Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Pirmasis etapas skaičiuoja paskutines savaites

pavasaris_2019_pirmas_etapas_vid
2019 balandžio 2 d.

Visą kovo mėnesį trijose dvejetų lygose vyko įnirtingos kovos tarp skirtingų divizionų porų. Nors yra nemažai tokių, kurie jau spėjo sužaisti visus savo grupės mačus, deja yra dar net ir nepradėjusių. 

Vienaip ar kitaip, grupių etapo terminas balandžio 19 d. yra bendras visiems ir pratęsiamas nebus.

 

Dabar apžvelkime divizionų lyderius, kurie jau garantavo sau vietą antrajame etape.

 

Bendra dvejetų lyga

 

TOP divizionas

 

B grupėje M. Mozūraitė ir A. Kolobovas jau sužaidė visus savo grupės mačus ir tik viename nusileido savo varžovams: P. Miškiniui ir V. Pranuliui. Nepriklausomai nuo likusių mačų baigties, ši pora jau užsitikrino sau vietą antrame etape.

 

D grupėje praeito rudens sezono nugalėtojams P. Latakui su M. Juozaičiui liko sužaisti tik vieną mačą pirmajame etape. Be jokių abejonių, visus tris jau sužaistus mačus jie laimėjo. Tiesa, mače prieš Paulių ir Augustą Bortkevičius prireikė trečiojo seto, kuris pasibaigė rezultatu 12:10 Mariaus su Paulium naudai.

 

2 divizionas

 

B grupė. Čia bekompromisį žaidimą rodo A. Šveistys su J. Katkovski – keturi žaisti mačai, keturios pergalės ir nei vieno pralaimėto seto.

 

E grupėje su keturiais taškais ir nei vieno pralaimėjimo neturėdami pirmauja E. Remeikis su M. Baltakiu. Vienas jų mačas, prieš R. Gajauską ir D. Akstiną gavosi ypatingai įtemptas ir užsitęsė iki trijų pilnų setų.

 

Paskutinėje K grupėje be šansų laimėti visus palieka A. Rudienė su E. Jurkevičiene – keturi taškai iš keturių žaistų mačų. Savo žaidimu jos parodo, kad ne tik gali varžytis viename lygyje su vyrais, bet gali ir nugalėti.

 

3 divizionas

 

B grupėje ir vėl diviziono lyderiai V Daunaravičius su G. Gradecku. Šie du vyrai ne tik nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, bet per keturis žaistus mačus pralaimėjo tik 13 geimų – tai yra mažiau nei po du geimus per setą.

 

G grupė. A. Mardusevič su V. Špartov gali būti ramūs, nes su keturiom pergalėmis iš keturių žaistų mačų jau užsitikrino sau vietas antrajame etape. Norime atkreipti dėmesį, kad net trys iš keturių žaistų mačų pasibaigė tik po trečio seto, galime teigti, kad šie vyrai niekada nepasiduoda ir kovoja iki galo.

 

Moterų dvejetų lyga

 

Moterų TOP divizionas

 

Čia kiekvienoje iš grupių turime po lyderių porą:

  • A grupė: J. Kveselaitė ir L. Pavliuk nepalieka šansų savo varžovėms – visi mačai baigėsi po dviejų setų kovos.
  • B grupė:  M. Mozūraitė su V. Kirilovaite. Keturios pergalės ir tik vienas mačas, prieš V. Djakovą ir D. Virkšaitę, kuriam prireikė trečio lemiamo tie-break’o.
  • C grupė:  D. Leonavičiūtė su U. Lekštutiene užtikrintai juda link pirmos vietos grupėje. Keturios pergalės, nei vieno pralaimėjimo ir tik vienas mačas, kurį liko sužaisti.

 

2 moterų divizionas

 

Antrajame moterų divizione galime išskirti tik vieną porą: A. Verseckaitė su E. Mitkevičiūte iš B grupės. Merginos triuškina savo varžoves, daugiausiai pralaimėdamos po tris geimus per visą mačą. Jų sąskaitoje jau yra trys taškai ir dar nesužaisti du mačai.

 

MIX dvejetų lyga

 

MIX TOP divizionas

 

Stipriausi mišrūs dvejetai neskuba žaisti savo mačų ir šiuo metu nei vienoje grupėje nėra poros, kuri surinktų daugiau trijų taškų.

 

MIX 2 divizionas

 

A grupėje šeimyninė vyro ir žmonos pora V. Banienė su D. Baniu nepalieka jokių šansų savo varžomas laimėti prieš juos. Keturios pergalės iš keturių žaistų mačų – drąsiai galime vadinti juos pretendentais į diviziono čempionus.

 

D grupėje ne ką blogiau žaidžia U. Lekstutienė su K. Vidtmann. Ši mišri pora laimėjo keturis mačus iš keturių, tiesa, viena pergalė prieš A. Navašinskaitę su D. Akstinu jiems atiteko be kovos.

 

MIX 3 divizionas

 

Trečiame MIX dvejetų divizione šiuo metu turime tik vieną porą, kuri užsitikrino sau vietą antrame etape. Tai E. Ruzgaitė su V. Lataičiu – jų sąskaitoje trys pergalės iš trijų žaistų mačų ir tik vienas mačas, kurį dar liko sužaisti.

 

Visiems dalyviams primename, kad:

 

  • Pirmasis etapas pasibaigia balandžio 19 dieną.  Nespėjus sužaisti terminas nebus pratęsiamas. Nesant akivaizdžios vienos pusės kaltės – poroms bus rašomas B/Ž ir bus skiriama 0 taškų. Dėl to visų divizionų dalyvius norime paraginti nelaukti paskutinės minutės ir derinti mačus su varžovais iš anksto.
  • Kiekviena pora, norėdama patekti į atkrintamąjį etapą, privalo sužaisti bent 50% grupės mačų. Jeigu sužaistų mačų kiekis mažesnis – pora nepapuola į atkrintamąjį etapą, o į jos vietą užleidžiama mažiau taškų surinkusi pora, kuri sužaidė daugiau nei 50% mačų grupėje.
  • Kartu su prizinėmis vietomis (pirma, antra, trečia ir paguodos) bus apdovanojamas klubas, kuris turnyro pabaigoje surinks daugiausiai trofėjų. Dėl to neužmirškite prisiskirti klubą savo paskyroje.
 

Atgal

 
 

Komentarai