Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

TenisoNamai.lt vienetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3|4|5Nuostatai

Pavelas Paškevičius – grunto karalius

Vasara_finalas
2016 rugsėjo 12 d.

Profesionalų greičio smūgiai, žaibiška žaidėjų reakcija, kunkuliuojančios emocijos, žvaigždėtas dangus virš galvos ir didelis būrys sirgalių bei žiūrovų – visa tai buvo vasaros sezono turnyro uždaryme, kurį šį kartą globojo teniso dievai, padovanodami puikų orą iki pat finalų pabaigos.

 

Pasižiūrėkime, kas gi darėsi kiekvieno divizono finale.

 

TOP divizione susitiko Martynas Eimontas ir Pavelas Paškevičius. TenisoNamai.lt prognozių algortimas rodė, kad persvara turėtų būti Martyno pusėje, bet mačas susiklostė šiek tiek kitaip. Pradžioje Martynas nesunkiai įgijo persvarą, bet pirmo seto pradžioje įvyko lūžis, po kurio jam nepavyko laimėti nei vieno geimo. Antrame sete žaidėjai ėjo taškas į tašką, bet M. Eimontas paspaudė varžovą šiek tiek daugiau ir turėjo net tris set point’us (progas laimėti setą po vieno taško). Deja juos jis greitai iššvaistė ir mačo pabaigą teko aiškintis antro seto tie break’e. Jame sėkmė lydėjo Pavelą. Galutinis rezultatas 6:3 7:6 (2) P. Paškevičiaus naudai.

 

TOP diviziono finale teisėjo kėdę užėmė vienas iš Tenisonamai.lt teisėjų Aleksej Nikiforov. Jis ne tik padėjo spręsti ginčytinas situacijas, bet ir surinko viso mačo statistiką. Už tai mes jam labai dėkingi.

 

 

2 diviziono finalą lydėjo nei ką mažesnė intriga, nei TOP’o. Čia susitiko ką tik atsigavęs po sunkios kelio traumos A. Nikelis ir greitai tobulėjantis A. Fiodorovas. Viso mačo metu Andrius Fiodorovas deonstravo neįtikėtiną greitį, kuriam pavydėtų bet kuris tenisininkas ir netgi pats Usain Boltas. Jis traukė neįtikėtinus kamuolius, kai jau visi galvojo, kad taškas baigtas. Vis dėl to persvarą visą mačą buvo labiau patyrusio (nors ir traumuoto) žaidėjo pusėje – A. Nikelio. Jis parodė, kad jo forma atsistatinėja ypač greitai ir jis jau pasiruošęs kovoti su TOP lygio žaidėjais. Mačas pasibaigė 6:4 6:2 A. Nikelio naudai. Per apdovanojimų ceremoniją Andrius, pasijautęs pernelyg lengvai užkopęs iki finalo, pasielgė ypač garbingai ir džentelmeniškai – iš visų prizų jis sau pasiliko tik taurę, o kitus prizus jis prašė išdalinti moterims, kurias jis aplošė antrajame turnyro etape.

 

3 divizionas. Čia į finalą pateko Kostas Pavliuk ir Edvardas Tamkevičius. Edvardui tai antras trečiojo diviziono finalas iš eilės, žiemos sezono metu jis tapo vicečempionu. Atrodė, kad antrą kartą patekęs į finalą Edvardas stengsis iš paskutiniųjų dėl čempiono vardo. Bet jo pastangų neužteko prieš greitai tobulėjantį Kostą, kuris dar prieš metus užėmė tik 8 vietą ketvirtame divizione, o šiemet pateko į trečiojo diviziono finalą. Kostas iškovojo pergalę, nors ir turėjo nemažai vargo. Pergalės svarstyklės buvo nusvirusios tai į vieno, tai į kito žaidėjo pusę, bet galiausiai sustojo Kosto pusėje. Mačo rezultatas – 6:4 7:5.

 

4 diviziono nugalėtojui išsiaiškinti prireikė net dviejų su puse valandų žaidimo. Čia dėl diviziono nugalėtojo titulo santykius aiškinosi Justinas Gavėnas ir Donatas Bingelis. Pirmas setas buvo sėkmingesnis Justinui, tačiau antrame sėkmė jau lydėjo Donatą. Viskas turėjo paaiškėti trečiame lemiame sete. Žaidėjai neišgąsdino praktiškai nusileidusi saulė ir nusprendė žaisti pilną trečią setą. Tiesa, trečias setas liko be didesnės intrigos – Justinas iškart paėmė iniciatyvą į savo rankas ir pabaigė mačą, švęsdamas pergalę rezultatu 6:4 4:6 6:2.

 

Mūsų „žalių“ tenisininkų 5 divizione finalinė kova pilna intrigos ir ne ka mažiau įdomesnė, nei kitų divizionų. Čia į kovą stojo Mindaugas Levickis ir Arvydas Mikuta. Pirmas setas buvo pilnas intrigos, nes žaidėjai rinko geimą po geimo – kiekvienas iš žaidėjų stengėsi iš visų jėgų, kad tik laimėtų pirmą setą. Galų gale laimė nusišypsojo Mindaugui – jis laimėjo pirmą setą rezultatu 6:4. Bet tai buvo viskas, ką Mindaugui pavyko pasiekti finaliniame mače. Antrojo seto pradžioje Arvydas tiesiog negailėdamas talžė savo varžovą. Gal Mindaugui pritruko jėgų ar varžovui atsivėrė antras kvėpavimas – dabar tai nesvarbu. Arvydas užbaigė mačą rezultatu 4:6 6:1 6:1 savo naudai.

5 diviziono žaidėjai šį kartą nebuvo reitinguojami. Kiekvienam diviziono žaidėjui buvo suteiktas minimalus 4 diviziono taškų skaičius: 8. Mes tikimės, kad ateityje divizionas išlaikys savo populiarumą ir kitą sezoną čia bus savo reitingavimo sistemą.

 

 

Nuotraukas iš 2016 metų vasaros vienetų finalų galite peržiūrėti Facebook galerijoje.

 

Tenisonamai.lt vasaros vienetų sezonas pasibaigė. Visi prizininkai buvo dosniai apdovanoti TenisoNamai.lt taurėmis ir rėmėjų prizais:

  • SEB arenos piniginiai dovanų kuponai kortų nuomai
  • Salming ir Mantis teniso inventorius ir sportinė apranga
  • GRIP.LT įsteigti bilietai į Davis Cup mačą: Lietuva – Bosnija ir Herzegovina
  • Probiosan produkcija elektonikos prietaisų ekranų valymui.
  • Funkcinio Terapijos Centro kuponai sportinio kinezeterapeuto konsultacijoms.
Oficialus turnyro vanduo – Vytautas.
Finalų teniso kamuoliai - RS Robin Söderling All Court

 

Dėkojame visiems už dalyvavimą, o dabar persijungiame į dvejetų tenisą. Kitas vienetų turnyras žaidėjus lauks žiemą.

 

Atgal

 
 

Komentarai