menu
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

chevron_left
Naujienos

Švietimo mainų paramos fondo finansuojamas projektas

2021-06-11
VšĮ TenisoNamai.lt pradėjo įgyvendinti Švietimo mainų paramos fondo finansuojamą projektą “Nacionalinės teniso žaidynės, suvienijančios skirtingas teniso bendruomenes iš visos Lietuvos” Nr. SRF-SRO-2020-1-0225 skirtą sporto renginių organizavimui.
Švietimo mainų paramos fondo finansuojamas projektas

Veiklų įgyvendinimo pradžia: 2020 m. liepos 04 d.
Numatoma veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021 m. spalio 30 d.
Projekto tikslinės  grupės: Vaikai ir jaunimas iki 29 metų ir suaugusieji
 
Projekto biudžetas: 24 314,00 Eur,  Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Projektas finansuojama Sporto rėmimo fondo lėšų dalis: 21 882,60 Eur.
 
Projekto tikslas – suburti į bendrą sporto renginį skirtingo amžiaus tenisininkus ar šio sporto entuziastus iš įvairių Lietuvos regionų suvienijant juos azartu tenisui. Skatinti tenisininkų fizinį aktyvumą ne mažiau kaip 3 kartus į savaitę, taip sprendžiant nutukimo problemą, skatinant neįgaliuosius kartu būti fiziškai aktyvesniais ir sveikesniais.  Dalyviai – vaikai 10-14 metų, jaunimas 25-29 metai, suaugusieji ir senjorai teniso mėgėjai, neįgalieji, turintys vaikščiojimo negalią ir sportuojantys neįgaliųjų lauko tenisą, vaikai pradedantys žaisti tenisą. Projektu siekiame sistemingai didinti visuomenės supratimą, kad fizinis aktyvumas, sportavimas yra darnios asmenybės prielaida ir visuotinė vertybė organizuojant teniso turnyrus (renginius).
 
Projekto uždavinys  - organizuojant teniso turnyrus sistemingai didinti visuomenės supratimą - fizinis aktyvumas yra darnios asmenybės prielaida ir visuotinė vertybė.

Sutinku Privatumo politika