Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų čempionatas
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai
Divizionai:BendrasNuostatai

Paaiškėjo stipriausia mėgėjų teniso komanda Lietuvoje

nugaletojai
2018 rugsėjo 27 d.

Savaitgalį Vilniuje vykusiame Lietuvos teniso klubų lygos finale triumfavo „Top Tennis Club“ klubas. Vidurio Lietuvos miestų – Kauno, Prienų, Kėdainių – pagrindu sudaryta komanda varžybų finale 4:1 įveikė „Tennis Lovers“ ekipą, subūrusią Druskininkų ir Vilniaus teniso žaidėjus.

 

Trečiosios vietos likimas sprendėsi pajūrio teniso klubų dvikovoje. Joje Palangos „Kredito garanto” komanda 4:1 nugalėjo pernykščius čempionus Klaipėdos „Baltic Tennis Club”. Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas džiaugiasi, jog pernai užgimusi lyga sėkmingai pabaigė antrąjį sezoną. „Mėgėjų tenisas yra labai svarbi Lietuvos teniso piramidės dalis, todėl teniso klubų lygos varžybos mums yra labai svarbus projektas. Džiaugiuosi, kad šiemet pavyko praplėsti ir dalyvių geografiją, prie mūsų prisijungė vidurio Lietuvos regionų žaidėjai. Sezono pabaigos proga lygos komandoms ir žaidėjams belieka palinkėti dar daugiau pergalių, teigiamų emocijų ir smagaus bendravimo teniso kortuose ir greta jų”, – sako R. Grušas. Dėl paguodos taurės 2018 sezone susikovė 4 Vilniaus klubai. Geriausiai iš jų savaitgalį „SEB arenoje” sekėsi „Tennis United” komandai, kovoje dėl penktosios vietos įveikusiai „Atskalūnų” klubą.

 

Projekto TenisoNamai.lt vadovas Vytautas Bartulis tikisi, jog kitą sezoną lyga pasitiks sustiprėjusi. „Lygos finale kunkuliavusios aistros aiškiai parodė, kad Lietuvos teniso klubams reikalingos šios komandinės varžybos. Labai tikiuosi, kad kitais metais, įkvėpti šio sezono sėkmių, lygoje subursime dar daugiau komandų ir žaidėjų, o taip pat būsime pastebėti rėmėjų”, – sako V. Bartulis. Teniso klubų lygos, bendro Lietuvos teniso sąjungos ir platformos TenisoNamai.lt projekto, čempionate šiemet dalyvavo 10 komandų ir beveik 200 žaidėjų. Klubų tarpusavio mačo galutinį rezultatą šiemet lėmė 7 susitikimų baigtis: 4 vyrų dvejetų, 1 moterų dvejeto ir 2 mišrių dvejetų. Tiesa, vienai iš komandų iškovojus 4 pergales, likę susitikimai komandų kapitonų sprendimu galėjo būti nebežaidžiami. Lietuvos teniso klubų lygos varžybos yra skirtos teniso profesionaliai nežaidusiems žmonėms. Turnyre negali žaisti esami ar buvę Lietuvos ar kitos šalies Daviso ar Federacijos taurės rinktinių nariai ar žaidėjai, dalyvavę Tarptautinės teniso federacijos, ATP, WTA organizuojamuose profesionalų turnyruose.

 

Finalinio renginio foto albumas.

 

Atgal

 
 

Komentarai