Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Tenisonamai.lt MIX dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai

Pirmieji dvejetų mūšiai: kurios poros veržiasi tarp lyderių?

Dvejetų turnyro terminai bus pratęsti
2020 kovo 21 d.

Teniso pasaulyje įsivyravo sąstingis, o kortus pamažu užkloja dulkės, tačiau TenisoNamai.lt pavasario dvejetų ir mišrių dvejetų turnyre kovą veiksmo buvo. Iki karantino pertraukos, per pirmąsias dvi savaites, teniso mėgėjai sužaidė 108 susitikimus – didžioji jų dalis užfiksuota vyrų dvejetų turnyre.

 

Primename, kad TenisoNamai.lt dvejetų turnyre paskelbta neriboto laiko pertrauka – etapų terminai bus proporcingai pratęsti, priklausomai nuo to, kada bus galima saugiai grįžti į kortus.

 

TOP divizionas

 

Žiemos vienetų finalui besiruošiantis Rolandas Jarutis su partneriu Liudu Rimkumi yra tikri dvejetų turnyro pirmūnai. Duetas jau sužaidė keturis iš penkių C grupės susitikimų bei užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. R.Jarutis ir L.Rimkus laimėjo tris mačus ir visus juos – po trijų setų kovos. Vienintelį pralaimėjimą jie patyrė 4:6, 3:6 nusileidę Donatui Dudoniui bei Juliui Gotovskiui.

 

Tiesa, pastarieji 1:6, 7:6(3), 6:10 pralaimėjo du susitikimus iš keturių žaistų laimėjusiems Marijai Šiaučiūnaitei ir Simui Malakauskui, tad į pirmą vietą grupėje pretenduoja mažiausiai trys poros.

 

Dvi pergales iš tiek pat galimų turi D grupėje žaidžiantys Mindaugas Volungevičius bei Alfonsas Genys.

 

Top Challenge divizionas

 

Antrame pagal pajėgumą divizione dvi pergales savo sąskaitoje turi vienintelė pora: Liudas Stelmokas ir Darius Mačiulaitis 6:1, 6:3 įveikė Evaldą Petraitį bei Egidijų Stundį ir 4:6, 6:2, 10:8 palaužė Skirmanto Valiuko ir Edgaro Viršilos pasipriešinimą.

 

2 divizionas

 

Tris pergales iš tiek pat galimų iškovojo bei D grupės lyderiais tapo Ervinas Kvitkauskas ir Linas Nemanis. Du susitikimus duetas laimėjo tik po trijų setų – 4:6, 7:6(7), 10:8 palaužę Aurimą Garšvą bei Marių Pelėdą ir 6:4, 4:6, 6:3 įveikę rudenį 3 divizioną laimėjusius Mindaugą Taraskevičių bei Roką Tamulionį.

 

Po dvi pergales grupėse turi dar keturi duetai, tarp jų ir Lietuvos stalo teniso čempionai broliai Arnoldas bei Tonetas Domeikos – A grupėje jie nepralaimėjo nė seto.

 

3 divizionas

 

Daugiausiai – net 29 dvikovos – jau įvyko trečiame divizione, o po tris kartus pergalėmis džiaugėsi du duetai.

 

Į pirmą vietą A grupėje nusitaikė tik setą per tris mačus pralaimėję Vygintas Domarkas ir Saulius Valalis. Aršiausią kovą šiam duetui metė Arnoldas Antanavičius bei Egidijus Petkus – Vygintas ir Saulius laimėjo po lemiamo tie-break 6:4, 6:7(6), 10:7.

 

Tuo tarpu B grupėje užtikrintai žygiuoja triskart laimėję Michail Artiuškevič bei Juozas Olekas. Tiesa, viena jų pergalė priminė pasivažinėjimą amerikietiškais kalneliais: Marijų Šamšoną ir Marjušą Milto jie nugalėjo 0:6, 6:2, 6:2.

 

MIX TOP divizionas

 

Pergalingai turnyrą pradėjo rudenį su Egle Jurkevičiene triumfavęs Tomas Bagdanskis. Pavasarį su Radvile Zeikute teniso entuziastas startavo ne ką silpniau: pirmoje A grupės dvikovoje 6:2, 6:0 nepasigailėjo Andriaus Tapino bei Aušros Višniauskaitės dueto.

 

Šiuo metu vienintele pora, turinčia daugiau nei vieną pergalę, yra B grupėje žaidžiantys Mantas Mikalopas ir Emilija Kravtaitė – jie laimėjo du mačus.

 

MIX 2 divizionas

 

Be didesnių sunkumų į turnyre žygiuoja C grupėje tris pergales iškovoję Mindaugas Baltakis ir Ieva Puodžiukaitė – duetas nepralaimėjo nė vieno žaisto seto. Grupės lyderių susitikime jie 6:2, 6:2 nugalėjo Vidą Januševskaitę bei Jevgenijų Tekutjevą. Pastaroji pora ir E grupėje žaidžiantys Remigijus Janušis/Rolanda Balčiauskienė turi po dvi pergales.

 

MIX 3 divizionas

 

Jau sužaista 19 trečio mišrių dvejetų diviziono susitikimų, tačiau iškovoti trijų pergalių dar nepavyko niekam. Bene įspūdingiausiai varžovus nugalėjo Irmantas Valasavičius ir Deimantė Valasavičienė: pergales prieš Justiną ir Astą Karosus bei Ernestą Ložytę ir Tomą Kasponį jie iškovojo identiškais rezultatais 6:1, 6:1.

 

Moterų divizionai

 

Moterų dvejetų Top divizione dar nesužaistas nė vienas mačas, o antrajame – vos du. Tuo tarpu trečiajame kelios poros sužaidė ne po vieną susitikimą, o dvi pergales iš tiek pat galimų pavyko iškovoti Mildai Gumbrevičienei ir Erikai Lukaševičienei. Moterų duetas 6:3, 7:5 įveikė Eglę Tamošauskienę ir Vilmą Zapolskienę bei 6:3, 6:2 nugalėjo Liną Venckienę ir Editą Trečiokienę.

 

Atgal

 
 

Komentarai