Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Pirmas etapas eina į pabaigą

ruduo_2018_pirmas_etapas_vidurys
2018 spalio 4 d.

Vis rečiau galime išvysti tenisininkus lauko kortuose – žaidėjai uždarinėja lauko sezoną ir keliasi į dengtus kortus. Kartu su lauko sezonu į pabaigą artėja ir mūsų dvejetų ir MIX turnyrų pirmasis etapas.

 

Pažiūrėkime, kas divizionuose užima lyderių pozicijas ir jau spėjo surinkti daugiau nei dvi pergales.

 

TOP divizionas

 

Stipriausiame divizione kol kas turime tik vieną porą, kuri savo krepšelyje turi tris pergales. Tai TenisoNamai.lt senbuviai: A. Nikelis ir V. Bartulis iš B grupės. Iki šiol vyrai neturėjo didesnių problemų su savo varžovais, visos jų pergalės buvo pasiektos po dviejų setų mačų.

2 divizionas

 

C grupėje tvirtą lyderių poziciją užima A. Rudienė su E. Jurkevičiene. Jos spėjo sužaisti visus savo mačus ir visuose buvo pranašesni, nei jų varžovai. Vienas mačas, prieš G. Puroną ir V. Juzikį, gavosi ypač įtemptas.
Pergalė jame pavyko pasiekti tik po trečio tie-break’o.

 

D grupėje S. Vaičius ir M. Baltakis jau spėjo „įkrėsti“ trims poroms iš savo grupės ir iki šiol nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Mačas prieš A. Balsį ir R. Šimkų gavosi ypač įtemptas ir užsitęsė iki trijų pilnų setų, iš kurių du pasibaigė tik po tie-break’ų.

 

D. Sivickis ir R. Koviera yra K grupės lyderiai. Bet šis jų nuopelnas kabėjo ant plauko, nes iš trijų laimėtų mačų net du pasibaigė tik po trijų setų kovos.

 

N grupėje be intrigos ir didesnės įtampos į lyderių pozicijas iškopė V. Lelešius ir K. Glaveckas. Jie laimėjo tris mačus iš trijų žaistų ir nepralaimėjo nei vieno seto.

 

3 divizionas

 

Šitame divizione turime dvi poras, kurios yra savo grupių lyderiai. Tai D. Simaitis ir J. Treigys iš A grupės ir A. Mardusevič su V. Špartov iš D grupės. Šie du dvejetai jau sužaidė po keturis mačus ir turi po tris pergales bei po vieną pralaimėjimą. Be to, Andrej ir Valerij trijuose iš keturių mačų buvo priversti žaisti trečia lemiamą setą, kas parodo, jog šie du vyrai nepasiduoda ir kovoja iki galo.

 

O dabar apžvelkime mišrius divizionus:

 

MIX TOP divizionas

 

Stipriausiame mišriame divizione turime vieną porą, kuri jau spėjo surinkti tris taškus ir kol kas nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Tai S. Krasniakovienė ir T. Skairys iš A grupės. Jie jau užsitikrino bilietą į antrąjį etapą ir pretenduoja būti numeris vienas grupėje, pasibaigus pirmam etapui.

 

MIX 2 divizionas

 

A grupėje L. Bagdonaitė su M. Volungevičiumi sužaidė visus savo mačus ir visus juos laimėjo. Tiesa, mačuose prieš Laimą ir Tomą Šeikius ir L. Kovaitę-Simaitienę su V. Augustaičiu, Linai su Mindaugu teko paplušėti, nes pergales jiems pavyko pasiekti tik po trečio lemiamo tie-break’o.

 

B grupėje karaliauja M. Mozuraitė su E. Dovydaičiu. Sužaisti keturi mačai ir nei vieno pralaimėjimo. Į akis krenta įtemptos kovos rezultatas prieš A. Čepienę ir V. Kniurą. Dvikova su šia pora pasibaigė to trijų setų kovos.

 

C grupėje šeimyninė vyro ir žmonos, Giedrės ir Giedriaus Martusevičių, pora surinko tris taškus iš keturių žaistų mačų. Vienintelis mačas, kurį jie pralaimėjo buvo žaistas prieš M. Volkų ir N. Geišaitę.

 

D grupėje pirmąjį etapą su trenksmu užbaigė M. Mikalopas poroje su D. Virkšaite. Mišri teniso pora sužaidė visus savo grupės mačus ir visus juos laimėjo – jie užsitarnavo absoliučių lyderių vardą pirmame etape.

 

MIX 3 divizionas

 

B grupės šeimyninė mišri pora, Ingrida ir Karolis Sklėniai, yra lyderiai ne tik pagal laimėtų mačų skaičių, bet ir pagal aktyvumą, nes jie spėjo sužaisti visus savo mačus ir tik vieną jų pralaimėjo – prieš Živilę ir Gediminą Čiučelius.

 

D grupėje Renata ir Marius Matekoniai sužaidė keturis mačus iš penkių ir nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Paneigdami dažnai mėgstamą pasakymą, kad giminės negali žaisti kartu, matome, kad šeimyninėms poroms šį sezoną sekasi visai neblogai.

 

 

Visiems dalyviams primename, kad:

 

  • Pirmasis etapas pasibaigia spalio 19 dieną.  Nespėjus sužaisti, terminas nebus pratęsiamas. Nesant akivaizdžios vienos pusės kaltės – poroms bus rašomas B/Ž ir bus skiriama 0 taškų. Dėl to visų divizionų dalyvius norime paraginti nelaukti paskutinės minutės ir derinti mačus su varžovais iš anksto.
  • Kiekvienas žaidėjas, kad patekti į atkrintamąjį etapą, privalo sužaisti bent 50% grupės mačų. Jeigu sužaistų mačų kiekis mažesnis – žaidėjas nepapuola į atkrintamąjį etapą, į jo vietą užleidžiamas mažiau taškų surinkęs žaidėjas, kuris sužaidė daugiau nei 50% mačų grupėje.
  • Kartu su prizinėmis vietomis (pirma, antra, trečia ir paguodos) bus apdovanojamas klubas, kuris turnyro pabaigoje surinks daugiausiai trofėjų. Dėl to neužmirškite prisiskirti klubą savo paskyroje.

 

 

Atgal

 
 

Komentarai