menu
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

chevron_left
Žiema 2022 • Vilnius
Naujienos

Žiemos vienetų turnyras prasideda!

2021-12-01
Šiandien prasideda didžiojo „Kredito garanto“ žiemos vienetų turnyro pirmasis (grupių) etapas. Startinėse turnyro lentelėse rikiuojasi 680 dalyvių, dėl stipriausiųjų vardo žaidėjai varžysis tarpusavyje 10 skirtingo pajėgumo divizionų.
Žiemos vienetų turnyras prasideda!

Turnyras vyksta nuo gruodžio 1 iki kovo 11 dienos ir susideda iš tokių etapų:

 • Grupių etapas
  Gruodžio 1 – sausio 21. Visi žaidėjai varžosi tarpusavyje grupėse.
 • Atkrintamasis etapas
  Sausio 24 - kovo 11Iš grupių etapo išėję dalyviai varžosi dėl I-III vietų, o iškritusieji pirmame rate – dėl paguodos prizo.
 • Finalinis renginys
  Visų divizionų finalai žaidžiami kovo 11 dieną 17:00 val. SEB arenos kortuose, renginį užbaigsime šventiniais prizininkų apdovanojimais su vaišėmis.

Žiūrėti turnyro lenteles

GRUPIŲ ETAPO SUDĖTIS

BENDRA LYGA

„Masters“ divizionas

Profesionalų divizione dėl nugalėtojo titulo varžosi 12 žaidėjų. Dalyviai yra suskirstyti į 2 grupes po 6 žaidėjus. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 8 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-4 vietas.

„TOP“ divizionas

Šį sezoną dėl stipriausio turnyro žaidėjo titulo „TOP“ divizione varžosi 55 žaidėjai.

Dalyviai yra suskirstyti į 8 grupes po 6 ir vieną su 7 žaidėjais. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 32 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-4 vietas.

„TOP Challenge“ divizionas

Viso šiame divizione varžosi 106  žaidėjai.

Dalyviai yra suskirstyti į 10 grupių po 7  ir 6 po 6 žaidėjus. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 64 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-4 vietas.

2 divizionas

Dėl stipriausio turnyro žaidėjo titulo šiame divizione varžosi 103 žaidėjai.

Dalyviai yra suskirstyti į 7 grupes po 7 ir 9 po 6 žaidėjus. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 64 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-4 vietas.

3  divizionas

Dėl stipriausio turnyro žaidėjo titulo šiame divizione varžosi 79 žaidėjai.

Dalyviai yra suskirstyti į 15 grupių po 7 ir 1 su 6 žaidėjais. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 64 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-4 vietas.

4  divizionas

Iš viso šiame divizione varžosi 84 žaidėjai.Dalyviai yra suskirstyti į 4 grupes po 6 ir 12 po 5  žaidėjus. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 64 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-4 vietas.

5  divizionas

Iš viso  šiame divizione varžosi 89 žaidėjai.

Dalyviai yra suskirstyti į 9 grupes po 6 ir 7 po 5 žaidėjus. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 64 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-4 vietas.

MOTERŲ LYGA

TOP divizionas

Iš viso šiame divizione varžosi 13  žaidėjų.

Dalyvės yra suskirstytos į 2 grupes po 6 ir 7 žaidėjas. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 8 dalyvės, savo grupėse užėmusios 1-4 vietas.

2 divizionas

Iš viso šiame divizione varžosi 54 žaidėjos.

Dalyvės yra suskirstytos į 9 grupes po 6 žaidėjas. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 32 dalyvės, savo grupėse užėmusios 1-4 vietas.

3 divizionas

Iš viso šiame divizione varžosi 53 žaidėjos.

Dalyvės yra suskirstytos į 8 grupes po 6  ir 1 su 5 žaidėjomis. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 32 dalyvės, savo grupėse užėmusios 1-4 vietas.

Atmintinė žaidėjams:

 • Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki sausio 21 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama B / Ž, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus 0:1.
 • Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.
 • Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu. Įvestą rezultatą patvirtina organizatoriai.
 • Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt.
Sutinku Privatumo politika