Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Tenisonamai.lt MIX dvejetai
Turnyras: Lygos aprašymasReitingai
Divizionai:TOP|2|3Nuostatai

Porų mažėja – finalai artėja. Tuoj gruodžio 8 d.

ruduo_2017_pries_finalus
2017 lapkričio 28 d.

Priеš savaitę teniso gimtinėje Londone daugiatūkstantinėje O2 arenoje praūžė ATP finalai, kuriuose 8 stipriausi vyrai ir 8 dvejetų poros varžėsi dėl 2018 m. čempionų titulų. Lietuvoje gruodžio 8 d. ūš SEB Arena, kur čempionų santykius aiškinsis TenisoNamai.lt rudens dvejetų ir MIX dvejetų finalistai.

 

TOP divizionas

 

Šiame divizione jau aiškūs vieni iš finalo dalyvių, tai A. Šukys ir P. Bortkevičius. Pusfinalyje po atkaklios ir įtemptos trijų setų kovos jie buvo pranašesni už pavasario dvejetų čempionus J. Tekutjev ir M. Eimontą. Svarbu paminėti tai, kad Paulius jau du kartus yra tapęs TenisoNamai.lt dvejetų čempionu, tiesa, su kitu partneriu – A. Cimbolaičiu. Andriaus ir Pauliaus finalo varžovai dar neaiškūs, jie jų laukia apatinėje lentelės dalyje.

 

Viršutinėje lentelės dalyje reikalai juda lėčiau – čia dar nėra sužaistas vienas iš ketvirtfinalių: V. Bartulis su A. Nikeliu stos į kovą prieš A. Morkūną ir T. Kirchovą. Šios dvi žaidėjų poros šiame turnyre susitiks jau antrą kartą. Pirmojo etapo metu pranašesni buvo Andrius su Vytautu, tačiau šį kartą viskas gali pasisukti ir kitaip.

Be to, mus pasiekė žinia, kad šios dvikovos nugalėtojai be kovos žengs į finalą, nes broliai Vytis ir Vainius Žalimai yra išvykę į užsienį ir deja negalės sužaisti pusfinalio mačo iki turnyro finalų.

 

2 divizionas

 

Viršutinėje lentelės dalyje dėl išėjimo į finalą susikaus M. Mikalopas su K. Kazlausku ir V. Aleksius su R. Štreimikiu. Abi poros gana užtikrintai nuėjo iki pusfinalio ribos, visi mačai buvo laimėti po dviejų setų kovos, tad prognozuoti šios dvikovos rezultato mes nesiryžtam. Sekam rezultatus ir jau greitai žinosim, kas iš jų papuolė į finalą.

 

Antroje lentelės dalyje savo varžovų pusfinalyje laukia vyro ir žmonos tandemas: B. Zykienė su D. Zyku. Jų potencialūs varžovai yra K. Glaveckas su V. Lelešiumi arba Ž. Šarafanovičius su A. Tverskoj. Abiems poroms išėjimas į ketvirtfinalį buvo ypač sunkūs ir „kabėjo ant plauko“, kadangi abu aštuntfinalio mačai pasibaigė tik po trijų setų kovos.

Tiesa, šios dvi poros jau turėjo baigti savo ketvirtfinalio mačą, bet mačo pratęsimą teko kelti į kitą dieną, kadangi suderinto laiko neužteko. Tai reiškia tik vieną – poros yra vienodo pajėgumo ir kiekviena jų pasiruošus kovoti iki galo.

 

3 divizionas

 

A. Mardusevič su R. Mockumi ir G. Šumskas su J. Puluikiu yra 3 diviziono kandidatai į finalo dalyvius. Abi poros turi susikauti pusfinalyje dėl galimybės žaisti finaliniame mače gruodžio 8 dieną.

Įdomus faktas yra tai, kad abiejų dvejetų kelias iki pusfinalio vos nebuvo baigtas antrame etape, kadangi, kaip galime matyti iš mačo rezultatų, kovos vyko labai lygiai ir truko tris setus. Tai buvo lyg išbandymas, prieš patenkant tarp keturių stipriausių porų.

 

Apatinėje lentelės dalyje pusfinalio dalyviai D. Pikūnas su D. Buču laukia paskutinio šio diviziono ketvirtfinalio rezultato. Ši kova turi įvykti tarp G. Bliujaus su M. Tarvydu ir A. Vilko su M. Kliokiu. Abi poros gana užtikrintai pasirodė ankstesniuose atkrintamojo etapo ratuose ir abi nusipelnė žaisti geriausiųjų ketvertuke. Taigi, laukiam jų dvikovos rezultato.

 

MIX TOP divizionas

 

Čia, kaip ir stipriausiame bendrame divizione, jau žinomi vieni iš finalo dalyvių – tai E. Jurkevičienė su V. Grabausku. Pusfinalyje jis nugalėjo praeito sezono vicečempionus A. Rudienę su J. Tekutjev. Norime priminti, kad praeito dvejetų sezono finale Aušra su Jevgenij pralaimėjo būtent prieš E. Jurkevičienę. Tiesa, tą kartą ji žaidė su kitu partneriu.

 

Apatinėje lentelės dalyje V. Bartulis su E. Vindašiūte-Narbute laukia savo varžovų. Jais gali būti G. Janulevičienė su A. Kolobovu arba J. Kveselaitė su J. Kronovu. Jurgitai su Jegoru tai bus tik pirmas antrojo etapo mačas, kadangi pirmą ratą jie praėjo be kovos.

 

MIX 2 divizionas

 

Viršutinėje lentelės dalyje pusfinalyje mūsų laukia viena įdomiausių šio divizono kovų. Čia dėl vietos finale kausis dvi šeimyninės vyrų ir žmonų poros. Tai D. Banys su V. Baniene ir O. Zimnickienė su A. Zimnicku. Banių šeima neturėjo didelio vargo kelyje iki geriausių ketvirtuko, o Zimnickai išgyveno įtemptą mačą prieš teniso veteranus J. Vaičiulionyte su R. Spelskiu. Olesiai su Aurimu išplėšti pergalę pavyko tik po dviejų tie-break’ų: antrajame sete ir lemiamame trečiame.

 

Antroje lentelės dalyje A. Stankevičienė su E. Okinčic pusfinalyje laukia savo varžovų. Jie paaiškės po brolio ir sesers poros D. Riškutės su G. Riškumi akistatos prieš B. Palesik su A. Cimbolaičiu. Domantė su Gabrieliumi ir Benedikta su Andriumi iki išėjimo į ketvirtfinalį turėjo po vieną lengvą ir po vieną sunkų mačą, taigi prognozuoti kažkurios poros pranašumą šioje situacijoje labai sunku.

 

MIX 3 divizionas

 

Šį divizioną galime vadinti pavyzdiniu, nes čia ankščiau laiko jau turime aiškius abu finalo dalyvius. Tai D. Baltaduonienė su J. Baltaduoniu ir D. Navickas su E. Lukauskaite. Galme pasakyti tik tiek, kad kelyje į finalą nei viena šių porų nepatyrė streso, kadangi visi mačai baigėsi užtikrintomis pergalėmis po dviejų setų. Taigi, laukiame labai įdomaus ir azartiško finalo gruodžio 8 d.

 

Priminimas žaidėjams:

  • Finalų kovos dėl pirmų vietų vyks gruodžio 8 d. SEB arenoje 18:00. Iškart po to – apdovanojimų vakarėlis su furšetu. Kviečiame sudalyvauti tiek finalistus, tiek jų gerbėjus bei sirgalius!
  • Visos kovos dėl trečių ir paguodos vietų turi būti sužaistos iki finalų, kadangi apdovanojimai vyks tuo pačiu metu.

 

 

 

Atgal

 
 

Komentarai