilniuje

Masters divizionas

Čia varžosi 13 stipriausių tenisininkų. Aktyviau žaidžia B grupė, kurioje jau sužaisti 5 mačai. Kolkas aiškaus lyderio nėra. Čia net penki tenisininkai turi pasiekę po vieną pergalę. A grupė pasyvesnė - abu grupės mačus laimėjo žiemos sezono prizininkas A.Draugelis, taigi jis yra grupės lyderis kolkas.

TOP divizionas

Su keturiomis pergalėmis iš tiek pat galimų pirmauja R.Šimkus. Tokiu būdu jis užsitikrino pirmają vietą K grupėje ir gerą poziciją atkrintamųjų lentelėje. Taip pat keturias pergales savo sąskaitoje jau turi A.Martišauskas. Per penkis sužaistus mačus jis patyrė vieną pralaimėjimą, tačiau jam dar liko sužaisti vieną mačą D grupėje, todėl jis dar turi visus šansus grupės rikiuotėje būti pirmas. Matome, kad TOP divizione dar į kovas aktyviai neįsijungė pastovūs diviziono lyderiai, taigi visos kovos dar priešaky – kolkas sužaista 55 mačai iš suplanuotų 199.

TOP Challenge divizionas

Įspūdingas T.Kvaraciejaus startas F grupėje - visuose savo penkiuose mačuose nepaliko vilčių priešininkams ir užsitikrino vietą atkrintamosiose. T.Kvaraciejus dviejuose iš paskutinių trijų turnyrų pateko tarp 8 geriausių TOP Challenge diviziono žaidėjų. Kitas lyderis L.Kochmanas A grupėje irgi pasiekė penkias pergales iš tiek pat galimų, bet jam dar liko sužaisti vienas mačas. L.Kochmanas savo teniso kelionę pradėjo 2016 metais 4-ame vienetų divizione ir poto nepraleido nė vieno vienetų turnyro. TOP Challenge divizione jis dalyvauja jau šeštą kartą ir atrodo, kad šis kartas pats sėkmingiausias. Akys krypsta į miegančią C grupę – pirmyn į kortą!

2 divizionas

Be pralaimėjimų su keturiais taškais žengia G.Ilekis D grupėje, V. Nedelko E grupėje, D.Pikūnas U grupėje, U.Lekstutienė V grupėje. Reikia pripažinti įspūdingiausiai atrodo D.Pikūno rezultatai – kolkas pralaimėjo tik du geimus. Dažniau dvejetus “Teniso namuose” žaidžiantis D.Pikūnas pagal tokius vienetų rezultatus nusipelnė vietos aukštesniame TOP Challenge divizione. Įdomu bus stebėti jo pasirodymą atkrintamųjų etape.

3 divizionas

Vienas iš didžiausių divizionų. Pirmame etape 116 tenisininkų varžosi suskirstyti į 18 grupių. Grupių etape suplanuota 318 mačų iš kurių jau 93 sužaisti. Šiuo momentu diviziono lyderio poziciją dalinasi 9 žaidėjai, kurie pasiekė tris pergales iš tiek pat galimų.

4 divizionas

Nebejotinas lyderis G.Jarasius. Praeitų metų vasaros turnyro 4 diviziono šeštos vietos laimėtojas 2022-ųjų vasarą atidarė laimėdamas penkis mačus iš eilės. Nepralaimėjo nė vieno seto ir greitai susitvarkė reikalus O grupėje, kurioje užėmė pirmąją vietą. Bus įdomu stebėti, kaip jam seksis atkrintamųjų etape kautis dėl čempiono titulo.

5 divizionas

Kaip taisyklė tai pats aktyviausias vyrų divizionas: jau sužaista 100 mačų iš 277 suplanuotų. Čia vertas paminėjimo J.Lungis B grupėje. Kolkas jis vienintelis, kuris pasiekė keturias pergales nepatyręs nė vieno pralaimėjimo. Prieš metus debiutavęs 5 diviziono žaidėjas bandys pagerinti savo asmeninį rekordą. Liko nedaug – anąkart pasiekė 4 pergales per 8 mačus ir liko 31 vietoje galutinėje turnyro įskaitoje.

Moterų TOP divizionas

Aktyviausia C grupė. Sužaista 8 mačai. Situacija grupėje įtempta, nes neliko žaidėjų, kurios nebūtų patyrusios pralaimėjimo, taigi prognozuoti galutinę rikiuotę sunku. Pasirodymą grupėje jau baigė J.Radvilavičiūtė. Ji surinko 3 taškus ir patyrė du pralaimėjimus. Bet tai dar neužtikrina jai vietos atkrintamosiose, nes artimiausios priešininkės gali ją aplenkti, jeigu sužais visus savo mačus ir pasieks pergales. Daugiausiai šansų tą padaryti turi E.Kazina ir A.Gotovskienė, tačiau kitos žaidėjos irgi gali nustebinti, nes yra sužaidusios dar per mažai mačų.

Moterų 2 divizionas

Stabiliausiai kolkas žaidžia R.Laužadytė. Ji išlieka vienintelė pasiekusi tris pergales ir nepatyrusi pralaimėjimo. Ji užtikrintai pirmauja B grupėje, nes visos kitos žaidėjos jau yra patyrusios pralaimėjimų. Įtempčiausias mačas vyko tarp R.Laužadytės ir G.Baltušytės. Todėl tikėtina, kad pastaroji ir turi realiausią progą pakovoti dėl antrosios vietos grupėje.

Moterų 3 divizionas

Savo rezultatais ir kovingumu išsiskiria B.Milašauskaitė. E grupėje pasiekė keturias pergales iš tiek pat galimų, o dvi pergalės pasiektos po įtemptų tie-break’ų. Debiutinio sezono pasirodymas labai perspektyvus. Pirma vieta grupėje jau ranka pasiekiama, o vieta atkrintamųjų etape jau užtikrinta.

Atmintinė žaidėjams:

  • Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki liepos 22 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama, kaip nesužaistas mačas, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus.
  • Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.
  • Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu
  • Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt.
Kitos naujienos:
Sutinku Privatumo politika