Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3Nuostatai

Pasitikit pirmuosius finalininkus

pavasaris_2018_pries_finalus
2018 gegužės 25 d.

Pasidžiaugę puikiu „Žalgirio“ pasirodymu Belgrade grįžkime į tenisą. Pavasario dvejetų ir MIX turnyrai artėja prie savo atomazgos. Pirmieji finalininkai jau laukia BIRŽELIO 8, kuomet SEB arenoje bus aiškinami visų divizionų nugalėtojai.

 

Be to, primename, kad registracija į vasaros vienetus ir moterų vienetus BAIGIASI ŠIANDIEN. Registruokis, primink draugams ir būk didžiausios Lietuvoje teniso lygos dalimi:

 

 

 

O dabar pažiūrėkime, kokią situacija turime divizionuose prieš finalinius mūšius.

 

TOP divizionas

 

Stipriausiame divizione jau aiškus ketvertas žaidėjų, kurie kovos dėl prizinių vietų.

 

Lentelės viršuje į pusfinalį, po trijų setų kovos prieš A. Nikelį ir V. Bartulį, pateko turnyro senbuviai T. Ganusauskas su V. Grabausku. Jų pusfinalio varžovai yra T. Šalkauskas su J. Laurynu. Tomas su Jauniumi lengvai ir užtikrintai įveikė pirmus antrojo etapo ratus.

 

Apatinėje lentelės dalyje praeito dvejetų sezono čempionai, T. Kirchovas su A. Morkūnu, susikaus su broliais Vyčiu ir Vainiumi Žalimais. Praeitą sezoną šie du dvejetai buvo jau susitikę pusfinalio etape ir tą kartą Andrius su Tomu gavo pergalę be kovos. Stebėkime, kaip pasibaigs jų dvikovą šį kartą.

 

2 divizionas

 

Antrame divizione jau turime tris pusfinalio poras, dvi lentelės viršuje ir viena apačioje.

 

Lentelės pirmoje pusėje pusfinalio varžovų laukia V. Lelešius su K. Glavecku. Jų varžovai yra G. Būda su D. Janulevičiumi. Ketvirtfinalio etape jie po ilgos ir sunkios kovos palaužė vienus antrojo diviziono favoritus A. Cimbolaitį su A. Šveisčiu. Gediminas su Dariumi mačo metu laimėjo net du tie-break’us: pirmojo seto ir trečią lemiamą. Be abejonių, jie yra tie-break’ų karaliai.

 

Apatinėje lentelės dalyje po sunkios trijų setų kovos į pusfinalį prasibrovė L. Stelmokas su D. Mačiulaičiu. Jie laukia kol bus baigtas kita diviziono ketvirtfinalis, kuriame žais vyro ir žmonos pora, Beata ir Danas Zykai bei G. Puronas su V. Juzikiu. Abi poros, pakeliui į ketvirtfinalį, turėjo po vieną mačą, kuriame pergalę pasiekė tik trečiame sete, tai neleidžia paskirti favoritais nei vienus iš jų.

 

3 divizionas

 

Pirmame trečiojo diviziono pusfinalyje susitinka M. Daniškevičius su E. Petruliu ir K. Vidtmann su T. Kriščiūnu. Mantas su Edgaru be didesnio vargo pasiekė ketvertuką geriausių: visi jų mačai buvo laimėti po dviejų setų. Tuo tarpu Karolis su Tomu pirmame rate turėjo įtemptą mačą, kuris užsitęsė iki trijų setų kovos.

 

Antrame pusfinalyje kovos dėl patekimo į finalą laukia Š. Bakonis su D. Savickiu ir M. Tarvydas su G. Bliujum. Abiejų porų likimas, pakeliui į ketvertuką, kabėjo ant plauko: ir vieni ir kiti turėjo po mačą, kurio likimas buvo aiškinamas trečiame sete.

 

O dabar apžvelkime mūsų mišrius divizionus.

 

MIX TOP divizionas

 

Finale savo varžovų jau laukia L. Pavliuk su E. Gotovskiu. Pirmus du etapus jie įveikė be didesnio vargo.

 

Jų varžovais gali būti A. Nikelis su S. Vadopalaite arba L. Antropikas su E. Jakštaite. Abi šios poros ne be vargo prasibrovė tarp keturių stipriausių porų – jų dvejetai pralaimėjo po setą savo ketvirtfinalio mačuose.

 

MIX 2 divizionas

 

Čia kaip ir stipriausiame divizione turime vienus iš finalo dalyvių – tai Jurga ir Paulius Kveselaičiai.

 

Jie laukia savo varžovų, kuriais gali būti kitą šeimyninę porą, Simas ir Sandra Krasniakovai, arba K. Glaveckas su D. Varniene. Prognozuoti, kas bus antroji finalo pora, čia sunku, nes abi poros skirtinguose etapo ratuose turėjo po mačą, kuris užsitęsė iki trijų setų ir vos nepabaigė jų kelio į teniso dvejetų olimpą.

 

MIX 3 divizionas

 

Paskutiniame, bet ne mažiau svarbiame mišriame divizione, pirmieji pretendentai į finalininkus yra R. Mockus su L. Ingileikiene ir Aušra bei Jaunius Treigiai. Pastarieji ne be sunkumų įveikė ketvirtfinalio etapą. Mačas prieš A. Valicką ir J. Beinorienę pasibaigė tik po trijų setų. Tuo tarpu Aušra su Jauniumi užtikrintai įveikė pirmus atkrintamojo etapo ratus.

 

Apatinėje lentelės dalyje dėl galimybės kovoti finalų dieną susitiks vyro ir žmonos pora Živilė ir Gediminas Čiučeliai ir A. Beinortas su A. Povilanskaite. Abi poros be vargo įveikė pirmus lentelės ratus ir varžovams neatidavė nei vieno seto.

 

Kaip matome, tarp pretendentų į prizininkus nemažai šeimyninių porų. Galėtume drąsiai teigti, jog tenisas – šeimų sportas.

 

Priminimas žaidėjams:

  • Finalų kovos dėl pirmų vietų vyks birželio 8 d. SEB Arenos kortuose 18:00. Iškart po to – apdovanojimų vakarėlis su furšetu. Kviečiame sudalyvauti tiek finalistus, tiek jų gerbėjus bei sirgalius!
  • Kovos dėl trečių ir paguodos vietų turi būti sužaistos iki finalų, kadangi apdovanojimai vyks tuo pačiu metu.
 

Atgal

 
 

Komentarai