Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Tenisonamai.lt MIX dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3Nuostatai

Pavasario dvejetų atomazga jau greitai

pavasaris_2017_pries_finalus
2017 gegužės 23 d.

Sniegas vidury gegužės ir vasarinis karštis per praeitas savaites parodė mums, kad orai gali būti nenuspėjami taip pat kaip ir teniso mačų rezultatai. O tuo tarpu mūsų dvejetų ir MIX turnyruose jau aiškūs daugumos pusfinalių dalyviai, likus mažiau nei dviem savaitėms iki finalų.

 

Prieš detalią divizionų apžvalgą norėtume primint, kad jau šį PENKTADIENĮ baigiasi registracija į vasaros vienetų ir moterų vienetų turnyrus:

 

 

Pažiūrėkime, kas pretenduoja į čempiono vardą kiekviename iš divizionų.

 

TOP divizionas

 

Viršutinėje lentelės dalyje dėl kelialapio į pusfinalį susitiks T. Kirchovas su A. Morkūnu ir teniso veteranai E. Subata ir M. Kukenys. Abiem porom pirmo rato mačai nebuvo sunkūs, tad abu dvejetai turi lygius šansus patekti tarp keturių stipriausių.

 

Antrame pusfinalyje savo varžovų laukia broliai Žalimai, kurie pakeliui į pusfinalį be didesnio vargo eliminavo moterų porą A. Rudienę su E. Jurkevičiene ir V. Janulį ir G. Sudrabą.

 

Lentelės apačioje į pusfinalį pateko J. Tekutjev su M. Eimontu. Jų potencialūs pusfinalio varžovai yra R. Jarutis su T. Budrikiu arba A. Nikiforov su P. Paškevičiumi. Pastariesiems ketvirtfinalio ruožas buvo ypač sunkus – jų mačas prieš A. Nikelį ir V. Bartulį pasibaigė tik po trijų setų kovos.

 

2 divizionas

 

Antrame divizione, kaip ir TOP, jau žinomos dvi pusfinalio poros iš keturių.

 

Pirmoje lentelės pusėje pusfinalio varžovų laukia S. Mickus su D. Girdvainiu. Pakeliui jie laimėjo tris mačus ir visi jie neužsitęsė ilgiau dviejų setų.
Jų varžovai gali būti Š. Oleknavičius su N. Jaškūnu arba G. Glicas su V. Jakučioniu. Abu dvejetai be sunkumų pasiekė ketvirtfinalį ir šiuo metu sunku prognozuoti, kuri pora turi pranašumą.

 

Apatinėje lentelės dalyje D. Akstinas su R. Gajausku ne be vargo pasiekė pusfinalį. Ketvirtfinalio kova prieš M. Kačergį ir R. Beržinską pasibaigė tik trijų pilnų setų. Dovydo ir Rimanto pusfinalio varžovai dar nėra aiškūs – jais gali būti Š. Basijokas su F. Palesiku arba A. Martišauskas su E. Žižiu.

 

3 divizionas

 

Šis divizionas šį sezoną turi didžiausią 64 porų lentelę.

 

Nuo pačio lentelės viršaus pražygiavus per keturis lentelės ratus į pusfinalį jau prasibrovė T. Milašius su R. Vaitkevičiumi. Negalim pasakyti, jog jie turėjo didesnio vargo kovose su varžovais – nei vieno trijų setų mačo.

 

Jų pusfinalio varžovai jau irgi aiškūs – tai G. Židonis su S. Vantsov. Jie, savo ruožtu, turėjo gan nelengvą ketvirtfinalio mačą prieš G. Šumską ir J. Puluikį, kuris buvo ypač permainingas ir pasibaigė po trijų pilnų setų.

 

Lentelės antroje dalyje kol yra aiškūs tik ketvirtfinalininkai. Pirmieji pretendentai į geriausių ketvertuką yra S. Barakauskas su S. Baziu, kurie stos į teniso kovą su K. ir M. Jasiūnais.

 

Paskutiniame pusfinalyje gali atsidurti A. Sličius su M. Jurkoniu arba A. Zimnickas su P. Švedu.

 

Dabar apžvelkime mūsų mišrius divizonus.

 

MIX TOP divizionas

 

Divizionas, kuriame, kaip visada, turime mažiausią atkrintamojo etapo lentelę tik su aštuoniais žaidėjais.

 

Lentelės viršuje pusfinalio kovoje susitiks daugkartiniai TenisoNamai.lt MIX čempionai – E. Jurkevičienė su T. Bagdanskiu ir šio turnyro debiutantai A. Nikiforov su V. Narkauskiene. Šios dvi poros jau buvo susitikusios pirmame etape ir jų kova pasibaigė tik po trijų setų. Taigi, su nekantrumu laukiam šių porų mačo.

 

Lentelės antroje dalyje dėl patekimo į finalą susirungs TenisoNamai.lt Pavasario 2016 čempionai A. Rudienė su J. Tekutjev ir M. Mozūraitė su profesionaliu žaidėju O. Kalinausku. Ar pavyks šį sezoną Aušrai ir Jevgenijui patekti į finalą, ar ne – sužinosime jau netrukus.

 

2 MIX divizionas

 

Antrame pagal pajėgumą mišriajam divizione lentelės viršuje dar nėra žinoma nei viena pusfinalio pora. Potencialūs pretendentai yra A. Apulskis su V. Apulskė, kurie susitiks su J. Balčiūnu ir J. Kubiliūte bei K. Kazlauskas su G. Skroliene, kurie jėgas išbandys prieš T. Ganusauską ir I. Giržadienę. Sekit rezultatus ir sužinokit, kas iš jų pateks į pusfinalį.

 

Lentelės apačioje dėl vietos finaliniame TenisoNamai.lt renginyje į kortą žengs E. Okinčicas su A. Stankevičiene ir V. Bartulis su E. Vindašiūte N. Norime atkreipti dėmesį, kad Edvardas su Audra antrąjį ir trečiąjį etapo ratą praėjo be kovos, o Vytautui su Egle teko paplušėti ketvirtfinalyje prieš S. Kundrotaitę ir D. Zavecką trijų setų kovoje.

 

3 MIX divizionas

 

Čia, kaip ir TOP divizione, jau aiškūs visi pusfinalio dalyviai.

 

Dėl pirmo bilieto į finalą į kovą stos V. Zinkevičius su S. Ligeikiene ir N. ir I. Mikelioniai. Abi poros neturėjo didesnių bėdų iki geriausių ketvirtuko – tad jų mačo rezultatą galime tik spėlioti ir negalime prognozuoti pranašumo nei vienai pusei.

 

Antroje pusfinalio dvikovoje parodys ką moka M. Šventickas su G. Ančerevičiūte ir M. Mikalopas su L. Kovaite-Simaitiene. Mindaugui ir Gabrielei kelias į pusfinalį buvo ypač banguotas: visi jų mačai pasibaigė tik po trijų setų kovos. Tai gali būti gera žinia jų varžovams, kurie pirmų dviejų etapo ratų barjerą įveikė daug lengviau.

 

Priminimas žaidėjams:

  • Finalų kovos dėl pirmų vietų vyks birželio 4 d. SEB arenos kortuose 15:00. Iškart po to – apdovanojimų vakarėlis su furšetu. Kviečiame sudalyvauti tiek finalistus, tiek jų gerbėjus ar sirgalius!
  • Kovos dėl trečių ir paguodos vietų turi būti sužaistos iki finalų, kadangi apdovanojimai vyks tuo pačiu metu.
 

Atgal

 
 

Komentarai