Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3|4Nuostatai

Paulius Grigas: galia nubunda

ziemos-uzbaigimas
2016 kovo 7 d.

Kol dauguma planetos gyventojų mėgavosi ramia pavasariško sekmadienio popiete, SEB Arenoje vyko teniso finalų karai. Vienu metu keturiuose kortuose pliekėsi visų keturių divizionų finalininkai. Be abejo labiausiai žiūrovų dėmesį kaustė TOP diviziono dvikova, po kurios Teniso Namuose vėl įsiviešpatavo Pauliaus Grigo galia.

 

O dabar detaliau apie kiekvieną iš kovų:

 

 TOP divizionas

 

Paulius Grigas į čempiono sostą grįžo po 2 metų pertraukos (2014-05-13, P. Grigas – Šaltakraujis teniso karys). Dviejų setų kovoje jis nugalėjo praeito vienetų sezono trečios vietos laimėtoją Darių Banį. Pirmame sete abu žaidėjai kovojo kiekvieną geimą ir rodėsi, jog svarstyklės gali bet kada pasisukti į bet kurio žaidėjo pusę. Vis tik seto pabaiga buvo sėkmingesnė Pauliui ir jis baigėsi 7:5. Antrame sete Paulius gailesčio neparodė ir Dariui paliko vos vieną geimą. Mačas pasibaigė rezultatu 7:5 6:1.

 

Trečią vietą užėmė Paulius Latakas, kuriam atiteko pergalė be kovos prieš Paulių Ramantauską. Paguodos taurę ir prizus iškovojo Romas Šimkus.

 

2 divizionas

 

Antro diviziono finalo mačas gavosi labiausiai intriguojantis ir nenuspėjamas. Dėl nugalėtojo titulo čia susirungė Aleksej Nikiforov ir Kiprosas Didžiulis. Pirmą setą rezultatu 6:1 užtikrintai laimėjo Aleksej Nikiforov ir atrodė, kad antrasis pasibaigs panašiu rezultatu. Vis tik antroje mačo pusėje užvirė tikra kova. Kiprosas atradęs savyje jėgų perėmė iniciatyvą ir išplėšė pergalę antrame sete 7:5. Viskas turėjo išspręsti pilnas trečias setas, tačiau netikėtai vos jam prasidėjus Kiprosas gavo traumą ir teko mačą nutraukti. Aleksej šventė pergalę rezultatu 6:1 5:7 2:1.

 

Mažajį finalą dėl 3 vietos laimėjo Gintaras Svitojus. Paguodos turnyre pergalę šventė Giedrius Makūnas.

 

3 divizionas

 

Finalinėje kovoje susitiko Edvardas Tamkevičius ir jauniausias turnyro dalyvis Dovydas Oržekauskas. Mačo eiga buvo labai panaši į TOP diviziono finalą. Pirmam sete nei vienas žaidėjų nerodė didesnio pranašumo, bet visgi Dovydas buvo atkaklesnis ir laimėjo setą 7:5. Antrame sete Edvardas nepasipriešino Dovydui ir atidavė „sausą“ pergalę. Mačas baigėsi su rezultatu 7:5 6:0.

 

Trečią vietą laimėjo ilgametis TenisoNamai.lt dalyvis Vladimir Kulešov. Paguodos taurė ir prizai atiteko Deividui Snapakauskui.

 

4 divizionas

 

Pradedančiųjų žaidėjų diviziono finale prie kortų galinių linijų stojo Arsenij Buinickij ir Deividas Mikaliūnas. Įvairovės ir šiame divizione netrūko ir mačo setai gavosi skirtingi. Pirmame sete užtikrintą pranašumą parodė Arsenij, neatidavęs nei vieno geimo savo varžovui. Antrame sete Deividas atsibudo ir jau atrodė, kad nugalėtojui išsiaiškinti prireiks trečio seto. Bet galų gale antro seto pabaigoje Arsenij prispaudė savo varžovą ir tapo 4 diviziono čempionu. Galutinis rezultatas 6:0 7:5.

 

Trečią vietą užėmė Karolis Kazlauskas. Paguodos taurė ir prizai atiteko Laimonui Misiūnui.

 

Daugiausiai trofėjų surinkęs klubas šį kartą neturėjo konkurentų, nes iš visų prizininkų klubą prisiskyrė tik vienas žaidėjas. Sveikiname klubą Tennis Temptation.
Po tokių įvykių tik dar labiau raginame visus žaidėjus prisiskirti teniso klubus/komandas savo paskyroje ir iškovoti trofėjus savo klubui.

 

Na ir tradiciškai odė rėmėjams – jų šį kartą buvo kaip iš gausybės rago. Be to, kad žaidėjai gavo prestižines TenisoNamai.lt taures, taip pat buvo išdalintos šios dovanos:

  • SEB Arena piniginiai kuponai aikštelėms;
  • MANTIS kamuoliukai, teniso krepšiai, kuprinės, stygos ir piniginiai dovanų kuponai;
  • GRIP.LT įsteigtos knygos apie teniso psichologiją;
  • PROBIOSAN produkcija naikinti dėmes ir kvapus iš sporto drabužių ir avalynės;
  • GOODLIFE sporto klubo vienkartinio apsilankymo (su pasirinktu grupiniu užsiėmimu) kuponai.

 

Finalų nuotraukos mūsų Facebook paskyroje. Taip pat artimiausiomis dienomis skelbsime ir naujus žaidėjų reitingus.

 

Kitas TenisoNamai.lt vienetų turnyras vyks vasarą. Registracija prasidės gegužės mėnesį. Sekite mus, dalyvaukite, tobulėkite ir laimėkite.

 

Atgal

 
 

Komentarai